Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 22:58, rob006 napisał:

> Ależ co to zaszkodzi? A dla mnie np. byłoby to wielkie ułatwienie.

No dobra, to teraz krótka lekcja hakowania special for you. :) Wchodzisz na GSa wybranego moderatora,
w statystykach klikasz na liczbie postów i komentarzy i voila - masz wszystkie tematy, w których
wypowiedział się modek. Teraz tylko wybierasz kłódeczki - prosto, szybko i bez ofiar.

A pomysł raczej niepotrzebny. Są dużo ważniejsze pomysły do zrealizowania, a nikt tego nie
robi. :|


Myślisz że nie znam tego triku? Ale mam latać po gramsajtach wszystkich moderatorów i sprawdzać który zamknął ten temat? O nie nie.Wybacz ale na coś takiego nie idę :/ Wybacz ale niet.Skoro jest założyciel ma prawo być też chyba i uśmierciciel(głupio to brzmi ale lepszej nazwy nie znalazłem).A sam pomysł że miałbym nie znać tego sposobu jest... obraża moją inteligencję :P
A co do ważniejszych pomysłów:
A co to za hiper-giper-mega ważne sprawy którym ekipa gramu nie może podołać?
Bo większość z nich znajdzie się chyba na liście rzeczy których gram nie chce wprowadzić, chociażby z privami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 23:29, skaybay napisał:

Myślisz że nie znam tego triku? Ale mam latać po gramsajtach wszystkich moderatorów i sprawdzać
który zamknął ten temat? O nie nie.Wybacz ale na coś takiego nie idę :/ Wybacz ale niet.Skoro
jest założyciel ma prawo być też chyba i uśmierciciel(głupio to brzmi ale lepszej nazwy nie
znalazłem).A sam pomysł że miałbym nie znać tego sposobu jest... obraża moją inteligencję :P

No nie doceniłem cię :). Ale nie do końca rozumiem o co ci chodzi - chcesz znaleźć wszystkie tematy zamknięte przez danego moderatora, czy sprawdzić, który moderator zamknął ten temat? No i jakoś nie widzę korzyści wynikających z tego rozwiązania (no, może poza tym, że uszczęśliwiłoby to kilku- nastu/dziesięciu amatorów zamkniętych tematów :)), a pracy pewnie byłoby przy tym więcej, niż gdybyś każdy temat otwierał i sprawdzał osobiście.

Dnia 07.04.2007 o 23:29, skaybay napisał:

A co do ważniejszych pomysłów:
A co to za hiper-giper-mega ważne sprawy którym ekipa gramu nie może podołać?

Wot, chociażby ukochane przez wszystkich "udogodnienie", które pomaga nam się wylogować. Niestety działa zwykle wtedy, gdy tego nie chcemy.
Zdarza się, że czasami po napisaniu posta nie jest on wyświetlany. Dopiero po "przebiciu" go kolejnym postem, ukazuje się na forum.
"FTP" - trzeba coś dodać?
Komunikat "Microsoft OLE cośtamcośtam...", który potrafi czasami doprowadzić do białej gorączki. Wymieniać dalej?

Dnia 07.04.2007 o 23:29, skaybay napisał:

Bo większość z nich znajdzie się chyba na liście rzeczy których gram nie chce wprowadzić, chociażby z privami....

Z tego co wiem, to nikt nigdy nie powiedział, że privów nie będzie. Miały pojawić się wraz z wizytówkami. Wizytówki są, a privów nie ma. Chyba wszyscy są za, tylko nikomu nie chce się tego zrobić. Wątpię aby ktoś przejmował się takimi błahostkami jak twój pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było by gdyby można było coś wyjaśniać i składać uwagi moderatorom, którzy zamykają tematy, nie tworząc nowego ( to byłby spam ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 15:59, elvaxi napisał:

Fajnie było by gdyby można było coś wyjaśniać i składać uwagi moderatorom, którzy zamykają
tematy, nie tworząc nowego ( to byłby spam ).


wszelkie uwagi można moderatorom wysyłać poprzez formularz, którego adres znajdziesz tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=7366

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz w ustawieniach forum włączone duże avatary? Jeżeli avki miałyby być JESZCZE większe, to tematy straciłyby na czytelności. Taka wielkość avatarów jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 16:07, Cesarro napisał:

W ustawieniach możesz zwiększyć


Pierwszy raz zobaczyłem że są ustawienia. Ale bajer. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och widzisz to co Ty wymieniłeś jest raczej poprawką czysto techniczną niż tytułową "propozycją".Wiadomym jest przecież że nikt nie zrobił tego aby zrobić nam na złość ani nie jest to wymysłem szalonego naukowca.Trzeba nauczyć się z tym żyć,wyrobić parę nawyków np. kopiowania posta do schowka przed dodaniem i czekać aż ekipa poradzi sobie z tym problemem.Wiadomo że wszyscy chcieliby szybszych serwerów (cudownie ściągająca się 6h instrukcja ważąca 11mb...) mniej bugów (MIcroshit OLE cośtam doprowadzający ludzi do białej gorączki...) itd...
Nie ma co narzekać wiadomo że prędzej czy później zostanie to naprawione...
Co do privów :
do rozważenia przy okazji wizytówek, Generalnie jednak po co duplikować maile?

Wydaje mi się że opcja ta jeśli jest planowana i tak zostanie wprowadzona więc nie widzę większej potrzeby męczenia o to CDP. Pamiętasz jeszcze te ??? no właśnie czy ktoś mówi że gram skończyło z niespodziankami? ;)
Nie wiem czemu ale mam wrażenie że te coraz częstsze przerwy techniczne mają pewien związek z pewnymi nowościami które planuje dla nas cdp. Być może to właśnie te wyczekiwane privy?
Pożyjemy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 16:38, skaybay napisał:

Och widzisz to co Ty wymieniłeś jest raczej poprawką czysto techniczną niż tytułową "propozycją".

Powiem tak: żeby cos ulepszyć, trzeba to najpierw naprawić. Zrozumiałe? :) Przecież nie ma wydzielonych ludzi "do nowych propozycji", którzy pewnie teraz sobie leżą do góry... eee... brzuchem, i tych "od strony czysto technicznej", którzy śpią 2 godziny w tygodniu i nie robią nic innego, tylko łatają forum. :) To (prawdopodobnie) robią ci sami ludzie, więc chyba najpierw powinni uporać sie z tymi problemami, a dopiero później dopieszczać forum.

Dnia 08.04.2007 o 16:38, skaybay napisał:

Wydaje mi się że opcja ta jeśli jest planowana i tak zostanie wprowadzona więc nie widzę większej
potrzeby męczenia o to CDP. Pamiętasz jeszcze te ???

Planowana, albo i nie. Jesli nie będziemy o to ciągle męczyć, to w końcu zapomną i klapa :)

Dnia 08.04.2007 o 16:38, skaybay napisał:

Nie wiem czemu ale mam wrażenie że te coraz częstsze przerwy techniczne mają pewien związek
z pewnymi nowościami które planuje dla nas cdp. Być może to właśnie te wyczekiwane privy?

Obyś miał rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już proponuję trzeci raz to samo i nawet nie wiem czy zostało to zauważone.
Przydałoby się wyróżnienie jakoś przypiętego posta. Niektóre z nich(bardzo ważne bo przypięte przez modków) nie są zauważalne. Jak wyróżnić? Opcji jest kilka. Inne tło, kolor tekstu lub specjalna ramka. Kwestia przedyskutowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 17:14, rick90 napisał:

Ja już proponuję trzeci raz to samo i nawet nie wiem czy zostało to zauważone.
Przydałoby się wyróżnienie jakoś przypiętego posta.


Bardzo dobry pomysł,
wystarczyła by na przykład ikonka spinacza/pinezki lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh widzisz więc wygląda na to że musimy cierpliwie czekać aż "załatają", na ten czas najlepiej zamknąć ten temat a dopiero później zacząć ich męczyć :P Bo wygląda na to że w s z y s t k i e nasze propozycje trafiają w jedno miejsce - na sam koniec kolejki produkcyjnej a męczenie ich o cokolwiek mija się z celem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 17:36, skaybay napisał:

Heh widzisz więc wygląda na to że musimy cierpliwie czekać aż "załatają", na ten czas najlepiej
zamknąć ten temat a dopiero później zacząć ich męczyć :P


Heh, Ameryki nie odkryłeś. :) Przypięty post sprzed półtora roku - 75% już nie aktualne. Ostatnio niebieski wypowiedział sie tutaj ponad pół roku temu. Ten temat jest raczej dla nas, niż dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2007 o 17:40, rob006 napisał:


Heh, Ameryki nie odkryłeś. :) Przypięty post sprzed półtora roku - 75% już nie aktualne. Ostatnio
niebieski wypowiedział sie tutaj ponad pół roku temu. Ten temat jest raczej dla nas, niż dla
nich.


He he widzisz CDP ma nas gdzieś i kieruje się własnym poczuciem co jest potrzebne a co zrobimy później a czego wcale :D A temat funkcjonuje tylko po to aby dać wytchnąć ludziom obsługującym skrzynkę meilową :D
No no no tego się nie spodziewałem po tej firmie.... O nie nie :D
Swoją drogą ciekawa sprawa jeśli jeszcze żaden (chyba) pomysł nie został zrealizowany to w takim razie CDP stworzyło świadomie ten temat aby dać nam iluzoryczne poczucie że CDP nas słucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 17:57, skaybay napisał:

Swoją drogą ciekawa sprawa jeśli jeszcze żaden (chyba) pomysł nie został zrealizowany

Nie? Zobacz dokładnie propozycje Piotrka K. w przypiętym poście. I wtedy zobaczysz ile z tych pomysłów zostało zrealizowanych...niektóre trochę inaczej niż zakładał Piotrek K. ale jednak sporo jest tych rozwiązanych na "+" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:12, ko?nik napisał:

> Swoją drogą ciekawa sprawa jeśli jeszcze żaden (chyba) pomysł nie został zrealizowany
Nie? Zobacz dokładnie propozycje Piotrka K. w przypiętym poście. I wtedy zobaczysz ile z tych
pomysłów zostało zrealizowanych...niektóre trochę inaczej niż zakładał Piotrek K. ale jednak
sporo jest tych rozwiązanych na "+" ;)


Ale żem się z tym pacnął xD
Ale miałem bardziej na myśli pisząc to "w ostatnim czasie" niż to co napisałem :D Tak to jest jak się piszę na raz w 2 wątkach i przy okazji gra na komputerze,je kolacje i pilnuje czy brat cioteczny (zakała rodziny...) nie zasztyletuje nikogo wykałaczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:12, ko?nik napisał:

Zobacz dokładnie propozycje Piotrka K.e trochę inaczej niż zakładał Piotrek K.

Ojj... widze, ze wkradl sie tutaj pewien blad logiczny, ktory warto wyjasnic. Nie sa to MOJE propozycje, a jedynie ZEBRANE przeze mnie ;). Zreszta jest o tym info w moim poscie (nie tym Destra) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować