Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Amazon.com - Aukcje internetowe?

8 postów w tym temacie

Hej,

Mam pare pytań. Otóż wygrałem pewien konkurs, za który uzyskałem 25$ na wykorzystanie właśnie na amazon.com. Jako, że ja w ogóle nie wiem, z czym to się je, zwracam pytanie do Was. Czy jak ma się od razu te 25 dollarów(nie wiem, czy to mi dojdzie do jakiegoś konta, czy dostanę jakąś karte - nie mam pojęcia) to można od razu coś kupić? Czy trzeba mieć coś wcześniej? I czy przesyłają przedmioty do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 13:06, Wits napisał:

Hej,

Mam pare pytań. Otóż wygrałem pewien konkurs, za który uzyskałem 25$ na wykorzystanie
właśnie na amazon.com. Jako, że ja w ogóle nie wiem, z czym to się je, zwracam pytanie
do Was. Czy jak ma się od razu te 25 dollarów(nie wiem, czy to mi dojdzie do jakiegoś
konta, czy dostanę jakąś karte - nie mam pojęcia) to można od razu coś kupić? Czy trzeba
mieć coś wcześniej? I czy przesyłają przedmioty do Polski?


Z moich zakupow na Amazon wiem, ze dostaniesz rabat/kod ktory bedziesz mogl uzyc przy nastepnym zakupie. Napisz mi na maila, to ci potwierdze lub zaprzecze. Na pewno ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze teraz jest inaczej, ale z tego co pamietam do Polski z amerykanskiego Amazon(.com) nie wysylaja :-/
Ale sa firmy, ktore wlasnie w takich wysylkach sie specjalizuja, jesli nie znasz nikogo, kto moglby Ci do Polski to wyslac... aa, jest jeszcze nasz Mario! ;-) Pisz do niego ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę lekko temat przybywając tuta z pytaniem.
Gdybym chciał kupić coś na Amazonie to jak mógłbym zapłacić za to co zamówiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:20, Markush napisał:

Odświeżę lekko temat przybywając tuta z pytaniem.
Gdybym chciał kupić coś na Amazonie to jak mógłbym zapłacić za to co zamówiłem?

Kartą kredytową ,PayPalem ,może jeszcze przelewem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować