Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Angielska wersja językowa Heroes of Might and Magic V w sklepie gram.pl!

62 postów w tym temacie

Chamberlyn

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom części naszych klientów, uruchomiliśmy możliwość zamówienia angielskiej wersji językowej Heroes of Might and Magic V w naszym sklepie. Ilość egzemplarzy jest jednak ściśle ograniczona (zaledwie 100 sztuk), radzimy się więc pospieszyć!

Przeczytaj cały tekst "Angielska wersja językowa Heroes of Might and Magic V w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sumie ja Polak jestem i musze mieć styczność z Językiem Polskim CDP tak bardzo się stara to jak najlepiej spolszczyć napewno będzie miała polska robota więcej serca niż angielska :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak podziękuje. Wole za taką samą cenę kupić (juz kupiłem hehe :P) ed.kol. z różnymi dodatkami i w wersji polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ups... sorki za błąd w poprzednim poscie. wolę kupić ed. kol w cenie 119,90 niż za 159,90 wersje anglojęzyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby można było kupić wersję ang. w wersji kolekcjonerskiej - to by było coś... Zostane przy swoim zamówieniu ed. kolekcjonerskiej PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pozostanę przy edycji kolekcjonerskiej i choć wersja angielska jest kusząca to jednak z 2 strony są znakomici aktorzy (polska wersja) no i same dodatki przy tej samej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej dla tyhc którzy umieją porządnie angielski. a ja go nie znam , znam Niemiecki.a w ogóle zbyt drogie.i takie dodatki?wole ed. kolekcjonerską.
Bo w polskiej wersji jest fajne wykonanie
Mąłgorzata Forermniak
Wiktor Zborowski
Bogusław Linda
Tatiana Okupnik
i Daniel Olbrzyski - czy jak tam się on nazywał.Więc wole polską wersje (edycje kollekcjnonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miło ze strony CDP, że dała możliwość zakupu angielskiej wersji. Jednakże (jak większość) pozostanę przy EK w wersji PL, choć angielska wersja wygląda kusząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 15:19, chojrak96 napisał:

i Daniel Olbrzyski - czy jak tam się on nazywał.Więc wole polską wersje (edycje kollekcjnonerską.


Raczje Olbryski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 15:21, Ninja Seba napisał:

> i Daniel Olbrzyski - czy jak tam się on nazywał.Więc wole polską wersje (edycje kollekcjnonerską.


Raczje Olbryski ;)


Olbrychski raczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie dla nich. Są tacy, dla których klimat jest tylko wtedy, jak gra jest w oryginalnej wersji językowej. Ja zostaję przy swoim zamówieniu na Edycję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować