• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0


Znowu powrócił problem z przebijaniem postów- gdy nasz post świeżo dodany otwiera nową strone nie widać go, pojawi sie dopiero po następnym dodanym poście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wczoraj gdzieś około godz. 16 chciałem wejść na stronę głw. gram.pl. Po GODZINNYM WŁADOWANIU (!!!) wyskakiwał błąd :( [niestety screena nie zrobiłem :(]. Wchodziłem też na stronę CD Projektu i też błąd :/
Po godz. 21 było to samo. Dopiero dzisiaj rano normalnie sie władowała :)

Co wyście wtedy robili z tą stroną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

Czasem tak sie zdarza, że gram.pl padnie sobie na jakiś czas- może przerwa techniczna, albo testują jakieś nowe opcje- nie ma sie czym przejmować, kiedyś forum regularnie padało niemal codziennie o 23 i wstawało po pół godzinie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pewnien problem z sajtami...
Kiedy ktos ma na swoim GS''e ostrzezenie o tym ze zawiera tresci nie dla mlodszych osob, to kiedy klikam na przycisk ze chce wejsc na takiego sajta nic sie nie dzieje, nie moge wejsc;/
Prosze o szybka rade co z tym zrobic, jesli to pomoze to korzystam z Firefoxa, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.05.2007 o 14:51, NuGGet napisał:

Kiedy ktos ma na swoim GS''e ostrzezenie o tym ze zawiera tresci nie dla mlodszych osob, to
kiedy klikam na przycisk ze chce wejsc na takiego sajta nic sie nie dzieje, nie moge wejsc;/

Widocznie należysz do tych młodszych osób, które nie mają tam prawa wstępu.
Jaką datę urodzenia podałeś przy rejestracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 10.05.2007 o 18:07, A-cis napisał:


Widocznie należysz do tych młodszych osób, które nie mają tam prawa wstępu.
Jaką datę urodzenia podałeś przy rejestracji?


Ale jeszcze jakies dwa tygodnie temu moglem wchodzic normalnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

c;/

Dnia 10.05.2007 o 18:07, A-cis napisał:


Widocznie należysz do tych młodszych osób, które nie mają tam prawa wstępu.
Jaką datę urodzenia podałeś przy rejestracji?


Zapomnialem dodac, czasami moge na nie wejsc a czasami nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niektórzy, którym podałem adres mojego GS''a nie mogli wejść. Mówili, że strona się nie ładuje. Czy ten problem dotyczy czyjegoś komputera, czy przeglądarki internetowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z pobieraniem czegokolwiek z serwisu gram.pl
Ostatnio (jakieś pół roku temu) jak coś stąd ściągałem nie miałem żadnych problemów i ściągałem pełnym łączem.
A teraz w operze 9.20 wyskakuje mi komunikat ("Serwer zażądał metody uwierzytelniania logowania, która nie jest obsługiwana" Próbujesz odwiedzić adres http://www.gram.pl/pliki_pobierz.asp?id=1416, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.)

IE także nie uzyskuje połączenia (Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki.)

Korzystam tylko z standardowej zapory windowsa xp sp2 i avasta.

W prawdzie udało mi się obejść te problemy kopiując adres docelowy pliku i wklejając go do FlashGet, ale uzyskuje prędkość w porywach 20KB przy łączu 2Mb.

Jeżeli ktoś mógłby wyjaśnić mi, na czym polega problem byłbym bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem, że odkąd wprowadzono zmiany w portalu Gram, to znaczy odkąd dodano strony Gramsajty, Gramirc i Kolektyw, logowanie do serwisu trwa około 5 minut. Tak samo z otwieraniem Forum, Sklepu i innych stron. Zdarza się, że po bardzo długim oczekiwaniu strona sklepu nie otworzy się wogóle.
Nadmieniam, że z moim komputerem jest wszystko w porządku, ponieważ z innymi portalami internetowymi nie mam żadnego problemu. Przed wprowadzeniem w/w stron, nie miałem także problemu z portalem Gram.
Co jest przyczyną takiego stanu? Jest to pytanie skierowane przede wszystkim do obsługi technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.05.2007 o 21:52, beal napisał:

W prawdzie udało mi się obejść te problemy kopiując adres docelowy pliku i wklejając go do
FlashGet, ale uzyskuje prędkość w porywach 20KB przy łączu 2Mb.


Jeśli coś z gramowego serwera ściąga ci się z prędkością 20 KB/s, to możesz mówić o dużym szczęściu. On juz po prostu jest taki... "szybki" :)
Dodam tylko, że na FF nigdy nie miałem takich komunikatów jak ty, ale do ściągania i tak zawsze używam zewnętrznych programów.

@CzesiekN
Spróbuj wykasować ciasteczka. U mnie czasami tez forum strasznie zamula, ale tylko czasmi (a ostatnio naprawdę rzadko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zaobserwowalem ciekawy blad
ostatnio korzystam z komputerow z systemem windows 98 se oraz przegladarki ie 6
dopuki przegladam forum sklep czy strone glowna wszystko dziala poprawnie za to kiedy wejde na czyjegos gramsajta (bez znaczenia jest czy w tym samym oknie czy tez w nowym oknie ie) komputer sie po kilku sekundach zawiesza na twardo

sprawdzalem czy jest to moze wina javy ale nie ma ona na to wplywu (moim zdaniem) gdyz na jednym kompie nie ma javy sunowskiej (czyli jest java od ms) a na drugim jest java sunowska w wersji 1.4_15

czy wiecie co moze powodowac taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam...

Mam problem, który jest bardzo denerwujący a chodzi o prędkośc ładowania sie stron na waszym serwerze a dokładnie główna strona forum i jej podstrony ładują sie bardzo wolno, zaznaczę, że siedze przy komputerze, który jest połaczony do internetu o prędkości 2048 kb/s i przy takim połaczeniu powinno ładowac szybciej aniżeli na moim, które mam w domku i które jest o prędkości 128 kb/s i w tej chwili sie zastanawiam czy opłaca mi się zmieniac internet na szybszy skoro wasze strony na szybszym internecie ładuja się wolniej aniżeli na wolniejszym połaczeniu internetowym ;/

Drugi problem to wylogowywanie, które następuje gdy wracam z podstrony na strone główną forum, nie wiem czym to jest spowodowane ale jest to bardzo denerwujące ;/

Poza powyższymi problemami nie mam innych zastrzeżeń ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam pytanie czy to co jest pokazane na zdjęciu niżej jest normalne


Przepraszam za poprzedni post.

Moja klawiatura szaleje na gramie.

20070520072547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mogę ściągnąć patcha do Neverwinter nights critical rebuild 1.68 (albo żadnego innego) po prostu linki nie działają. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam...

Chciałbym zgłosić kolejny problem, który jest bardzo uciążliwy a chodzi mi o logowanie do serwisu przed chwilą przed zalogowaniem do serwisu wykonałem z 6 prób bez powodzenia dopiero za siudmym razem zakończyło się powodzeniem tyle, że strona była otwierana bardzo długo ;/
Nie wiem dlaczego ale serwis gram.pl mi działa dużo lepiej i szybciej na internecie o opcji 128 kb/s aniżeli na opcji 2048 kb/s myślę i mam nadzieję, że do tego czasu jak wymienie usługodawcę internetowego na nowego i zwiększe sobie szybkośc internetu to będzie mi to duzo lepiej działac aniżeli ma to miejsce teraz ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować