Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Fable III - Temat Ogólny

269 postów w tym temacie

Od dzisiaj Fable III można uznać za oficjalną część line-upu na 2010 rok. Czym tym razem zaskoczą nas twórcy z Lionhead? Jaka będzie trzecia część Fable? Zapraszam do dyskusji na temat Fable III.

20090820001913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fable II poziom trudności był wyjątkowo niski, a jednocześnie wysoki. Były sposoby na szybkie zarabianie pieniędzy, oraz wolne. Można było padać i wstawać ile się chciało, ale jeżeli ktoś chciał bohatera bez blizn musiał naprawdę szybko pić potiony i ogólnie umieć grać. Jednym słowem - dla każdego coś dobrego. Mam nadzieję, że problem zpoziomem trudności w Fable III zostanie rozwiązany podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siętylko modlę by DLC były dłuższe od tych w dwójce. Choć te z dwójki bardzo mi się podobały, to i tak przesada żeby były takie krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada. Grałem jedno w część pierwszą, dwójka ominęła piecyki, ale mam bardzo miłe wspomnienia. Co prawda, nieco mnie przeraża fakt, że pierw będę robił za awanturnika, a potem za króla. W końcu lepiej chwycić się za jeden element i doprowadzić go do perfekcji niż bawić się w nowe rozwiązania (które aż tak potrzebne nie są) i sobie z nimi nie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 18:16, Ezio napisał:

Wyjdzie. W 2067 roku.


Wyjdzie w 2010 :D Jestem bardzo happy, ale mam nadzieje, że nic mi nie umknęło nie grając w dwójkę. Jestem happy. Napewno kupie bez względu na cenę chociaż... system touch? Ale i tak jestem happy mimo, iż lekko obawiam się, aby nic nie zepsuli. Aha, i jestem happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 22:30, Ezio napisał:

Ja to pisałem rok temu:p


Wiem, ale przypomniał mi się Fable, gdyż coraz bliżej do premiery. Więc odświeżyłem temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 11:53, Orion napisał:

> Ja to pisałem rok temu:p

Wiem, ale przypomniał mi się Fable, gdyż coraz bliżej do premiery. Więc odświeżyłem temat
:)

Ale rozumiesz- ta z października przełożona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:16, Ezio napisał:

> > Ja to pisałem rok temu:p
>
> Wiem, ale przypomniał mi się Fable, gdyż coraz bliżej do premiery. Więc odświeżyłem
temat
> :)
Ale rozumiesz- ta z października przełożona:P


Na serio? Ja czytałem niedawno, na gram.pl(!), że w październiku. Jeśli nie to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w pierwszą część (dwójeczkę mam zamiar skończyć na Xboxie). Fable III wg mnie powinno zadowolić fanów, jednak troszeczkę nie przemawia do mnie ten drugi "etap" gry, czyli zarządzanie państwem jako król. Oby Molyneux nie wpadł na pomysł, żeby czwórka była już tylko strategią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 17:38, Orion napisał:

Czy znana jest już dokładna data premiery czy tylko listopad 2010?


Sklep gram.pl wysyła Fable III 28 października. Gra w takim wypadku wychodzi prawdopodobnie 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 18:56, barsum napisał:

> Czy znana jest już dokładna data premiery czy tylko listopad 2010?

Sklep gram.pl wysyła Fable III 28 października. Gra w takim wypadku wychodzi prawdopodobnie
29.


Ale w pytaniu zapewne chodziło o datę premiery PC a nie konsolowej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 19:33, Orion napisał:

No raczej ;)


Co do wersji PC to ciągle nie wiadomo. Peter chce aby ta wersja była równie dobra jak konsolowa, więc trochę może to potrwać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować