Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Origins - wymagania sprzętowe

135 postów w tym temacie

Jak na mój gust całkiem rozsądne, zresztą jak zawsze w grach od Bioware. Martwi mnie tylko trochę ten dwurdzeniowy procesor, bo mam jedeń rdzeń i brak możliwości uprade''u. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No :) Na max nie pójdzie ale na średnich to spokojnie.
BioWare się postarało, rzeczywiście przy tej grafice jaką na "gejmplejach" widzieliśmy to wymagania niziutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, objętość zapisanych gier to największy problem...

Wymagania znośne...Oby tylko gra była na więcej niż 8 godzin ^^

"już teraz znane są wymagania sprzętowe..."

Bez żartów...Przecież mówili, że wersja PC jest już od dawna gotowa, tylko oczywiście chcą wypuścić na wszystkie platformy jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd w zalecanych taka rozpiętość pamięci między Vistą a XP ?
Owszem , 1 GB różnicy widziałem przy niejednej grze .... ale 2 gb ? Chyba coś im się pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, będzie ciężko by ta gra działała na maksymalnych obrotach. To będzie pewnie pierwsza gra, która mi nie będzie chodziła na maksymalnych ustawieniach.

Mam
Intel Core 2 Duo 2,2 GHz
GeForce 8800 GTS
2 GM Ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jak na razie wszystkie gry chodzą lepiej na core2duo porównując go do core2quad.
I chyba był problem z wykorzystaniem tych 4 rdzeniu, a z 2 sobie jeszcze niektóre radzą.
Ciekawe czy to tylko tak, żeby napisać, że potrzebny jest droższy quad czy naprawdę wykorzysta jego możliwości przy przeważnie niższej częstotliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dowalili wymagania :O A wszyscy się skarżą, że gra ma beznadziejną grafikę.
Mam
Windows Vista 32 bit
Procek: Intel Core Quad 2.4 GHz
Grafa: GeForce 9600GT 512mb
4GB RAM

Więc nie mam co narzekać w sumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne spełniam, zalecane po częsci - zostaję więc przy wersji blaszakowej. Anyway - 20GB na dysku to sporo, zalecene 4 GB ramu (pod Vistę) też mnie lekko zdziwiły. I jeszcze jedno - miałem jednak łeb na karku i swój rozum stawiając przy zeszłorocznej wymianie kompa na quada (choć "eksperci" doradzali dwurdzeniowca) - coraz więcej gier zaczyna go wykorzystywać, a ja (jeszcze !) nie zaczynam nerwowo mysleć o "upgrejdzie".

BTW - wymagania zalecane są mimo wszystko dość spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim 2-letnim komputerze mógłbym grac na zalecanych ale nie interesują mnie takie gry. Owszem lubię rpg, ale dla mnie rpg to takie gry jak gothic i wiedźmin, a nie jakieś badziewia gdzie się lata z bandą innych przeszkadzających dziadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

little_maggot - tak, a potem modlisz się, żeby konwersja nie okazała się skopana ;] A Dragon Age jest konwersją, gra powstawała przede wszystkim z myślą o PC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotlecik...
Te swoje 4 giga ramu na vista 32 bit mozesz sobie wsadzic w buty na gre pozostanie ci okolo 2,3 giga 1 giga zajmie vista 1 bedzie bez uzyteczny z powodu tego ze masz 32 bitowy system i ci nawet go do gry nie przydzieli.Karte tez mozesz na ksiezyc wyslac.Moze zagrasz na minimalnym zasiegu widocznosci i srednich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować