Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 - informacje potwierdzone!

58 postów w tym temacie

YEAH!!! :D Taki news cieszy. Od początku wierzyłem tym informacją jednak pewności nigdy za wiele. W jedynkę raczej nie zagram ale w dwójkę na pewno. Czekam na jakiś konkretny trailer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat bylo dla mnie oczywiste, lecz coz na dobra gre zawsze trzeba troche poczekac. A znajac zycie to PC''towcy beda czekac jeszcze dluzej, pewnie tak jak bylo w przypadku jedynki albo np. Mirror''s Edge''a ale przynajmniej my dostajemy lepsze wersje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 11:15, Pile napisał:

YEAH!!! :D Taki news cieszy. Od początku wierzyłem tym informacją jednak pewności nigdy
za wiele. W jedynkę raczej nie zagram ale w dwójkę na pewno. Czekam na jakiś konkretny
trailer ;]


Ostatnim razem to się tak podniecałem przy ogłoszeniu Diablo III. Hehe :D Assassin''s Creed to był niewypał, 2ka musi być na prawdę bardziej zróżnicowana pod względem misji jak i pod względem elementów walki. Okaże się pewnie, że będziemy biegać po całym Rzymie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnim razem to się tak podniecałem przy ogłoszeniu Diablo III. Hehe :D Assassin's
> Creed to był niewypał, 2ka musi być na prawdę bardziej zróżnicowana pod względem misji
> jak i pod względem elementów walki. Okaże się pewnie, że będziemy biegać po całym Rzymie.
> :D


hehehehe, a zebys wwiedzial, ze ja tez ostatnio tylko na diablo 3 tak czekam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 11:33, spikey napisał:

/ciach/
hehehehe, a zebys wwiedzial, ze ja tez ostatnio tylko na diablo 3 tak czekam ;))

Używamy opcji "Odpowiedz" przy danym poście, kolego. :)

Assasin''s Creed mnie oczarowało, z dwójką pewnie nie będzie gorzej - byle do przodu. ;]
Ciekawe, jakie będą wymagania sprzętowe. A zresztą, to nie mój problem, bo pewnie i tak co najwyżej zagram na konsoli.
Zapowiada się smakowicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o Desmondzie Miles? Nadal będziemy siedzieć w tym programie...zapomniałem jak się nazywa...Czy po prostu będziemy grali XVwiecznym zabójcą, bez jakichkolwiek komplikacji z Desmondem, Asasynką i doktorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 12:01, Leos8 napisał:

Wiadomo coś o Desmondzie Miles? Nadal będziemy siedzieć w tym programie...zapomniałem
jak się nazywa...Czy po prostu będziemy grali XVwiecznym zabójcą, bez jakichkolwiek komplikacji
z Desmondem, Asasynką i doktorkiem?


Główny bohater jest potomkiem Altarira czyli też Desmonda. Jedynka się skończyła bez wyjaśnienia więc na pewno będzie dalej z Desmondem siedzącym w animusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować