Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - Małgorzata Foremniak jako Isabel w największej lokalizacji od czasów Baldur's Gate!

71 postów w tym temacie

wow, niezle :D Szczegolnie ten pierwszy jak zaczny sie wydzierac coraz to bardziej. CIekawy to efekt daje, az mnie ciarki przeszly :P I fajnei, ze skocznyla Filmówke w Łodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamberlyn

Z przyjemnością prezentujemy drugi z cyklu newsów poświęconych pracom nad polską wersją Heroes of Might and Magic V. Polonizacja najbardziej oczekiwanej gry roku idzie pełną parą. Przetłumaczono ponad 400 stron dialogów i wypowiedzi, a obecnie trwają nagrania aktorów do dubbingu. Dziś przedstawiamy kolejną z gwiazd - Małgorzatę Foremniak.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V - Małgorzata Foremniak jako Isabel w największej lokalizacji od czasów Baldur's Gate!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zborowski....Foremniak (był też Fronczewski, bo nie pamiętam?), kto jeszcze? Stawiam na...dajmy Zakościelny, albo Stuhr (jako np. goblin, albo władca z kompleksem większości - byłby miodzio!). Cdprojekt naprawdę wrzucają czterdziesty bieg ;) Szkoda, że premiera opóźniona, bo jedynie na pre-order patrzę sobie miło...zamówiony oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie usłyszałbym próbkę głosu pana Zborowskiego. A co do reszty, kto wie, może nawet Tatiana Okupnik wyjdzie w tej polonizacji na ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbki są super.CDP pokazuje co to znaczy robić dobrą polonizację (te które znam zawsze były spoko).Niech inni słuchają i się uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki Tatiana nie otrzyma kwestii śpiewanej, raczej nie ma się co martwić ;)

A próbki ze Zborowskim już były, trzeba poszukać w archiwum lub zajrzeć na homm5.gram.pl (lub coś w tym stylu ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaaa ja nie moge !!! chyba nie będę mógł zasnąć. A tak na poważnie mam nadzieję że będzie można kupić angielską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 16:43, Napek napisał:

Ja chętnie usłyszałbym próbkę głosu pana Zborowskiego. A co do reszty, kto wie, może nawet
Tatiana Okupnik wyjdzie w tej polonizacji na ludzi;)


Sample ze Zborowskim sa na http://homm5.gram.pl/ , zapraszam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i chyba dobrze. To bardzo emocjonalne wystąpienie, łamiący się głos jest IMO jak najbardziej na miejscu. Mnie też ciary przechodziły jak to słuchałem, tak jak -Elkowi- :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 17:01, The-Darkest napisał:

Sample ze Zborowskim sa na http://homm5.gram.pl/ , zapraszam serdecznie:)


Dzięki wielkie. Rzadko zagladałem do tej pory na tę stronę, ale wychodzi na to, że i tam może się coś ciekawego trafić:)

Zborowski jak zwykle genialny. Czyżby Godric miał dorównać Vhailorowi? Czekam z niecierpliwością, żeby się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

foremniak - total porażka. Zborowski - miszcz ... lepiej nie wystawiajcie zadnych sampli Lindy Bogusia bo znowu premiere trzeba bedzie opoznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować