Zaloguj się, aby obserwować  
metallica

[M]

22 postów w tym temacie

Whoah, długie to Twoje imię. Ale do witania się jest inny temat, więc ten raczej zostanie zamknięty... tak jak Twoje konto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 18:13, sinir napisał:

Whoah, długie to Twoje imię. Ale do witania się jest inny temat, więc ten raczej zostanie
zamknięty... tak jak Twoje konto. :)


Nie karm trolla, bo będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, wlaze na forum, patrze a tutaj takie cztery bodajze tematy! :D mrugam, bo myslalem, ze mi sie przewidzialo... ;d
za co gosc jest taki wsciekly? za ban? tak z jednego tematu wynika, jakn azywal sie przed banem? :DD

a za chwilke, juz za momencik poleca warny i degrady yeeeehaaaa!!!11oneoneeleven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 18:06, metallica napisał:

chuj dupa kurwa cipa chuj dupa kurwa cipa

Zaciąłeś się przy goleniu? Niezła patologia, chociaż pewnie nie masz jeszcze co golić! Mam nadzieję, bo wtedy to usprawiedliwia twój kretynizm. Jeżeli jesteś pełnoletni to współczuję i życzę, aby jakaś ciężarówka nie zdążyła wyhamować, kiedy będziesz przechodzić przez jezdnię.
PS. Jestem miłosierny - zawsze dokarmiam trolle... i kilkam codziennie w baner pajacyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:07, edsonpele napisał:

> chuj dupa kurwa cipa chuj dupa kurwa cipa
Zaciąłeś się przy goleniu? Niezła patologia, chociaż pewnie nie masz jeszcze co golić!
Mam nadzieję, bo wtedy to usprawiedliwia twój kretynizm. Jeżeli jesteś pełnoletni to
współczuję i życzę, aby jakaś ciężarówka nie zdążyła wyhamować, kiedy będziesz przechodzić
przez jezdnię.
PS. Jestem miłosierny - zawsze dokarmiam trolle... i kilkam codziennie w baner pajacyka.

typowe myslenie Polaka - tutaj niby milosierny, a tutaj zyczy wkurzonemu czlowiekowi kalectwa i smierci... ublizyj ci on czy co?

PS jaki nick mial przed banem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:10, KaRkAsZo napisał:

/celowo wycięto/

Wpisz w googlach pojęcie "sarkazm", a może trochę cię oświeci, bo ewidentnie nigdy się z takim czymś nie spotkałeś. A szkoda.
Z drugiej strony, jeżeli ktoś jest wkurzony to wszystko mu wolno? Zrozumiałbym, gdyby ktoś był wkurzony i zachowywał się w miarę normalnie, aczkolwiek agresywnie. On zachowuje się jak idiota (co mnie wcale nie dziwi, trudo żeby idiota zachowywał się inaczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:15, edsonpele napisał:

> /celowo wycięto/
Wpisz w googlach pojęcie "sarkazm", a może trochę cię oświeci, bo ewidentnie nigdy się
z takim czymś nie spotkałeś. A szkoda.
Z drugiej strony, jeżeli ktoś jest wkurzony to wszystko mu wolno? Zrozumiałbym, gdyby
ktoś był wkurzony i zachowywał się w miarę normalnie, aczkolwiek agresywnie. On zachowuje
się jak idiota (co mnie wcale nie dziwi, trudo żeby idiota zachowywał się inaczej).

znam lepszy sposób, aby się oświecic - zaświecę sobie lampę (a że jestem ekologiem to energooszczędną) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:18, KaRkAsZo napisał:

znam lepszy sposób, aby się oświecic - zaświecę sobie lampę (a że jestem ekologiem to
energooszczędną) :P

Jeżeli zaświecisz lampę sobie, to w jaki sposób mnie to oświeci? Mieszasz zaimki.
BTW. Przywiązywanie się do drzewa wcale nie uratuje Matki Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:24, edsonpele napisał:

> znam lepszy sposób, aby się oświecic - zaświecę sobie lampę (a że jestem ekologiem
to
> energooszczędną) :P
Jeżeli zaświecisz lampę sobie, to w jaki sposób mnie to oświeci? Mieszasz zaimki.
BTW. Przywiązywanie się do drzewa wcale nie uratuje Matki Ziemi.

Napisałem tobie przecież, że JA chcę się oświecić zgodnie z tym, co mi powiedziałeś. Ty niestety do oświecenia potrzebujesz reflektorów na stadionie w Monachium. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:27, KaRkAsZo napisał:

Ty niestety do oświecenia potrzebujesz reflektorów na stadionie w Monachium. :P

Tia, tylko że go nie potrzebuję, ale kto by sobie zawracał głowę tym trzyliterowy "nie" przed czasownikiem?
Zresztą mnie reflektory by oświeciły, ciebie by oślepiły - tym się różnimy (metafora pewnie będzie dla ciebie za trudna, ale zaryzykuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:33, edsonpele napisał:

> Ty niestety do oświecenia potrzebujesz reflektorów na stadionie w Monachium. :P

Tia, tylko że go nie potrzebuję, ale kto by sobie zawracał głowę tym trzyliterowy "nie"
przed czasownikiem?
Zresztą mnie reflektory by oświeciły, ciebie by oślepiły - tym się różnimy (metafora
pewnie będzie dla ciebie za trudna, ale zaryzykuję)

Ty, filozof. Z góry przepraszam jeżeli Cię tymi słowami urażę, ale znudziła mi się rozmowa z takim "filozofem" jak ty. Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 19:54, KaRkAsZo napisał:

Ty, filozof. Z góry przepraszam jeżeli Cię tymi słowami urażę, ale znudziła mi się rozmowa
z takim "filozofem" jak ty. Cześć!

Nie jestem tak zamknięty w sobie i czuły, żeby ktoś mógł mnie urazić przez kabel. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować