Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Assassin`s Creeda dobrze wróży następcom

21 postów w tym temacie

Jak gra dobrą to i niech se robią tasiemca, jakość kolejnych części i tak zostanie przez graczy zweryfikowana. Gdyby gra nie była na takim poziomie jak jest sprzedaży na rynku pierwotnym i wtórnym też by takiej nie było :-).
A ja już wolę Assasin''s Creed 5 od Tomb Raidera 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Assassin''s Creed był ożywczy... a następcy? Tak jak powiedział igor8472, mogą planować i tasiemca. Ostatecznie to rynek zweryfikuje jej jakość. Ja nie mogę się doczekać dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Bardzo mnie to cieszy bo z tego co pamiętam tuż po premierze PC narzekali że na 40 000 kopi kupionych piraci zaiwanili 700 000. Bardzo mnie to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gameplay''u pokazanym na E3 mam tylko dobre przeczucia. Raz że pan od Ubi mówił dosyć fajnie, to coś z jego słów pokrywało się z pokazem gry.
Kupuję na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 10:28, miradokusv napisał:

No proszę. Bardzo mnie to cieszy bo z tego co pamiętam tuż po premierze PC narzekali
że na 40 000 kopi kupionych piraci zaiwanili 700 000. Bardzo mnie to cieszy.

Ale tak zawsze się tłumaczą, to normalka. Piraci nic do tego jaka jest gra i jak się sprzedaje nie mają.
Btw. Prorokuje że dwójka sprzeda się w większych ilościach niż jedynka. :)

PS. proszę Assasin's Creed III dla tych co się zastanawiali gdzie upchną III http://www.youtube.com/watch?v=sdAUAygQPvk :D (fake ale pocieszny :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tylko sami sobie udowodnili co mają piraci i popularność torrentów do realnej sprzedaży gry... Być może nawet im to wyszło in plus, bo wielu ludzi niezbyt ochoczo inwestuje w ciemno w nową markę i grę, która nawet nie wiadomo jak się prezentuje (brak dema w wersji PC), więc wolą najpierw przetestować za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OD kiedy to Assassin dobrze się sprzedaje ? Hmm, to wymaga refleksji, a gdzie piractwo, które ponoć zniszczyło piękno całej gry i jej epickość? Noo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd Assassin to gra na amige a500, jest też sequel, special edition. Obie gry są świetne, wczoraj grałem. Wybacz Kojot. A piraci lepiej grają niżby Ci się wydawać mogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 18:29, Kojot25 napisał:

Assassin TO GRA :D

To gniot ;)

Dnia 11.06.2009 o 18:29, Kojot25 napisał:

a Piraci to osoby nieumiejace grac ;(

WTF??

Dnia 11.06.2009 o 18:29, Kojot25 napisał:

sam kupilem i sie ciesze z zakupu do gra jest warta kazdego grosza ;) XD

Dla Ciebie... dla dużej części populacji to gra nuda. Powinna nawet się tak nazywać "Assasin Creed: Nuda nuda nuda, czyli jak powtarzałem te same zadania w kółko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że druga część sprzeda się w 2x większym nakładzie ;) Wtedy będziemy mieli pewność, że 3. część będzie najmiodniejsza :) Cóż, gratulacje Ubi i oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować