• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.04.2012 o 09:50, Laid_back napisał:

Welcome screen nie powinien się wyświetlać za każdym razem.


Tylko po co ten dalszy wykład i ta argumentacja? Popisałeś sobie a reklama jak się pojawiała tak się dalej pojawia przy przechodzeniu ze strony na stronę. Non stop.
Pewnie, ze nie jesteście organizacja charytatywną. Ale z drugiej strony nie jesteście też stroną sado-maso żeby meczyć ludzi tymi "welcome scrrenami". A jest to męczące.

Edit: Super. Teraz pojawia się to cholerstwo nawet po dodaniu posta...
Edit2: I po jego edycji też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bo taki jest cel tej reklamy, wyświetlenie pojedyncze. U wszystkich się tak wyświetla, ale mogą się zdarzyć przypadki jak HumanGhost, że mają coś nie tak w swoich ustawieniach i stąd ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No popatrz. To widać mój komputer sam sobie zmienia ustawienia, nawet bez mojej ingerencji.

Piątek -> reklama non-stop
Sobota -> brak reklamy
Niedziela -> reklama non-stop

Zabawne, że nic nie zmieniałem w jakichkolwiek ustawieniach na moim kompie w ciągu tych dni ani także w ciągu całego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2012 o 22:58, L33T napisał:

Coś gram głodny bo mi wpis zjadło zamiast dodać... znowu.

Popieram.
Mnie też wciśnięcie czterech przycisków na klawiaturze wydaje się zbyt czasochłonnym i bestialskim wręcz rozwiązaniem. Żądam poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jesli siedze na 7 stronach i tylko na JEDNEJ mam takie problemy, ze mi nie dodaje posta nie zapisuje edycji to sorry, ale moge nie pamietac, by skopiowac tresc, bo przeciez moze nie zadzialac.Ale spoko, zaraz sie znow okaze, ze to MOJA wina, bo forum dziala bez zarzutu (albo mam jakies dziwne ustawienia :/) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2012 o 08:51, Piotrek_K napisał:

Jesli siedze na 7 stronach i tylko na JEDNEJ mam takie problemy, ze mi nie dodaje posta
nie zapisuje edycji to sorry, ale moge nie pamietac, by skopiowac tresc, bo przeciez
moze nie zadzialac.Ale spoko, zaraz sie znow okaze, ze to MOJA wina, bo forum dziala
bez zarzutu (albo mam jakies dziwne ustawienia :/) ...

Zabrzmiało to tak jakbyś miał do mnie jakiekolwiek pretensje o to, że zwracam uwagę na dość śmieszny post.

Ja Ciebie całkowicie rozumiem, popieram i się z Tobą zgadzam, ale obaj z L33T nie siedzicie tutaj od dzisiaj i wiecie jak sytuacja wygląda. Forum gram.pl jest trochę jak królewski bękart tzn niby ma jakieś predyspozycje i możliwości, ale i tak nie ma szans na coś więcej. A nie ma szans, bo technologicznie jest co tu dużo mówić, beznadziejne. Codziennie nie dodają się jakieś komentarze, a wspominanie o gramsajtach jest istnym kopaniem leżącego, bo wpis np mi czasem dodaje się za czwartym razem.

Kolejną sprawą jest grasz, który zawalił się razem ze statystykami. Szczerze wolałbym go odzyskać, niż mieć te całe lole i czasygry.
Tak samo IRC, tyle, że on umarł niemalże śmiercią naturalną. , ale znowu - nikt tego nie wspierał, tylko wziął się za nowe projekty. Co prawda sam z niego bardzo rzadko korzystałem i akurat go nie żałuję, ale fakt pozostaje faktem.

Dlatego też myślę, że takie smęcenie jakie to forum jest złe jest bezproduktywne, bezsensowne i trzeba albo zaakceptować chwilowo (hehe) obecne wady (z których "ekipa" gramowa musi sobie zdawać sprawę, aż tak ślepi chyba nie są) albo po prostu się stąd wynieść, bo i tak w przeciągu dłuższego czasu pewnie niczego się nie doczekamy (jak takie statystyki mają wrócić do roku czasu - to jest śmieszne). Uważam, iż przejawem głupoty jest sądzenie, że w najbliższym czasie portal ulegnie poprawie i wszystko wróci do jako-takiego stanu używalności.

Poza tym zaskakuje mnie bardzo niekonsekwencja tutejszych informatyków. Biorą się za nowe projekty typu czasgry czy te całe lole (które - o zgrozo - także nie działają poprawnie, bo za każdym razem trzeba się logować ponownie, a i to nie zawsze działa), z których i tak mało kto korzysta, a nie naprawią tej ledwo zipiącej porażki nazywanej forum. Przypomina mi to trochę nieuleczalnie chorego - można mu podawać fentanyl czy inną morfinę (jako zapobieganie skutków, a nie przyczyny), ale i tak prędzej czy później umrze. Tutaj sytuacja jest zgoła podobna.

Takie jest moje zdanie. To miejsce od wielu miesięcy ma swoje kaprysy, większe lub mniejsze błędy są codziennością, a odnoszę wrażenie, że wszyscy zajmują się wszystkim poza forum właśnie. Ekipa pakuje się w jakieś śmieszne projekty typu wymienione wyżej czas gry i lol (no chyba, że właśnie pomysł na taką podstronę miał być swego rodzaju LOLem), a forum leży i kwiczy, niczym maltretowany prosiak.

Ja rozumiem, że sklep jest priorytetem, ale po cholerę brać się za nowe inicjatywy (warto było? dla tych 200 obrazków?) kiedy obecna sytuacja jest kiepska. To trochę jak pożyczanie pieniędzy, żeby oddać inne pożyczone pieniądze... - pomysł z góry spisany na porażkę.

I tak, denerwują mnie kolejne tego typu komentarze, zwłaszcza od użytkowników, którzy są tutaj od tych kilku ładnych lat. Jeżeli ekipa będzie chciała zrobić coś z tym problemem to zrobi jak nie - to nie. Proste. Ze wszystkimi zarzutami się oczywiście zgadzam, z tym, że nie widzę sensu w drążeniu tego samego tematu x razy, gdzie x jest liczbą przynajmniej czterokrotnie większą od wszelkiej normy, która czegoś takiego by wymagała.

Jak kiedyś ktoś słusznie powiedział to wygląda tak, jakbyśmy to my, użytkownicy istnieli dla tego serwisu, a nie on dla nas. Nic z tym nie zrobimy i - jak napisałem - możemy to chwilowo zaakceptować (do czasu aż coś się poprawi, albo całe forum szlag trafi - oby to pierwsze), albo się stąd wynieść (co jest w sumie dość bezsensownym wyjściem). Może kiedyś coś się tu poprawi. Zobaczymy co czas przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zauważyłem pewną prawidłowość odnośnie tego welcome screena. Pojawia isę non-stop dokładnie co drugi dzień. Hehe niech mi ktoś powie, ze to moja wina. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2012 o 06:20, HumanGhost napisał:

Zauważyłem pewną prawidłowość odnośnie tego welcome screena. Pojawia isę non-stop dokładnie
co drugi dzień. Hehe niech mi ktoś powie, ze to moja wina. ;]


Ja nie mówię, że to Twoja wina, tylko występuje taka sytuacja u promila naszych Użytkowników. To wcale nie jest dobrze, że w ogóle występuje choćby u jednej osoby, ale bardzo trudno znaleźć tego przyczynę. Tak czy siak zgłosiliśmy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy mi się wydaję czy forum znów ma "trzaski" i to większe niż ostatnio.
Przeglądanie strony to teraz istna katorga.
Chcę się zalogować, wpisuje login i hasło... odświeża stronę jednak niezalogowany xD... Kolejne wpisanie loginu i hasła = kolejny fail. Za chyba piątym razem dopiero "załapało" niczym odpalanie starych motorów na kopa.
Żeby było bardziej "śmiesznie". Klikam button "odpowiedz" i co ??? .. Kick z logoutem =.=. Klikam dodaj post - to samo, kick. Klikam napis "forum" by wyjść z danego tematu znów kick. Ja się pytam WTF ?.
Już pomijam takie smaczki jak "Przepraszamy ale wystąpił błąd, prosimy spróbować później", które również potrafią wystąpić podczas próby logowania.

Pozdrawiam.

EDIT:
WoooW nie wylogowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiesz doktorów Copy-ego i Paste-a znam, problem: Na gramie pod OS X czy to na Chrome czy FF kopiuje mi wpis dwa razy!
Zaczyna się to sprowadzać do -> piszę wpis w Open Office -> zapisuje -> copy paste do text edit -> z text edit copy paste na GS. Oczywiście filmu na GS przez bajer z menu nie idzie dodać więc muszę dodawać kod z YT jeśli dodam kod z YT to przy jakiejkolwiek edycji wpisu muszę na nowo dodać film (WTF?!).
GS jest jak ruski tank teraz, tu klepnij tam pokręć i może odpali. Więc proszę nie zaczynaj tego tematu bo mi lekko ciśnienie skacze jak muszę się użerać z dodawaniem wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak już linkujecie to lole na gramowym facebooku, to róbcie to tak, żeby nie wyrzucało mnie na główną i to wylogowanego. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować