• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
empire12

Empire Total War problem z uruchamianiem:(

Pytanie

Bardzo prosze o pomoc.Mam problem z grą Empire Total War.Gdy zainstaluje gre i ukoncze aktualizowanie przez steam,chce w3ączya gre pisze ?e gra jest niedostepna prosze spróbowaa pu?niej.Gre kupi3em w empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Możesz spróbować przeczyścić komputer ze zbęnych plików, już tak miałem kilka razy że po oczyszczeniu komputera gry działały;)
polecam Advanced System Care od Iobit-u, można pobrać wersję darmową o ile się nie mylę;) sam z niej korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakoś udało mi się zainstalować, ale teraz gdy włączam grę i pisze mi "Przygotowywanie do uruchomienia ETW"
i po chwili wyskakuje informacja, że serwery steam są zbyt zajęte, aby zająć sie moją sprawą".
O CO CHODZI?
Przecież juz zainstalowałem tę gre.Po co muszę się podłączać pod steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.04.2009 o 14:16, Czarek44 napisał:

Jakoś udało mi się zainstalować, ale teraz gdy włączam grę i pisze mi "Przygotowywanie
do uruchomienia ETW"
i po chwili wyskakuje informacja, że serwery steam są zbyt zajęte, aby zająć sie moją
sprawą".
O CO CHODZI?
Przecież juz zainstalowałem tę gre.Po co muszę się podłączać pod steam?

Po zainstalowaniu gry pobierany jest patch do niej. Sam proces instalacji nie wymaga pobierania danych, ale patchowanie już tak. Więc jeśli masz problemy z połączeniem z serwerami to takie komunikaty niestety mogą się pojawiać.
Na początek możesz pozmieniać download region. Opcja ta jest dostępna po wejściu w Widok -> Ustawienia -> Elementy pobrane.
Jeśli zmiana serwera nie rozwiązuje problemu to sprawdź czy firewall/router/dostawca netu nie blokuje Ci portów. Listę portów jakie powinny być otwarte znajdziesz na stronie http://tinyurl.com/cptcey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

u mnie jest trochę inny problem grałem do tej pory prawie bez problemu nagle po uruchomieniu gry muszę wpisać hasło (co wcześniej nie musiałem bo miałem zapisane w pamięci i samo się uruchamiało) i jak je wpisuje to wyskakuje mi napis:

Nie można nawiązać połączenia z siecią Steam.
Przyczyną może być problem z połączeniem z Internetem lub problem
z siecią Steam. Więcej informacji na www.steampowered.com.

wyłączone mam wszystkie programy spyware,antywirusy itp. i nic nie uruchamia się nawet nie mogę zalogować się na steama bo wyskakuje to samo a kilka dni temu było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam inny problem. Nie da się jakoś wyłączyć instalacji przez Steam?! Tak wyszło że mam teraz problemy z operatorem sieci i cierpię na brak neta, czemu mam trzymać na półce grę za ponad sto zeta? MA ktoś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

No niestety bez Steama nie da rady, ponieważ trzeba zarejestrować cd-key gry.
Na to się nic nie poradzi niestety... sam miałem ten problem, grę kupiłem, a nie mogłem zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co zrobić aby gra działała w języku polskim. Wybieram "polski", instaluję. Konto sławetnego STEAMA też w porządku a gra otwiera mi sie w języku angielskim... mam SO Windows7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2010 o 21:20, flawik napisał:

Co zrobić aby gra działała w języku polskim. Wybieram "polski", instaluję. Konto sławetnego
STEAMA też w porządku a gra otwiera mi sie w języku angielskim... mam SO Windows7.


W Steam kliknij prawym na grę właściwości i będzie opcja wyboru języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odnowię trochę temat...
Total War Empire oraz Napoleon miałem już zainstalowane na blaszaku, po formacie i instalce Win7 nie mogę aktywować kluczy.
Napisałem do pamperków ze STEAMa ale ni widu ni słychu... jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.11.2010 o 04:58, Olaf89 napisał:

Odnowię trochę temat...
Total War Empire oraz Napoleon miałem już zainstalowane na blaszaku, po formacie i instalce
Win7 nie mogę aktywować kluczy.
Napisałem do pamperków ze STEAMa ale ni widu ni słychu... jakieś pomysły?


Z tego co się orientuje klucze masz już aktywne na swoim koncie. Teraz wystarczy tylko zainstalować gry i możesz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Grałem ostatnio w Empire w grudniu i odpalał się bez problemowo. Zainstalowałem go ponownie i po wyświetleniu ekranu startowego gra crashuje z klasycznym komunikatem "Wystąpił problem z aplikacją...". Nic w kompie nie było zmieniane/aktualizowane, wszystko po staremu. Wszelkie sposoby z Google przetestowałem. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po długim rozmyślaniu znalazłem źródło problemu: stare save''y. Musiałem usunąć cały folder z save''ami, by gra się uruchomiła. Czemu? Nie mam pojęcia, ale zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować