Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2013 o 11:09, Kirabaxior napisał:

Masz na myśli bandanę? I tak muszę zdobyć 5000$ bounty i użyć pardon lettera, więc przypisywanie
jest dość potrzebne ;p


ale z bandana nie dostajesz złej famy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eRdeErka skończona. Mam ochotę na małe podsumowanie, zwłaszcza że w tle jeszcze leci muzyka z napisów końcowych.
Przede wszystkim, mimo że to gra pod mainstream, to moim zdaniem nie jest dla wszystkich. Gra potrafi zauroczyć klimatem, rozbawić postaciami, ale jednocześnie znudzić tych, którzy chcą po prostu porobić sobie rozróbę. Fabuła jest świetna, oglądałem wiele westernów i czuć, że Rockstar zrobił to samo. Rząd, który jest ponad prawem wypomina dawne niesnaski byłego gangstera. A ten, w imię walki o dobro rodziny jest w stanie poświęcić wszystko. I tak przyjdzie nam zwalczać meksykańskich rebeliantów, a chwilę później walczyć po ich stronie. I jak się okaże, obie strony wcale nie są idealne. Nie ma tutaj białego dobra i czarnego zła. To po postu Dziki Zachód.

Gameplay mnie zauroczył, genialna jazda na koniu, zdobywanie tytułów Łowcy czy Zbieracza, i choć nie wszystkie są ciekawe, to urozmaicają rozgrywkę. Świat, choć miejscami pusty, mnie wcale nie zanużył - jest zrobiony pieczołowicie, i tam gdzie nie powinno nic być, nagle zauważasz rozbity wóz, z któego woła Cię kobieta, podjeżdżasz a tam wyskakuje sześciu bandytów... prawdziwy dziki zachód, jeszcze raz.

Multiplayer kopie jajca i nie dziwię się, że jeszcze w to grają. Tryby są ciekawe, każdy mecz zaczyna się masowym pojedynkiem. Do tego free roam, w którego można wejść i po prostu porobić sobie hideouty(RDRowskie Rajdy).

Gdyby nie kilka problemów technicznych, jakieś znikanie twarzy podczas cutscenek, zanikanie tekstur etc, byłoby idealnie. Daję 8+ ze słowem, że to jedna z najlepszych gier, w które grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym to zrobił, ale niestety mało gram ostatnimi czasy i boję się, że tylko się zniechęcę. Za to na pewno jeszcze będę pogrywał, w końcu wystarczy tylko włożyć płytkę do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 20:48, lis_23 napisał:

Co zrobić aby przedostać się na drugą stronę rzeki? - wszystkie mosty są zagrodzone i
zerwane.

Grać. Wątek fabularny w końcu cię tam zaprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 20:48, lis_23 napisał:

Co zrobić aby przedostać się na drugą stronę rzeki? - wszystkie mosty są zagrodzone i
zerwane.


uuuu :) ktoś to chyba pierwszy raz gra w produkcję rockstara : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 21:10, MrGregorA napisał:

uuuu :) ktoś to chyba pierwszy raz gra w produkcję rockstara : D


Prawie pierwszy, gdyż " Max Payne 3 " jest trochę inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi w głowie świta, że R* nie chciał wydawać RDR na PC z racji tego, że musieliby pisać tą grę całkowicie od nowa. Jakaś ekipa się tego zadania podjęła? Szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 23:04, Damianuss1 napisał:

Coś mi w głowie świta, że R* nie chciał wydawać RDR na PC z racji tego, że musieliby
pisać tą grę całkowicie od nowa. Jakaś ekipa się tego zadania podjęła? Szczerze wątpię.


A może R* szykuje RDR 2 (o czym się jakiś czas temu pisało) tylko na konsole nowej generacji i PC, więc chce na nowo wydać pierwszą część RDR na te platformy, wszystko się wyjaśni na najbliższym E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 09:09, XywkaToy napisał:

A może R* szykuje RDR 2 (o czym się jakiś czas temu pisało) tylko na konsole nowej generacji
i PC, więc chce na nowo wydać pierwszą część RDR na te platformy, wszystko się wyjaśni
na najbliższym E3.

Byłoby fantastycznie gdyby tak było, z chęcią przeszedłbym drugi raz RDR''a 1 tym razem na PC, a jakby do tego dorzucili jeszcze GTA V to byłbym wniebowzięty :D, no a potem RDR 2 wydaliby na wszystkie platformy prócz past genów.

Spoiler

Zaraz pewnie wlecą pewne osoby i powiedzą że port begging robię -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 22:06, MrGregorA napisał:

jest ktos chetny na boostowanie trofeow na ps3?


Wiem, że po 2 miesiącach odpowiadam, ale jeśli jesteś dalej zainteresowany to mogę pomóc. Też potrzebuję pomocy z 2 trofeami. Zaznaczę, że mam podstawową wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 08:17, Bartezz94V napisał:

Wiem, że po 2 miesiącach odpowiadam, ale jeśli jesteś dalej zainteresowany to mogę pomóc.
Też potrzebuję pomocy z 2 trofeami. Zaznaczę, że mam podstawową wersję gry.


no to powodzenia :D ja zrobilem juz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 15:48, Bartezz94V napisał:

Dzięki ;) Dla platyny się pomęczę.


ps3trophies.org -> forum -> RDR -> trophy boosting thread :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie info, żeby na zapas oszczędzić wam rozczarowań. Po internecie w niedalekiej przyszłości może krążyć ten link:

http://www.kdramastars.com/articles/35370/20140901/red-dead-redemption-ps4-xbox-one-and-pc.htm

Kdramastars to ta sama strona, która wcześniej podała zmyśloną informację o tym, że Tekken 7 wyjdzie na PC. Poza tym to strona o K-dramach, a jej źródła informacji o grach to kolejno: Cyberland - coś, czego nie potrafi znaleźć Google, i Motoring Crunch - strona o azjatyckich samochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować