Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Ja mam pytanie - czemu na płycie z materiałami video nie ma nic ekskluzywnego poza zdjęciami ze studia CDPR? Wszystkie filmiki są w sieci. Przy W1 była inna sytuacja - były filmy z sesji nagraniowych, motion capture, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące CDPunktów. Przez kilka lat zbierałem kartki z kodami i w ten weekend postanowiłem wszystkie zarejestrować. Niestety za większość z nich otrzymałem mniej punktów niż powinienem. Np za gry warte 22 WPLNów dostałem 20 CDPunktów a z tego co czytałem powinienem dostać dwukrotność czyli 44 CDPunkty. Za Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 1 nie przyznano mi żadnych punktów. Czy to "normalne" czy powinienem pisać maila z reklamacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 22:07, Dobos napisał:

Mam pytanie dotyczące CDPunktów. Przez kilka lat zbierałem kartki z kodami i w ten weekend
postanowiłem wszystkie zarejestrować. Niestety za większość z nich otrzymałem mniej punktów
niż powinienem. Np za gry warte 22 WPLNów dostałem 20 CDPunktów a z tego co czytałem
powinienem dostać dwukrotność czyli 44 CDPunkty. Za Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 1
nie przyznano mi żadnych punktów. Czy to "normalne" czy powinienem pisać maila z reklamacją?


No cóż... Po zmianie na CDPunkty, zmieniło się też naliczanie punktów. Ilość punktów, które dostaje się za rejestrację spada, wraz z odległością od premiery. Niestety nie pamiętam, dokładnie ile każda seria wart jest punktów. Ogólnie to polecam przeczytać regulamin CDPRogramu http://www.cdprojekt.pl/files/regulamin_cdprogram.pdf A dokładniej § 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CDP ma zamiar wydać w pudełkowej wersji zbiór epizodów(I-V) "Back to the Future: The Game"? W końcu to Wy chyba wydajecie gry od Telltale Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy REDzi - jako zagorzały fan Wiedźmina - nie mogę spać po nocach z powodu DLC

mam kolekcjonerkę - więc kurtkę i kupca mam
specjalnie kupiłem CDA dla alchemika (chociaż nie cierpię tego pisma)
kupiłem pre-order w empiku dla finisherów
jutro na FB rozdajecie magika

proszę, zróbcie coś, żeby miecznik był gdzieś dostępny - ale nie tylko dla wybrańców mieszkających w metropoliach, mogących chodzić na nocne premiery

na aukcjach co prawda można miecznika wyhaczyć - ale jak ostrzegacie na FB - kody mogą być lewe - więc nie chcę ryzykować.

plz o info czy miecznik będzie jeszcze dostępny - może być nawet w dalszej przyszłości
(chodzi mi tylko o info w stylu TAK/NIE - bo nie wiem czy się napalać na aukcję czy cierpliwie poczekać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:37, Thermalcake napisał:

Ja mam pytanie - czemu na płycie z materiałami video nie ma nic ekskluzywnego
poza zdjęciami ze studia CDPR? Wszystkie filmiki są w sieci. Przy W1 była inna sytuacja
- były filmy z sesji nagraniowych, motion capture, etc.


Hej, ekskluzywnym materiałem są zdjęcia, na których można zobaczyć jak wygląda studio RED i jego pracownicy. Dodatkowo w ramach video DVD zostały zebrane w jednym miejscy wszystkie filmy, materiały graficzne itp. stworzone na potrzeby gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:
Czy jest szansa w tym roku na Giermasz???
Co z DLC do Wiedźmina 2- chodzi mi o miecznika oraz alchemika z FB?
Co z koszulkami jako rekompensata dla nabywców EK?
Co z wymianą uszkodzonych głów Geralta z EK?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 15:51, ruden napisał:

Mam pytania:
Czy jest szansa w tym roku na Giermasz???


Obecnie nie planujemy organizowania tego typu imprezy w najbliższym czasie.

Dnia 23.05.2011 o 15:51, ruden napisał:

Co z DLC do Wiedźmina 2- chodzi mi o miecznika oraz alchemika z FB?


Miecznik był dostępny wyłącznie jak dodatek do Edycji Premium W2 kupowanych podczas nocnej sprzedaży, zestaw alchemika był w CD Action. Na naszym Facebooku już niebawem rozdamy inny DLC.

Dnia 23.05.2011 o 15:51, ruden napisał:

Co z koszulkami jako rekompensata dla nabywców EK?


Odpowiedź jest tu: http://www.wiedzmin2.gram.pl/koszulki/

Dnia 23.05.2011 o 15:51, ruden napisał:

Co z wymianą uszkodzonych głów Geralta z EK?


Niebawem więcej informacji w tym temacie.

Dnia 23.05.2011 o 15:51, ruden napisał:

Z góry dziękuję za odpowiedź


Proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 17:05, Miliydan napisał:

Obecnie nie planujemy organizowania tego typu imprezy w najbliższym czasie.

Jezu, przecież to jest tragedia.... Pomyślcie jeszcze nad tą decyzją :DDD

Z tym DLC- chodziło mi o zestaw maga :DDD Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 09:52, Miliydan napisał:

Hej, ekskluzywnym materiałem są zdjęcia, na których można zobaczyć jak wygląda studio
RED i jego pracownicy. Dodatkowo w ramach video DVD zostały zebrane w jednym miejscy
wszystkie filmy, materiały graficzne itp. stworzone na potrzeby gry.


Powinienem zadać inaczej to pytanie - dlaczego postanowiliście nie robić tak jak przy Wiedźminie 1? Tzn. dodać materiały z sesji nagraniowych, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniej wyprzedaży gier w Biedronce minęło sporo czasu, zbliża się Dzień Dziecka. Planujecie w najbliższym czasie jakiś rzut gier do sieci Biedronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam co się dzieje z tą grą the first Templar na pc wydacie to w końcu w Polsce kiedy polska premiera proszę o potwierdzenie wydania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 09:35, bartek00 napisał:

witam co się dzieje z tą grą the first Templar na pc wydacie to w końcu w Polsce kiedy
polska premiera proszę o potwierdzenie wydania



Gra zostanie wydana w Polsce i to już niedługo. Niebawem pojawi się więcej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 13:20, Thermalcake napisał:

> Hej, ekskluzywnym materiałem są zdjęcia, na których można zobaczyć jak wygląda studio

> RED i jego pracownicy. Dodatkowo w ramach video DVD zostały zebrane w jednym miejscy

> wszystkie filmy, materiały graficzne itp. stworzone na potrzeby gry.

Powinienem zadać inaczej to pytanie - dlaczego postanowiliście nie robić tak jak przy
Wiedźminie 1? Tzn. dodać materiały z sesji nagraniowych, itp.


Tempo prac nad całym projektem było zawrotne i niestety nie starczyło nam czasu na stworzenie materiałów, które wspomniałeś. Uważam, że video dvd dostępne w Edycji Premium Wiedźmina 2 nawet bez materiałów z sesji nagraniowych jest bardzo ciekawym dodatkiem, który otrzymujesz z normalnym wydaniem gry. Żadna inna gra wydawana ostatnio w Polsce nie zawierała tylu dodatków co Edycja Premium Wiedźmina 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 15:48, kasar1 napisał:

czy zamierzacie zrobić lokalizacje GW 2, jedynka była świetna / a raczej jest :) /


Jest jeszcze za wcześnie by mówić o jakichkolwiek deklaracjach w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy darmowe DLC będą przypisane do naszych kont? Tak jak na przykład zestaw maga? (lub inne) czy te dlc, na której nie mieliśmy kodów to nie będziemy mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować