Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Specjalna edycja Assassins Creed II

31 postów w tym temacie

Nic dziwnego, że nie będzie jej na PC, bo kto by ją kupił? Większość i tak ściągnie tą grę torrentem.

E dla figurki zapewne Ubi zażyczy sobie 100zł więcej więc ich olewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 12:32, Xjumpaytech napisał:

Nic dziwnego, że nie będzie jej na PC, bo kto by ją kupił? Większość i tak ściągnie
tą grę torrentem.

E dla figurki zapewne Ubi zażyczy sobie 100zł więcej więc ich olewam.


Z takim nastawieniem człowiek nie wymyśliłby internetu -.-.
Btw. to właśnie iso kopii x360 pojawiają się zwykle pierwsze w necie.

Dziwota mnie bierzę na myśl o tym, że kolekcjonerka może trafić tylko na konsole. Kolejna rzecz odbierana PCtom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 12:32, Xjumpaytech napisał:

Nic dziwnego, że nie będzie jej na PC, bo kto by ją kupił? Większość i tak ściągnie
tą grę torrentem.


mistrzu, oświeć mnie jak ściągnąć figurkę torrentem.

Edycje specjalne są właśnie między innymi po to, byś nie ściągał, bo jest to fizycznie niemożliwe =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak EK nie pojawi się na PC to ja żałować nie będę, bo ogólnie nie lubię kolekcjonerek. Dla mnie liczy się sama gra, bo potem czy to będzie EK czy nie, to i tak stawiam na półkę i zapominam o grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... autor chyba się pomylił.

Na PC prócz metalbox-a zawierającego komiks, plyte z dodatkami jakimiś symbolicznymi i pudełko zdobione nie wyszło nic więcej.

Figurka Altaira była tylko dla konsol :(

PC-ty zaczynają cierpień.

COD:MW 2 bez kolekcjonerek
AC2 - pewnie też.
Ezio nie zagości na naszych domowych półkach.
A to jednak PC-ty są podstawą codzienności a nie konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze, że obecnie tylko USA i Kanada, więc w Polsce może kolekcjonerki nie być wcale ... A skoro tam większość rynku stanowią konsole to pewnie Ubi się nie chce robić kolekcjonerki na PC, bo za mało chętnych by było. W Polsce np. mam wrażenie, żeby dali kolekcjonerkę tylko dla PC właśnie, bo technicznie to żaden problem, kwestia włożenia do pudełka odpowiedniej wersji gry.

Pecetowcy mają kolekcjonerki innych gier, ba, zwykle to są gry, których potem nie ma na konsolach (World in Conflict, HoMM V, King''s Bounty, Lineage 2, teraz Aion ma mieć), więc nie ma o co płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, widać, że konsolowców dalej można walić po rogach i wciskać im cuda wianki a oni to kupią zadowoleni. Natomiast gracze PC są wybredni i nie dadzą się nabić w takie dziwactwa i raczej wybiorą sama grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak by mama nie zabraniała mi kasy wydawać na te edycje kolekcjonerskie to bym kupił, lecz wolę kupić normalną edycję.:) gdyż jest tanisza chociaż szkoda że niema takich bajerów.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować