Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

>/.../
- Ano wlasnie, domyslnie zapamietane powinno byc to, co zostanie ustawione w opcjach profilu, a podpis ustawiony w okienku z postem nie powinien miec wplywu na to, co bedzie w podpisie, przy kolejnym poscie.
Nowe forum moglo zachowac dobre rozwiazania ze starego :)
Kurcze, tyle dobrych pomyslow, mam nadzieje, ze ludzie z CDP, nawet jesli obecnie skupieni na czyms innym, odwiedzaja ten watek i notuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- Jakby te pomysly wykorzystac, to moznaby nieglupie forum od podstaw stworzyc, tylko kto by sie wzial za napisanie go od podstaw ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:57, skyler napisał:

Fakt jest taki, ze CDP ostatnimi czasy bardzo malo korzysta z pomyslow (dobrych pomyslow) przedstawionych
w tym watku ;]


Właśnie, jakieś takie skostnienie ogarnęło forum, bo nie dość, że z pomysłów nie korzystają, to jeszcze nie wprowadzają tych obiecanych rozwiązań (wizytówki, czat). Gdyby ktoś z CDP poważnie to traktował, to chociaż odpowiadałby pomysłodawcom dlaczego dany pomysł nie może być wprowadzony itp. A tak - cisza i gdybanie userów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt. Ja bym chciała szczególnie wizytówek i rozróżnienia płci bo jak się ktoś jeszcze do mnie zwróci w rodzaju męskim to chyba zabiję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- "> Wprowadzenie podzialu statusow/tytulow na zenskie/meskie
obecne są bezosobowe, m.in. z braku podziału na płeć przy zakładaniu konta (ciągle ktoś się mylił :). Zupełnie inna rzecz, że przodownica czy robotnica (uhhhh) nie brzmią zbyt miło... :/"
Skoro byl to zabieg celowy, trzebaby bylo miec naprawde mocne argumenty by CDP przekonac do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:27, LifaR napisał:

Skoro byl to zabieg celowy, trzebaby bylo miec naprawde mocne argumenty by CDP przekonac do
tego.


Obecne statusy nie są "bezosobowe" tylko "męskooosobowe"... Proponuję zajrzeć do podręcznika gramatyki polskiej...
Znaczy się ja mam znosić zwracanie się do mnie per "kolo" bo mam czelność pchać się na tak męską dziedzinę jaką są gry komputerowe?
A to że ktoś przy zakładaniu konta nie był pewien jakiej jest płci to raczej mizerny argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod możliwością odpięcia przypiętych tematów. Jakoś tak mam, że jak patrze na tematy, które mnie nie interesują to denerwuje się. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby takie, że CDP przypina nam ten temat i to my decydujemy czy ten temat sobie zostawimy czy odepniemy. Przy dłuższym trzymaniu niechcącego tematu na liście tematów skutek jest taki, że zamiast reklamy dla tego tematu robi się po prostu z niego obiekt złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:31, Fumiko napisał:

Znaczy się ja mam znosić zwracanie się do mnie per "kolo" bo mam czelność pchać się na tak
męską dziedzinę jaką są gry komputerowe?

Jakbyś miała nick nie wymagający od "czytacza" wiedzy to pewnie nikt by ci ''"kolo" nie mówił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- Moze przegapilas taki dluuugi post na poczatku kazdej strony tego watku. A trzeba bylo go przeczytac, bo to co napisalem bylo cytatem (stad cudzyslow), wiec uwaga o zajrzeniu do podrecznika gramatyki nie powinna byc skierowana do mnie.
A powody dla ktorych ktos zwraca sie do Ciebie per "kolo" mozesz wymyslac dalej, watpie by CDP mial akurat taki niecny plan, by forum bylo nieprzyjazne dla wszystkich kobiet, bo "maja czelnosc pchac sie na tak meska dziedzine".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:07, Fumiko napisał:

rozróżnienia płci

Była już taka propozycja, nawet był projekt żeby były oznaczenia ♀ ♂ przy nickach, ale to też upadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:38, SwenG napisał:

Jakbyś miała nick nie wymagający od "czytacza" wiedzy to pewnie nikt by ci ''"kolo" nie mówił
;)


Mój nick to jedno z bardziej popularnych japońskich kobiecych imion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:40, Fumiko napisał:

> Jakbyś miała nick nie wymagający od "czytacza" wiedzy to pewnie nikt by ci ''"kolo" nie
mówił
> ;)

Mój nick to jedno z bardziej popularnych japońskich kobiecych imion...

Ot i widzisz, japońskich... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:54, SwenG napisał:

> Mój nick to jedno z bardziej popularnych japońskich kobiecych imion...
Ot i widzisz, japońskich... :D


Matka obecnej cesarzowej Japonii ma na imię właśnie Fumiko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

最新情報発売され見えない夢を奏 でた 最新情報発売され見えない夢を奏 でたから生まれるセンティメントヴァ イオリン
Niejednemu psu na imię Burek. Dobra, może to i popularne imię w Japonii, ale mimo wszystko rzadko który Polak będzie o tym wiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:28, Adamido napisał:

PROSZE O [IMG] W PODPISACH!

Na gram.pl panuje minimalizm :)
IMVHO byłoby to zaśmiecanie takiego estetycznego i sterylnego forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jest to propozycja związana bardziej z samym gram.pl, a nie forum, ale nie mam innego miejsca, gdzie mógłbym ją zgłosić więc...
W każdym razie chodzi o napis "moja ocena" przy zarejestrowanych grach. Nie lepsze byłoby "twoja ocena"? Tym bardziej, że powyżej jest napisane "Twoje Wirtualne Pieniądze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:29, lampak napisał:

IMVHO byłoby to zaśmiecanie takiego estetycznego i sterylnego forum....

Zdecydowanie. Na forach gdzie takie coś istnieje, to od razu wyłączam (o ile jest taka możliwość) lub uciekam z tego forum.
Dla merytorycznej dyskusji wszelkiego rodzaju ozdobniki są całkowicie zbędne.
Chyba, że ktoś nie chce dyskutować tylko się popisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować