• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.05.2011 o 12:09, Laid_back napisał:

pewnie dlatego, że masz pomniejszony obraz - powiększ sobie chociaż o 1:)


Eee... Niczego nie mam pomniejszonego... Jak sobie pomniejsze to dopiero się rozjeżdża...

20110531162854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam od pewnego czasu biroę udział w zabawach na forum i zauważyłem ,że jak chcę wyszukać czy już była dana zagadka to ciągle mnie przenosi na strone główną albo się bez końca ładuje a jak szukam czegoś ogólnie jakiegoś tematu na forum i wpisze frazę wyświetlami a potem ponownie coś wpisuje i wyskakuję błąd wyszukiwania dopiero jak wejde na głowną to znów normalnie wyszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.05.2011 o 12:08, Laid_back napisał:

to coś z ze stylami - odpaliłem ff 4.0.1 i jest wszystko ok

może to jakaś wtyczka generuje taki błąd


no u mnie równo miesiąc temu też wszystko było ok.. po miesiącu przyjeżdżam do domu, odpalam kompa i co? i widzę rozjechane gram.pl.. a nikt nic w tym czasie nie instalował żadnych programów, motywów, dodatków. ja, po przyjeździe, również tego nie robiłem. wszystko jest w stanie takim, w jakim 31 dni temu zostało zostawione.

deinstalacji z pewnych względów chciałbym na razie uniknąć (zmiany przeglądarki również ;)), natomiast jeśli o wtyczki chodzi - wyłączałem każdą po kolei oraz wszystkie naraz, ale niczego to nie zmieniło.

nie mam już pomysłów, co jeszcze mogę zmieniać w ustawieniach przeglądarki, by to naprawić.
w każdym razie dzięki za próbę pomocy.. :)
za jakiś czas dam znać, czy nadal problem występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co pewien, zdaje się losowy czas mnie wylogowuje [ to w sumie żadna nowość tutaj ale może przy okazji borykania się zamieszaniem okołowiedźmakowym ente narzekanie na to coś da ... może ] - ale to też zabawny logout bo wystarczy że kliknę "zaloguj" i już jest okej. Poza tym bardziej frustrujące jest to że nadal zdarza się to że posty się nie dodają ulatając sobie gdzieś w eter [ całe szczęście że jest ctrl+c/v ... ]. No i rzecz najbardziej zabawna - co jakiś losowy czas topici w forum ogólnym, te które NIE mam zaznaczone jako ulubione same z siebie się "zszarzają" [ mam czarnego skina na forum ] jakby zostały przeczytane przeze mnie. Fajnie. Pół biedy że nie mam tego z przypiętymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.06.2011 o 19:51, Tyler_D napisał:

No i rzecz najbardziej
zabawna - co jakiś losowy czas topici w forum ogólnym, te które NIE mam zaznaczone jako
ulubione same z siebie się "zszarzają" [ mam czarnego skina na forum ] jakby zostały
przeczytane przeze mnie. Fajnie. Pół biedy że nie mam tego z przypiętymi ...


A czy przypadkiem nikt inny nie przegląda forum z twojego komputera? Szarzeją wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie ma takiej możliwości by korzystał ktoś inny. To szarzenie wygląda mniej więcej tak że po jakimś czasie [ niezbyt często zaglądam poza przypięte tematy ] orientuję się że forum ogólne i podfora w większości poszarzały ergo sugerują że wchodziłem w te tematy co akurat jest nieprawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.06.2011 o 15:59, Tyler_D napisał:

Nie ma takiej możliwości by korzystał ktoś inny. To szarzenie wygląda mniej więcej tak
że po jakimś czasie [ niezbyt często zaglądam poza przypięte tematy ] orientuję się że
forum ogólne i podfora w większości poszarzały ergo sugerują że wchodziłem w te tematy
co akurat jest nieprawdą.

"Kolorowanie" tematów opiera się na historii przeglądarki i ciasteczkach - jeśli skasujesz ciasteczka, wszystkie tematy od ostatniej wizyty poszarzeją. Generalnie jeśli chodzi o ten aspekt, to sam serwis niewiele może spieprzyć, co najwyżej kombinowałeś coś u siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

cholercia, nie wiem co się stało, ale.. teraz gram.pl wygląda już tak jak należy! :)
nic się nie rozjeżdża, wszystko jest znowu przejrzyste i cacy. a zupełnie nic nie zrobiłem.. od momentu, kiedy pisałem, że daję sobie spokój.. :)

no cóż. mam nadzieję, że to już nie będzie mnie nękać.
dziękuję raz jeszcze za próbę pomocy,
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.06.2011 o 15:59, Tyler_D napisał:

Nie ma takiej możliwości by korzystał ktoś inny. To szarzenie wygląda mniej więcej tak
że po jakimś czasie [ niezbyt często zaglądam poza przypięte tematy ] orientuję się że
forum ogólne i podfora w większości poszarzały ergo sugerują że wchodziłem w te tematy
co akurat jest nieprawdą.

Ja tak mam, jak wchodzę z dwóch różnych komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.07.2011 o 02:35, Gumisiek2 napisał:

Czy tylko ja ostatnio w większości przypadków zamiast dodanego posta widzę takie okienko?



Ciasteczka usunąłeś ? Mam operę ale nie mam takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Od kilku lat dodaję tu gry żeby dostać wPLN ,a teraz chcę się zalogować na e-mail
Oskar661@gmail.com i nie mogę...zrobiłem nowe konto [co więcej nazwa użytkownika byla zajęta] i pytam czy moje konto zostało usunięte, albo jak mogę się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2011 o 12:15, OskarX2 napisał:

Witam. Od kilku lat dodaję tu gry żeby dostać wPLN ,a teraz chcę się zalogować na e-mail
Oskar661@gmail.com i nie mogę...zrobiłem nowe konto [co więcej nazwa użytkownika byla
zajęta] i pytam czy moje konto zostało usunięte, albo jak mogę się zalogować


Nie ma to jak specjalnie na to pytanie założyć new konto co ?? ;> ]:->.
Po pierwsze. Sam niedawno miałem taki problem, ale jakoś go rozwiązałem.
Jeśli rejestrowałeś się gdy gram.pl i CDP byli jeszcze razem ["małżeństwem"] i przy rejestracji użyłeś wyżej wymienionego maila to powinno działać normalnie. Gram.pl i CDP już są od pewnego czasu po rozwodzie [niezależne spółki], ale jak rejestrowałeś się jak byli razem, to i po rozwodzie powinieneś mieć cały czas to samo konto z tym samym mailem. Sprawdź może poprawność hasła. Albo skorzystaj z odzyskiwania hasła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na cd project mogę się logować normalnie, mam tam tylko 2 gry, tu miałem dużo więcej. Poza tym nie chodzi o hasłó, tylko jest błąd z e-mail ,a na pewno mialem taki sam jak na CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2011 o 16:26, OskarX2 napisał:

Na cd project mogę się logować normalnie, mam tam tylko 2 gry, tu miałem dużo więcej.
Poza tym nie chodzi o hasłó, tylko jest błąd z e-mail ,a na pewno mialem taki sam jak
na CDP


Skontaktuj się z ekipą gram.pl ekipa@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co się dzieje ;/! Za każdym razem gdy klikam dodaj post wyświetla się tekst "przepraszamy (...)" a w gruncie rzeczy jest on dodawany . I w ten sposób wali mi po 2, 3 posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2011 o 20:50, Smileyer napisał:

Co się dzieje ;/! Za każdym razem gdy klikam dodaj post wyświetla się tekst "przepraszamy
(...)" a w gruncie rzeczy jest on dodawany . I w ten sposób wali mi po 2, 3 posty.


To chyba coś jednorazowo wczoraj, bo nie ma żadnych błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.07.2011 o 09:44, Laid_back napisał:

To chyba coś jednorazowo wczoraj, bo nie ma żadnych błędów


Witam.
Oj przepraszam bo mi też się to wczoraj przytrafiało. W sumie nie tylko wczoraj. Przez co trafiają się duble. ;/ [Na szczęście się ubezpieczam i zawsze od dłuższego czasu przed dodaniem posta robię CTRL + C ;E. Widmo że zje albo nie doda już coraz częściej mnie nawiedza.]
Nie wiem czego to może być wina, ale nie raz już taki problem miałem co Smileyer zapodał.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wcześniej były takie problemy, ale je wyeliminowaliśmy - nie mówię, że nie ma prawa się już pojawiać, ale jeśli już, to są to raczej odosobnione przypadki. Napisz proszę kiedy wczoraj Ci się przydarzył taki podwójny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować