Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II na DS-a z podtytułem Discovery?

10 postów w tym temacie

Nawet jeśli to i tak wątpię w sukces ACII na DS więc wielkiej straty nie będzie jeśli nie pojawi się na przenośną prostokątną konsolkę. Przynajmniej ja nie będę żałował. No chyba, że byłoby to coś bardziej rozwiniętego i pomysłowego - wtedy cofam wszystko co powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze bedzie tak... wydadza ta gierke.. jesli sie spodoba to na PEWNO zrobia cos takiego :
AC 2 bedzie wygladac tak : 1 misje to beda wlasnie z tego Assasina a potem normalna gra po Wenecji..
Ale mozliwe ze wystraszyli sie przez GTA : CHW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie moge, dajcie spokój, nie dość że to marne DS to jescze informacje daje brytyjski sklep, który nawet dobrze nie wie czy gra wyjdzie.. ;P Jescze podtytuł Discovery.. może do tego jescze Science ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...kontynuacja jest tworzona także z myślą o PlayStation Portable"

AC: Bloodlines nie jest pełnoprawną kontynuacją ,tylko grą z historią dziejącą się pomiędzy pierwszą a drugą częścią, tuż po wydarzeniach z AC1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny by było gdyby był na DSa. Kupiłbym napewno. Jednak sklepowi nie wieżę i uważam że nie będzie tej gry na DSa, po tym jak przeczytałem wypowiedz ubisoft. Chętnie bym zobaczył link do tego sklepu. Może po prostu ktoś się pomylił i zamiast PSP wpisał DS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować