Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe screeny z gry Assassins Creed 2

57 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2009 o 14:17, cypers napisał:

Już mi się nie podoba "miejscówka" w tej grze. Na pewno nie sięgnę po ten tytuł.


Bo akcja gry rozgrywa się trochę później niestety ;/ Ale też raczej nie sięgnę bo mi nie wejdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie. I cieszy mnie wygląd maszyny latającej. Nie jest upchana na siłę. Bałem się kolejnego hugokoptera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to Assassyn będzie mógł pływać. Zabawnie w jedynce wyglądał Altair, wielki assasyn, który w agonii trzepotał rączkami w wodzie xP

Tak wogóle to screeny przedstawiają niemal identyczne zdolności zabójcy co w AC1. Śmiem powątpiewać w "nowe, zabójcze typy ataków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Znaczy się zwyczajnie. Ale ja postawiłbym na starożytną Azję, i takich panów na czarno ubranych, co ich jako zabójców czasami zatrudniano...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy AC bardzo przypadł mi do gustu, po drugiego pewnie też sięgnę...z tego co słyszałem to największa bolączka części pierwszej, czyli mało zróżnicowane misje, ma być wyeliminowana. nie mogę się doczekać, dalszych informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 14:43, Sharaqus napisał:

Z tego co widzę, to Assassyn będzie mógł pływać. Zabawnie w jedynce wyglądał Altair,
wielki assasyn, który w agonii trzepotał rączkami w wodzie xP

A wiesz czemu Altair nie potrafił pływać? To weź miecz, 10-15 sztyletów (w miarę dużych), 1 ukryte ostrze, załóż ciężkie buty+ciężki pas i wskocz do jeziora.
Altair był przeładowany. Asasyn nr. 2 też pewnie będzie przeładowany, więc nie widzę powodu, dla którego miałby pływać. No chyba, że cale żelazo gdzieś zostawi.

Co do niusa: To są skany z GameInformera. Wczoraj daliście do nich link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brrr. Czuję w kościach że ta gra będzie dobra. Co do screen''ów to widać nawet tą latającą maszynę da Vinci''ego, fajne także wygląda potomek Altaira, No cóż trzeba czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, no nieźle wielki hicior lub wielka porażka. Bo te ''niby-screeny'' na razie nie zachwycają, naszczęście nie musze się przejmpwać wymaganiami i na pewno zamówie pre-ordera na PS3 i fajnie by było gdyby gram.pl postarało się skołować jakąś fajną koszulke. Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krążą po sieci. Nawet jeżeli są z Game Informera, należy pamiętać, że jeszcze nie "wyszedł" nowy numer. Także to są screeny "przed premierą" :)
Poza tym TO SĄ screeny. Nie artworki. Kto grał w I część powinien to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skany z Game Informera, ktory od 3 dni posiadaja prenumeratorzy ;] Wiec niestety juz "wyszedl"...
A wracajac do tematu to naprawde nie wiadomo ile w nich prawdziwej gry a ile renderingu :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować