Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Bloodlines - nowe informacje

23 postów w tym temacie

Jesli dobrze zrozumialem to kazdy bedzie mogl to miec ale np. posiadacze tej gry na ps3 i psp porostu szybciej beda mieli np. dluzszy pasek zdrowia . Nikt tutaj nie powinien czuc sie poszkodowan , a jesli chodzi o fabule to mysle ze wyjdzie gdzies jakies streszczenie lub wporwadzenie do AC2. A nawet jesli nei to na youtube bedzie na pewno zakonczenie tej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 18:14, Revan91 napisał:

Kpiny, czemu reszta graczy nie może mieć tych rzeczy, tylko trzeba mieć 2 konsole sony


Bo Sony wkłada w to odpowiednie pieniądze jako producent platformy, a kto jest właścicielem platformy PC, żeby wklepać w to kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC:B zapowiada się bardzo obiecująco, mam nadzieję że będzie godnym połączebuen historii z AC i AC2.
Jeśli chodzi o bonusy to nie są one na tyle ciekawe żebym się zastanawiał na która platformę mam zakupić AC2 (mam tak PC jak i konsole od MS i Sony),wybór padnie na X''a.
Teraz tylko czekać do listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam nie doceniałem potencjału tej konsoli. Chyle czoła, Assassin''s Creed wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo po premierze AC1 na Xboksie 360 i PS3 można było znaleźć na YouTube filmiki pokazujące przechodzenie całej gry, spodziewam się, że podobny los spotka Bloodlines - dobra alternatywa dla tych, którzy nie chcą wydawać setek dolców, by zobaczyć, co się działo z Altairem - m. in. dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeć grę zamiast w nią grać? Błeee.... Khasimie wstydź się.

Na szczęście posiadam ową konsolę więc pozostaje mi czekać na jej rychłą premierę : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tak udanej jedynce na wszystkie platformy, Bloodlines nie zawiedzie żadnego gracza PSP, zagram może u kuzyna, a jak nie to będe musiał zadowolić się trailerem lub gameplayem na Youtube, lub jakąś recenzją, Czekamy na 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chcecie zrozumieć, jak narodził się Ezio i skąd wziął się Codex, potrzebujecie tej gry"


I wszyscy wydadzą na psp i grę kilka stówek aby to poznać? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 21:11, Pile napisał:

"Jeśli chcecie zrozumieć, jak narodził się Ezio i skąd wziął się Codex, potrzebujecie
tej gry"


I wszyscy wydadzą na psp i grę kilka stówek aby to poznać? ;]


Prędzej poczekają z 2-3 dni i będą spojlery i solucje do poczytania :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 21:11, Pile napisał:

I wszyscy wydadzą na psp i grę kilka stówek aby to poznać? ;]

Fabuła w AC jest tak żalowa, że dla mnie mogliby nawet pominąć ją w normalnych wersjach ;) Cały gej-plej polega na walce i parkour''owaniu tu i ówdzie.
AC na PSP nie kupię dla fabuły tylko dla ww.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa...To może mam wydać tysiak na PSP po to by dowiedzieć się co się stało z Altairem? Wolę obejrzeć na youtube albo poczytać spoilery. Wydać tysiak? Błeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loczyn z twojego postu nie wiem czemu ale bije glupota tu i owdzie:P Co do gry, to wedlug mnie swietne rozwiazanie, ja kupie AC2 na PS3, a brat AC:B na PSP... ach te braterskie wiezy konsolowcow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 21:57, ArchArtas napisał:

Loczyn z twojego postu nie wiem czemu ale bije glupota tu i owdzie:P

W którym miejscu ;)? Chodzi mi ogólnie o to, że fabuła w AC do boskich nie należała i z pewnością gra nie jest lubiana z tego powodu tylko z tego iż to sanbox z najlepszym jak dotychczas parkourem no i hmm... powiedzmy dobrym systemem zabijania i stealth kill. Ale niestety widzę wielu tutaj ma problemy i płacze, że nie pozna historii Ezia, pytam się po kiego wała? To jest aż tak interesujące? Dla mnie nie. Od zgłębiania tajnik zawiłej fabuły mam gry RPG, a nie AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować