Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - zobacz film o tworzeniu polskiej edycji gry!

81 postów w tym temacie

Chamberlyn

Polska edycja Heroes of Might and Magic V już w trakcie tworzenia została okrzyknięta największą lokalizacją od czasów Baldur's Gate! W grze usłyszymy m.in. takie sławy, jak Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak, Daniel Olbrychski, Wiktor Zborowski oraz Tatiana Okupnik.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V - zobacz film o tworzeniu polskiej edycji gry!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik już leci na dysk:)!

A propos programów o grach... szkoda, że tylko Hyper jest temu poświęcony:(! Obecnie go nie mam, i bieda...

Kiedyś były także Gamebox i Tilt, ale oba programy poszły się paść...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś zrobić zrzut całego tego odcinka hypera, albo przynajmniej części o H5, niektórzy nie mają tego kanału he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK traci na wartości, ponieważ tam ma być filmik o powstawaniu polskiej wersji gry, a tu go udostępniają gdzie indziej. Ale jak ma być poiszerzony, to jeszcze OK :)

Kiepsko zmontowany ten filmik. Napisy pod Erwanem Le Bretonem nie dochodzą do końca, słowa "gracza" trzeba się domyślać, a głośność w różnych momentach jest nierówna. Poza tym wydaje mi si ę, że w kolorze ładniej by to wyglądało, szczególnie ta scena z samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy program o grach to był dla mnie GameOne... ładna piosenka jak się zaczynał i wogóle odlot ;) Ale zastąpił go GORSZY hyper, chociaż ostatnio hyper też oferuje wiele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy coście tam wymodzili. ;-) Hmm czyżby jakość serwera się poprawiła - plik ściagam od Was z prędkoscią 60KB/s. Tak trzymać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*zakłopotany*

Zapomniałem przeczytać do końca news :P Jak tylko zobaczyłem link do filmiku to kliknąłem i wyłączyłem stronkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą... Tatiana Okupnik... kogo ona ma grać? Goblina? A może jakąś wariacje nt. banshee? Bo nie widzę jej w innej roli, sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol! Nastawiłem głośniki na połowę mocy (czyt. duuużżooo) i efekt rewelacyjny. Niesamowita muzyka - jak taka będzie w grze to chyba będę włączał Herosów nie tylko dla grania, ale też żeby posłuchać czegoś fajnego. Kocham chóry! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 16:48, HumanGhost napisał:

Lol! Nastawiłem głośniki na połowę mocy (czyt. duuużżooo) i efekt rewelacyjny. Niesamowita
muzyka - jak taka będzie w grze to chyba będę włączał Herosów nie tylko dla grania, ale też
żeby posłuchać czegoś fajnego. Kocham chóry! :-D


No i właśnie między innymi dlatego jest w EK dołączona płytka ze ścieszką dźwiękową :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować