Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #87: Jak spędzasz wakacje w tym roku?

24 postów w tym temacie

nauka nauka nauka !! czy ja kiedykolwiek sie uczyłem ? no prawda szkołą zabiera trochę czasu ;d ale i tak prawie do niej nie chodziłem wiec bede rypał przed kompem ;D w jakieś nowości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca, Praca ale na gry tez się znajdzie czas...własnie przymierzam się do pożyczenia od kumpla całej sagi baldurs Gate i icewind dale, więc na pewno będę miał co robić zmęczony po pracy ;-). Poza tym to wakacje beda koncertowe i niestety mnie tez czeka kampania wrześniowa :( (za lenistwo trzeba płacić xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może pogram w coś jak dorwę jakiś tytuł i podexpię się w aocu. Ale jeszcze dużo czasu na próby muszę poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaległości w grach??? no nie bardzo przecież ostatnie miesiące to taka pustynia jeśli chodzi o fajne tytuły (ba nawet przeciętne) że tak na prawdę odświeżam tylko od czasu do czasu starocie, a to call of duty 1 a to syberia a to homeworld i jakoś sie żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zaległości w grach. Chociaż nie do końca, bo mam w planach przejść po raz pewnie setny Baldura.

btw, heh... wakacje studenckie nie smakują już tak słodko i niezwykle jak wakacje szkolne =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w lipcu odpocznę a w sierpniu chciałbym do pracy iść. A zaznaczyłem, że odrobię zaległości w grach. Właśnie gram w Mafie. teraz dopiero, bo nigdy wcześniej tej gry nie miałem. Kupiłem w styczniowym Playu z zamiarem właśnie na grę w lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wakacje to mają moi synowie, a to znaczy, że to dopiero będzie dla mnie truuuudny okres :/. W każdym razie nic się nie zmienia. Praca i tylko praca... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować