Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 10:51, SPEED's napisał:

Czy gra Granado Espada jest darmowa jesli tak to skod ją ściognoć gdzie sie zarejestrować itd

Gra jest zupełnie darmowa, chyba jeszcze nawet nie ma item-shopu.
http://ge.iahgames.com/en/
Klient jest dość duży (3.5GB, opcjonalnie wersja podzielona 5x700), ale moim zdaniem warto poczekać na koniec downloadu. Na żywo grafika jest jeszcze lepsza niż na screenach, mechanika gry powala (zwłaszcza MCC, choć nie tylko), a wiele questów odbywa się na podobnych zasadach co w WoWie, hmm.. instanty? Nie wiem jak to się nazywa, widziałem tylko u kumpla... po prostu tylko jedna familia/drużyna jest w danej strefie - wyglądają tak m.in. pojedynki z NPC i typowymi bossami (wreszcie załatwiłem Dilosa Latemna)
Gorąco zapraszam do ściągania, a co jeśli ktoś ma problem z uruchomieniem gry - należy ściągnąć najnowsze oprogramowanie flash do IE (tak, wiem że to dziwne)
Cervantes PvP, familia Nadel (zaraz idę wbijać 20 lvl) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę stronę tytułową to od razu chce mi się wyłączyć ten link ;] Na pierwszy rzut oka gra nie wyróżnia się od pozostałych MMO z 2006-2007. Widać, że ten sam rys graficzny, a instalka też nie zachęca. Raczej nie pogram. W dodatku serwery gdzieś w Azji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę stronę tytułową to od razu chce mi się wyłączyć ten link ;] Na pierwszy rzut oka gra nie wyróżnia się od pozostałych MMO z 2006-2007. Widać, że ten sam rys graficzny, a instalka też nie zachęca. Raczej nie pogram. W dodatku serwery gdzieś w Azji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:01, Ronx napisał:

gra nie wyróżnia się od pozostałych MMO z 2006-2007. Widać, że ten sam rys graficzny

Jakoś nie spotkałem się w innych MMO ze stylizacją na barok...

Dnia 10.06.2007 o 14:01, Ronx napisał:

W dodatku serwery gdzieś w Azji...

Lagów nie ma. Łącze 1Mb/s.
Ale jak się nie podoba, to nikt nie zmusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:00, Qbli napisał:

> gra nie wyróżnia się od pozostałych MMO z 2006-2007. Widać, że ten sam rys graficzny
Jakoś nie spotkałem się w innych MMO ze stylizacją na barok...
> W dodatku serwery gdzieś w Azji...
Lagów nie ma. Łącze 1Mb/s.
Ale jak się nie podoba, to nikt nie zmusza :)


No pewnie, że nikt nie zmusza :) Ale faktycznie wiele gier MMO jest podobnych do siebie ze względy na rys graficzny. Przecież to logiczne, że inna gra nie musi też być barokowa, w końcu gdyby tak było każda gra byłaby identycza. Mu chyba chodzi o to, że gra jest bardzo podobna a nie taka sama. Popatrz na screeny tamtych ludzi na stronce, bardzo podbne screeny są chociażby w Silkroadzie, Kal online, knight online, wszędzie. Zresztą to pewnie jest gra koreańska, ony wszyscy jednakowi to i gry podobne robią :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:09, Sarturias napisał:

Zresztą to pewnie jest gra koreańska, ony
wszyscy jednakowi to i gry podobne robią :))

Fakt :)
Jednak silk mimo wszystko nie był taki ładny. GE moim zdaniem graficznie przebija nawet Last Chaos, jeśli chodzi o gry MMO. No i podczas gry nie dostrzega się monotonii i kopiowania z innych tytułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 15:18, Qbli napisał:

> Zresztą to pewnie jest gra koreańska, ony
> wszyscy jednakowi to i gry podobne robią :))
Fakt :)
Jednak silk mimo wszystko nie był taki ładny. GE moim zdaniem graficznie przebija nawet Last
Chaos, jeśli chodzi o gry MMO. No i podczas gry nie dostrzega się monotonii i kopiowania z
innych tytułów

Przebija Last Chaos...hmmm...moim zdaniem ta gra nie ma takiej extra grafy, zobacz na cienie postaci-zwykłe krążki pod nogami. Za to Rappelz--zobacz se gdzieś w necie, ma naprawdę dobrą grafę, cienie są bardzo dobre, gra używa SpeedTree a i gra się przyjemnie. Instalka 1.7 GB-warto zagrać :) Ronx też w to gra więc chyba ma podobne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jestem fanem gier rpg zbliżają sie wakacje więdz pomyslałem że zargram w jakiegojś MMORPG''a. Co polecacie??? Chciałem jeszcze dodać żę mam Guild Warsa ale jakojś mi nie przypadł do gustu. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zacząć w wakacje grać w jakiegoś mmorpg co polecacie,może ktoś gra w eve online bo jest taki myk,że może w to,ale nie wiem czy się połapie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja marzę o guild wars ale pamięc nie ta :D WOW też mi się podoba ale nie pasuje mi pomysł z ciągłym płaceniem, według mnie to taki Guild Wars dla tych co maja więcej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, szukam gry MMORPG osadzonej w realiach fantasy, w której można robić przedmioty. Tak jak np. Eternal Lands (polecam, ale mnie zbanowali (nie wiem czemu i nie moge się dostać na ich forum)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:17, ciusiek i luka napisał:

Słuchajcie, szukam gry MMORPG osadzonej w realiach fantasy, w której można robić przedmioty.
Tak jak np. Eternal Lands (polecam, ale mnie zbanowali (nie wiem czemu i nie moge się dostać
na ich forum)).


Spróbuj w Lineage jako Dwarf, może ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gry.onet.pl/1574866,,Gry_online_tylko_dla_pe%B3noletnich,wiadomosc.html

Tak powinno być również w Europie :P Ja osobiście mam już dosyć nieodpowiedzialnych i pyskatych małolatów zabierających się za MMO czy inne gry (np Counter-Strike: Source), więc takie ograniczenie z pewnością wyszło by grom online na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:20, Sth`Devilish napisał:

http://gry.onet.pl/1574866,,Gry_online_tylko_dla_pe%B3noletnich,wiadomosc.html

Tak powinno być również w Europie :P Ja osobiście mam już dosyć nieodpowiedzialnych i pyskatych
małolatów zabierających się za MMO czy inne gry (np Counter-Strike: Source), więc takie ograniczenie
z pewnością wyszło by grom online na dobre :)

Ja tam nie lubie cs ale co masz do dzieci ktore w to graja. Zabronisz im??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja co do mmorpg mam rozne odczucia aktualnie fascynuje sie czym co jest na topie typu GW,WOW,L2 czy niedawno powstaly LOTRO ale takze kiedys probowalem pograc w mniej zadziwiajace graficznie MMo takie jak Tibia,Endless(kompletna klapa) i Maple story(tak samo jak z drugim tytulem) i po tych doswiadczeniach doszedlem do wniosku ze wole te z wyzszej polki i wlasnie mam zamiar wykupic konto w LOTRO bo z tymi co wymienilem na poczatku mialem juz doczynienia i narazie stwierdzam ze Wow mnie zadowolil najlepiej ale kto wie moze Lotro to zmieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 08:56, Adin92 napisał:

Nie wiem w co zacząć grać . W Last Chaos czy Granado Espada ? Co polecacie ?


Granado Espada było darmowe przed dziesątym lipca, teraz bez abonamentu nie awansujesz po 20 lv, do tego gra jest strasznie liniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować