Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe obrazy z Heroes of Might and Magic V!

41 postów w tym temacie

Domek

Podobno od przybytku głowa nie boli. To powiedzenie czasem okazuje się bardziej prawdziwe, czasem mniej, ale w jednym przypadku słuszne jest stuprocentowo - w przypadku screenshotów z Heroes of Might and Magic V. ;) Dlatego też, nie przedłużając specjalnie, prezentujemy zupełnie nową galerię obrazów z tej oczekiwanej strategii.

Przeczytaj cały tekst "Nowe obrazy z Heroes of Might and Magic V!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wygląda bardzo fajnie. A tak wogóle to jakie to będzie miało wymagania ? I na jakim sprzeęcie bedzie można grać na full ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ? grafa jest piękna nareszcie mój ulubiony RTS ;) bardzo lubie mieć całą postać na monitorze a nie jak w heroes 3 ż tylko z góry wszystko widzisz :( Muzyka będzie Ciekawa gra przez Ubi.com grafa super gra zapowiada się świetnie no i w jakim stylu będzie wydana przez CDP :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy ae ja juz czekam na dodatki do herosów...

co do grafy.. to jest denna tak jak trzecia czesc matrixa..
-------------------------------------------------------------------------->nooooob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha dobre z noobem ;) ale nie czepiajmy się innych wypowiedzi może nie jest wielkim znawcą/fanem herosa i koniec jeżeli woli grać wmatrixa nie ma problemu :) Ale m oim zdaiem zastosowali najlepszą grafikę jaką można było wprowadzić do tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 11:52, Darkstar181 napisał:

Grafika ładna... zobaczymy jak gra wyjdzie w "praniu".

Zniszczy się pudełko ;) a to drewniane pudełko z edycji kolekcjonerskiej sppęcznieje i zacznie gnić w dodatku mogą się płyty porysować a więc użytkownicy nie wkładać gry do pralki i nie prać ;) Ale na seriio Mnie fastynuje to ,że będzie piękna obsada językowa (Polska Obstada :D ) i to już sie mi będzie chciało grać np AoE3 też ładnie CDP zrobił ładnie mówią po polsku i wogule świetnie im to wyszło i w przypadku heroesa będzie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 11:47, kamilimaciek1 napisał:

No nie ? grafa jest piękna nareszcie mój ulubiony RTS ;)


a od kiedy Heroes jest RTSem, HEROES jest STRATEGIĄ TUROWĄ i z RTSami nic wspolnego nie ma...
wiec noob, by bardziej tu pasował :P zreszta n00b to okreslenie stylu gry, wiec nie wiem jak to okreslenie mozna odniesc do tego ze komus grafika sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 11:59, JaMES` napisał:

> No nie ? grafa jest piękna nareszcie mój ulubiony RTS ;)


przyglądnij się temu zdaniu ;) ;) oczko ja sobie żarty robię ,ale skąd ta pewność , że nowy Heroes V nie będzie miał styczności RTS hym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 12:05, kamilimaciek1 napisał:

przyglądnij się temu zdaniu ;) ;) oczko ja sobie żarty robię ,ale skąd ta pewność , że nowy
Heroes V nie będzie miał styczności RTS hym...:)


no racja, oczko jest :P
a skad pewnosc? bo w becie nie mail, no i moze dlatego ze to jednak turowka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym od czasów bety dużo może się zmienić ;) Nie ale licze na to ,że H5 będzie jedyny w swoim rodzaju i nie będe musiał znowu czytać postów łee H5 to nie to samo co H3 itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować