Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

O 18:00 to chyba dopiero serwery mieli włączyć a rano beta miała byc do pobrania.W każdym bądźrazie tak mi się gdzieś przeczytało ,ale jeśli o 18:00 będzie i aktywacja i otwarcie serwerów to nie będzie to miało dla mnie znaczenia chociaż wolę sobie pobrać grę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 08:31, Pepson napisał:

O 18:00 to chyba dopiero serwery mieli włączyć a rano beta miała byc do pobrania.W każdym
bądźrazie tak mi się gdzieś przeczytało ,ale jeśli o 18:00 będzie i aktywacja i otwarcie
serwerów to nie będzie to miało dla mnie znaczenia chociaż wolę sobie pobrać grę wcześniej.


Dobrze by było narazie sobie ściągnąć, a poźniej zagrać ;) No ale nic, trzeba czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam wolne więc moge siedzieć przy skrzyni i sprawdzać na steamie i EADM. Także jak się uda chociaż sama aktualizacja to napisze lub potwierdze jak ktoś mnie uprzedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 06:06, Araondoion napisał:

Po drugie to link dla subskrybentow raczej.


no to raczej nie powinni walić tak w ch**a..
jak dla mnie to w download-sach bc2 nie ma takiego pliku, nie ma możliwości wybrania serwera z jakiego chcesz ściągnąć, jest tylko auto, a auto wywala errora (prosimy o kontakt z obsługą)..


co nie zmienia faktu, że mogliby już udostępnić, przecież jak się rzuci kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset tysięcy ludzi na ściąganie to nie ma bata, żeby im serwery wytrzymały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 23:10, Araondoion napisał:

ta ciekawe jakby te Twoje gierki byly rownie popularne to czy nie byloby tego... pomyslales
o tym? Ile osob gra w cod a ile w quake wars. zreszta mnie to nie obchodzi bo mam wlasny
team i tsa na ktorym sa spoko ludzie. Generalnie dobrze, ze jest VOIP ale dobrze tez,
ze mozna wylaczyc. W cod4 gra mi sie super do dzis, tylko dzieki ludziom. VOIP ma szanse
jak admini beda na serwie.

W BC2 bedzie pelno bluzgajacych dzieciakow, bo bedzie bardziej popularna niz jakeis quake
wars...


Może nie uwierzysz, ale w QW nadal gra masa ludzi, tak samo jak w zwykłe ET. Owszem, QW nie było tak popularne, jak CoD, ale mimo wszystko na liście Xfire było swego czasu na trzecim miejscu (a tam gry są pozycjonowane względem godzin grania w nie na jeden dzień). Poza tym, o ile mi wiadomo, nawet już w CoD2 dało się wyciszać indywidualnie graczy, więc z czym tu problem? Poza tym gra jest od 16 lat, jeżeli w QW z kolegami słyszeliśmy jakiegoś małolata, który za 20 zeta grę kupił i się pluje, to łatwo można zawsze zgasić typa powołując się na PEGI.Albo dać kickvote lub mute. Poza tym starsi gracze powinni imponować młodziakom. W QW zawsze było tak, że młodsi widzieli zachowanie starszych kolegów i się do niego równali, ale W GÓRĘ. Jeżeli na serwerze panuje ogólnie pojęta kultura, to staje się ona zaraźliwa. I tak jest w każdej grze. To nie wina VOIPu, że niektórzy nie umieją się zachować i nie można jego brakiem obciążać normalnych graczy, by cierpieli za grzechy gówniarzerii.
Żeby nie było, sam grałem masę czasu w CoD2 i nie zauważyłem, by ludzie się jakoś wybitnie tam pruli. Może zmień serwery, po prostu. No i oczywiście, mnie też gra się w QW super, właśnie dzięki ludziom, z których znaczna większość przeniesie się do BC2. W paczce zawsze gra się lepiej. A za popularność trzeba płacić.
Pozdro, GL&HF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm w sumie masz racje, to nie wina voip, to wiadomo, ale moim zdaniem zbyt uogolniasz. Chyba ogolnie pojeta kultura zalezy po prostu od serwera i jak jest trzymany porzadek. Na naszym serwie cod4 byl ordnung. Ale wolelismy dawac IP naszego TS a nie VOIP. Bo z TS latwiej ludzi kontrolowac.

Ale np. w MW2 to bylaby porazka... bo nie da sie kicknac nic. Przy dedykach ok, bo masz jakis ulubiony serwer i na nim grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem udział w jakiś dwóch konkursach aby dostać klucz do BETY, ehh chyba nic z tego nie będzie :(. Jak ktoś by chciał odstąpić swój to piszcie na zieciak@gmail.com :P hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy rusza beta?

Na początek zsynchronizujmy zegarki. Beta PC rozpoczyna się w… czwartek, 28 stycznia, około godziny 18:00!!!

Klient będzie dostępny na zaprzyjaźnionych stronach oraz na Steam. Szczegółową listę opublikujemy niebawem.

Program instalacyjny będzie ważyć 1.5GB.

Klucz aktywujący betę otrzymasz podczas składania zamówienia na grę Battlefield Bad Company 2 w wersji na PC w wybranym sklepie internetowym.

Dlaczego oferujemy Wam betę?

Beta jest organizowana z wielu powodów. Testy sprzętu, stabilności, balansu gry nie sprawdzą się w zamkniętym środowisku. Chcemy przetestować nasz produkt w warunkach, w jakich będzie funkcjonować docelowo.

To oznacza również, że podczas bety czasem może się coś przyciąć, mogą pojawić się lagi, rozłączenia od serwera, a nawet zawieszka – dokładnie tak, jak w przypadku każdej innej bety gry wieloosobowej. Podczas testów, będziemy starali się zebrać Wasze opinie w sposób podobny do tego, w jaki zrobiliśmy to podczas bety na PlayStation 3.

Po pełnej wersji gry możecie spodziewać się wielu nowych funkcji, takich jak zaawansowana przeglądarka serwerów, a także optymalizacji i usprawnień, które wprowadzimy po zakończeniu beta testów.

Pamiętajcie, że jest to beta i każda opinia jest dla nas ważna i potrzebna! :-)

Hostowanie

Wynajmowanie serwerów podczas bety nie będzie możliwe, ale będziemy ściśle współpracować ze wszystkimi providerami serwerów rankingowych w taki sposób, żeby w żadnym kraju nie zabrakło miejsca na serwerze.

Skąd pobrać betę?

Będziemy współpracować z jak największą liczbą partnerów, by zapewnić Wam jak najwyższą prędkość pobierania.

Na tę chwilę program instalacyjny na pewno będzie można pobrać z EA Store, Steam, a także z torrentów (starajcie się jednak pobierać torrenty tylko z pewnych źródeł – na przykład od naszych partnerów) oraz od wszystkich providerów serwerów rankingowych.

Pierwsze kroki

Krok 1: Upewnij się, że masz co najmniej 5GB wolnego miejsca na dysku twardym, a następnie pobierz i zainstaluj betę BFBC2.

Krok 2: Po ukończeniu instalacji uruchom grę i wciśnij przycisk „Login”. Zaloguj się, korzystając ze swojego konta EA. Jeśli nie masz konta EA, nic straconego – na tym samym ekranie możesz założyć nowe.

Krok 3: Wprowadź klucz PC Beta, by potwierdzić swoje uczestnictwo. Klucz aktywujący betę otrzymasz podczas składania zamówienia na grę BFBC2 w wersji na PC w wybranym sklepie internetowym.

Krok 4: Stwórz imię dla swojego żołnierza (dzięki temu przypiszesz to imię do swojego konta i jeśli tylko chcesz, zostanie ono przeniesione do pełnej wersji gry).

Po zarejestrowaniu klucza do bety, zostanie on przypisany do Twojego konta EA i nie da się go ponownie wykorzystać. Pełna wersja BFBC2 będzie wykorzystywać system SecuROM."

Info z POLSKIEGO BLOGU BTF BC2 :)

http://www.bfbc2.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować