Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft już myśli o Assassin`s Creed III

25 postów w tym temacie

Sądzić można było, że akcja "trójki" będzie się rozgrywała tylko po wydarzeniach z "dwójki", a tu jest jednak możliwość, że będzie międzi ACI a ACII. Nieźle, nieźle. Wtedy też się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójki jeszcze nie sprzedają a oni już myślą o następnej kasie do trzepania... A co do fabuły to byłym baardzo zadowolony gdyba akcja działa się między AC1 a 2. Finał jedynki w sumie pozostawił więcej pytań o przyszłość niż odpowiedzi. Zobaczymy jeszcze na ile tych pytań odpowiedzi da AC2 a ile dołoży nowych zagadek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego takie firmy jak Ubisoft nigdy nie osiągną szacunku jaki ma Blizzard z jednego powodu - zanim coś zrobią i pokażą to najpierw o tym przez pół roku w kółko nawijają i obiecują. Nie ma jeszcze II części gry a oni już III zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mightiena
> ja bym osadził trójkę w czasie zamachu na Kennedy`iego

Rewelacyjny pomysł! Liczę właśnie na ukazanie świata bardziej współczesnego w III cz. Warunki i teorie spiskowe wokół śmierci Kennedy''ego same podkręciłyby emocje. Cofanie się z fabułą przed I cz. jest już trochę naciągane - dostaniemy parkour po grzbietach mamutów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zachowujcie się jak przygłupy, tylko trochę ogarnijcie temat... Ac było od początku projektowane jako TRYLOGIA, więc nie wiem w czym problem. Strzelacie fochy jak hot 12tki, a tematu nie kumacie. Skoro tak zaprojektowali, to super, ja nie mam nic przeciwko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas finałowej walki Ezio paskudnie upadł na wóz z sianem, sterczały w nim złowieszcze widły...

Chcesz wiedzieć czy miał potem bóle pleców? Ściągnij DLC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować