Zaloguj się, aby obserwować  
ArreatPL

Gram.pl jako strona umiera?

114 postów w tym temacie

Witam wszystkich zaniepokojonych jak i rozśmieszonych tym jakże interesującym nagłówkiem.
Jeśli chodzi o rozwinięcie tematu, to streszczając własne nerwy, i wszechobecny czas uważam że:
-gram.pl nie dodaje dostatecznej ilości wiadomości ze świata gier, za to dostarcza nam ją w jakości. Tak, w jakosci której nie ma! (rozum.: do d***)
-gram.pl traci na swojej wartości umieszczając wszelkie promowane artykuły (czyt. Age of Conan, EA) w takiej formie, w jakiej to niby gram.pl je poleca i recenzuje. Jeśli natomiast nie są to promowane artykuły... To współczuję.
-gram.pl NIE jest kreatywne - kiedyś to zawsze coś się działo, można było wejść i poczytać. A teraz spam jakimś GotW z numerem większym niż ostatni odcinek Mody na Suckes, a z treścią i jeszcze ... denniejszą.
-gram.pl niepotrzebnie próbuje wciskać różne rzeczy, na przykład: wideo.gram -> chyba od 2 dni działa mi jakimś cudem, a www.youtube.com to jakieś 5ms dalej jest, nie mówiąc o szybkości | Wieści ze świata IT: psiamać, zdecydujcie się, piszecie artykuł wy, albo dajecie linki nam, a później zdecydujcie, czy piszecie o komputerach czy o technologii, czy dla graczy i czy z sensem. Bo takie zalewanie "Wieści ze świata IT nr xx", w tym streszczone dwa gorące kawałki (zazwyczaj wyszczególnione są tematy na które można się pokłócić - XboX360, PS3, ekskluzywne wydania na daną platformę), a reszta to linki.
-gram.pl powinno się zmienić!

Za wszelkie błędy przepraszam.
Autor uprasza czytelników do przyswojenia faktu że treść tego materiału jest tylko jego (Autora) własną opinią, i nie ma na zamiarze robienie kolejnej kłótni, tylko zwrócenie uwagi na pewne sytuacje. Ponadto, autor uwzględnił tylko te najważniejsze i najbardziej go dręczące problemy, które w jego (Autora) opinii powinni zostać szybko zmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś się nie wydaje by Gram.pl umierało...
- GotW - świetny pomysł na promowanie warty uwagi Gramsajtów, tak samo Video of the Week
- powstają Quizy i sondy
- Forum prężnie działa
- informacje które podaje gram.pl jakoś w zupełności mi wystarczają

No i powiedz jak niby gram.pl miałoby się zmienić. Bo jak dla mnie to ostatnia zmiana wyszła mutylko na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... Coś w tym co napisałeś jest. Może nie nazwał bym tego agonią ale na pewno obranie nie do końca właściwego kierunku przez gram.pl. Jeżeli chodzi o GotW tutaj się kompletnie z Tobą zgadzam, sam transfer na serwerach gramu jest tragiczny. Patch ważący 10MB ściągam około 15 minut na łączu 1mb/s więc lekkie żenua ale bywa, już się jakoś z tym oswoiłem. Następna sprawa to olewanie ludzi, głównie chodzi o akcję z wykorzystaniem wPLN''ów. Brak informacji, brak organizacji, brak jakichkolwiek reakcji ze strony CDP/Gram ale do tego także się przyzwyczaiłem. Natomiast nie mogę zdzierżyć jednego. "Wielka wyprzedaż za 3 godziny, 15 minut i 6 sekund!", "Wielka wyprzedaż za 2 godziny, 5 minut, 9 sekund i 15,5 setnej sekundy!". Ekhm no ile można ? Nie dosyć, że reklamują badziew to jeszcze wciskają go nam z upartością maniaka. Ogólnie rzecz biorąc gram, nie jest gramem, który funkcjonował 1-2 lat temu. Widać genialne zmiany nie poszły wszystkim na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest twoje zdanie. Nie wchodzę tutaj na forum, nie uczęszczam po gramowiczowych stronach, wolę pograć albo wyjść z domu. Jak dla mnie gram.pl nie robi rozwoju na stronie głównej, a informacje którymi sypią, pogarszają ich wizerunek w mojej opinii. Quizy i Sondy? To co ja, pokemon 13-sto letni żeby klikać jak głupi? :/
Forum prężnie działą - +++ wielki plus. Może dla tych, dla których to jest miejsce rozrywki, pisania i kontaktów międzyludzkich, gram.pl zmienia się na lepsze. Dla mnie nie, chyba nie po to gram.pl zostało stworzone aby GotWy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:14, Dark ziom napisał:

Mi jakoś się nie wydaje by Gram.pl umierało...
- GotW - świetny pomysł na promowanie warty uwagi Gramsajtów, tak samo Video of the Week
- powstają Quizy i sondy
- Forum prężnie działa
- informacje które podaje gram.pl jakoś w zupełności mi wystarczają

No i powiedz jak niby gram.pl miałoby się zmienić. Bo jak dla mnie to ostatnia zmiana
wyszła mutylko na lepsze.


Po za tym:
- świetne konkursy,
- wPLN mania - choć nieco zapuszczone, świetny pomysł
- sklep gram.pl -> taniej niż w zwykłem sklepie
- kolektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Quizy i Sondy? To

Dnia 25.01.2009 o 21:18, ArreatPL napisał:

co ja, pokemon 13-sto letni żeby klikać jak głupi? :/


To idź sobie gdzieś indziej jak Ci przeszkadza. Gram.pl ma taki target jaki ma i ma do tego prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliżająca się sesja i koniec roku szkolnego chyba robią swoje - ilość marud czepiających się wszystkiego co się da (i nie tylko ;]) sięga zenitu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:19, polskavaenk napisał:

Po za tym:
- świetne konkursy,


Powiedzmy, że się zgodzę...

Dnia 25.01.2009 o 21:19, polskavaenk napisał:

- wPLN mania - choć nieco zapuszczone, świetny pomysł


Eee nieco zapuszczone ? W dodatku zaniedbane i kompletne olanie ludzi.

Dnia 25.01.2009 o 21:19, polskavaenk napisał:

- sklep gram.pl -> taniej niż w zwykłem sklepie


Chyba u Ciebie na wsi. Wybacz ale wyjdź z domu i przejdź się po paru sklepach, a potem pisz.

Dnia 25.01.2009 o 21:19, polskavaenk napisał:

- kolektyw


Tia... Szczególnie kolektyw Stalkera itp itd. Zwykłe strony w dodatku nie posiadające żadnych informacji. Totalne dno. Jedyna strona, która rzeczywiście ma bazę danych to portal poświęcony Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:21, Budo napisał:

>Quizy i Sondy? To
> co ja, pokemon 13-sto letni żeby klikać jak głupi? :/

To idź sobie gdzieś indziej jak Ci przeszkadza. Gram.pl ma taki target jaki ma i ma do
tego prawo...

Zamiast robić durną kłótnie na poziomie indywidualistyki, zacznij robić dyskusję. Nie chcę tutaj kolejnej zawieruchy z durnego powodu.
Lubiałem gram.pl, lubię nadal, ale jak na mnie traci na wizerunku, i chciałbym zwrócic na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:23, rob006 napisał:

Zbliżająca się sesja i koniec roku szkolnego chyba robią swoje...


Wiesz wątpię aby był to powód. :P Natomiast jest kilka rzeczy na gramie, które wołają o pomstę do nieba. Transfer serwerów, akcja wPLN, zasypywanie bzdurnymi newsami (Wielka Noworoczna Wyprzedaż) itp itd. Nie chodzi o narzekanie tak aby ponarzekać tylko jest kilka spraw, które powinny zostać wzięte pod uwagę i POWINIEN być jakiś odzew gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol.Gram umiera ?Raczej na odwrót bo się cały czas rozwija .Cały czas na grami są jakieś ulepszenia .Np wygląd strony .I w ogóle wszystko... Moim zdaniem gram.pl to jedno z najlepszych forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:26, mouhhg napisał:

O lol.Gram umiera ?Raczej na odwrót bo się cały czas rozwija .Cały czas na grami są jakieś
ulepszenia .Np wygląd strony .I w ogóle wszystko... Moim zdaniem gram.pl to jedno z
najlepszych forum .


Umiera, odkad sie pojawiles ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:28, kulfonito napisał:

> O lol.Gram umiera ?Raczej na odwrót bo się cały czas rozwija .Cały czas na grami
są jakieś
> ulepszenia .Np wygląd strony .I w ogóle wszystko... Moim zdaniem gram.pl to jedno
z
> najlepszych forum .

Umiera, odkad sie pojawiles ;P



Hehe, dobrze powiedziane ;D. Po jakiego grzyba w ogóle robisz taki temat? Coś ci się nie podoba, to nie zaglądaj i tyle... nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:28, kulfonito napisał:

Umiera, odkad sie pojawiles ;P

Posty takiego typu lub np. "wyjdź po to i tamto" mówią tylko o tym jacy wy jesteście to jest jego zdanie i ma prawo napisac co myśli po części się zgadzam co do quizów itp. ale ogólnie nie uważam aby gram.pl umierało wręcz przeciwnie ono się rozwija jak napisali wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:26, oOreVenOo napisał:

Wiesz wątpię aby był to powód. :P


Coś musi być, ostatnio powstało tyle tematów, w których nie robi się nic poza marudzeniem na ten serwis, a jak jednocześnie widzę narzekanie na brak rozwoju/kreatywności, a zaraz później narzekanie że pojawiły się nowe funkcje i co za dużo to niezdrowo, to wątpię aby bezpośrednim powodem tych narzekań był sam serwis ;]. Podobno to taka pora w roku, że wszyscy marudzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:28, kulfonito napisał:

Umiera, odkad sie pojawiles ;P

Potraktuje to jako koleżeński żart .Ale ja tylko mówię .Chyba wiesz że moderatorzy nie lubią takich zachowań ?
Zresztą ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:29, polskavaenk napisał:

Hehe, dobrze powiedziane ;D. Po jakiego grzyba w ogóle robisz taki temat? Coś ci się
nie podoba, to nie zaglądaj i tyle... nie będzie problemu.


Robi taki temat ponieważ ma do tego prawo, tak samo jak ma prawo do tego aby pojechać po gramie. Oczywiście istnieje wiele pozytywów, które można przypisać na konto gramu jednakże kilka rzeczy moim zdaniem powinny zostać poprawione i tyle. Poza tym koleś nie piszę, że cały Gram śmierdzi tylko wymienia rzeczy, które jego zdaniem wpływają negatywnie na wizerunek portalu. Eh czy to takie trudne dla Ciebie abyś to pojął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:32, mouhhg napisał:


> Umiera, odkad sie pojawiles ;P
Potraktuje to jako koleżeński żart .Ale ja tylko mówię .Chyba wiesz że moderatorzy nie
lubią takich zachowań ?


Nie wiem :P nie miałem z nimi kontaktu. A co do tematu gram się stacza i tyle :( kiedyś była tu zupełnie inna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować