Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - Tatiana Okupnik jako demonica w największej lokalizacji od czasów Baldur's Gate!

44 postów w tym temacie

Chamberlyn

Z przyjemnością prezentujemy kolejny z cyklu newsów poświęconych pracom nad polską wersją Heroes of Might and Magic V. Polonizacja najbardziej oczekiwanej gry roku idzie pełną parą. Przetłumaczono ponad 400 stron dialogów i wypowiedzi, a obecnie trwają nagrania aktorów do dubbingu. Dziś przedstawiamy kolejną z gwiazd - Tatianę Okupnik.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V - Tatiana Okupnik jako demonica w największej lokalizacji od czasów Baldur's Gate!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, a na forum były dziesiątki postów, żeby tylko nie używała "żabiego" głosu. Nikomu nie dogodzisz ;) Mnie się podobają 4 z 5. Chyba #3 najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to te dialogi moznaby rownie dobrze nagrac i z udzialem aktorow z jakiegos teatru, ale wtedy nie byloby "efektu marketingowego" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To spodziewałem się czegoś gorszego w wykonaniu pani Okupnik. Powiem, że jestem mile zaskoczony, ale zobaczymy jak to wyjdzie w wersji finalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem program na Hyperze poświęcony lokalizacji HoMM5 kilka dni temu. Rozwaliło mnie, że żaden z aktorów nie miał pojęcia, co to za gra ani nawet nie znają fabuły. A już Tatiana była najlepsza "chyba dostałam jakąś negatywną postać, a chciałam być aniołkiem" czy coś w tym stylu. Zobaczymy, czy któryś z aktorów wypadnie tak przekonująco, jak ta aktorka, co podkładała głos pod Katarzynę w Restoration of Erathia w lokalizacji zrobionej przez Mirage (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować