Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Assassin`s Creed II wierzą w świetną sprzedaż

25 postów w tym temacie

"To jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc na świecie, dlatego wierzymy w jeszcze większą sprzedaż. Możliwość zobaczenia Florencji, Wenecji czy Toskanii to coś, co zainteresuje ludzi"

To sobie wymyślili... Mnie jakoś nie pognało do sklepu po Dead Space''a na przykład, a tak bardzo chciałbym zobaczyć kosmos i jakieś stacje badawcze! Pfffff... Assassin''s Creed 2 może być co najwyżej ciekawy. Jedynka była naprawdę miłą grą, choć strasznie sztywną i liniową. Kiedyś, może, jeśli będę miał okazję spróbować, to spróbuję.
725 milionów kopii... Takiego czerstwego poczucia humoru nawet w "Klanie" nie spotkałem -___-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dorzucę mój jeden punkcik do ich wyliczanki ale faktycznie ... ich "marzenia" są bynajmniej śmieszne :) no ale biorąc pod uwagę że u mnie w AS2 będzie grało jakieś 5 osób ( ja + wszyscy współlokatorzy ) to liczba ludzi do których trafi gra drastycznie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie, że twórcy wierzą w wysoką sprzedaż, chociaż fajniej by było gdyby gracze uwierzyli w doskonałego gameplaya.. Poczekamy- zobaczymy. Ja na pewno zbyt szybko decyzji o kupnie tego tytułu nie podejmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem gry. Jedynka mnie zawiodła, ale dwójka wygląda na o wiele lepszą. Właśnie ze względu na Włochy. Nie będzie już głupiego systemu walki polegającego na trzymaniu prawego przycisku myszy, i w odpowiednim momencie klikaniu lewego, oraz powtarzających się w kółko zadań. A i bohater jakoś lepiej wygląda, bo na te szmatki Altaira i wtapiający się w strój czerwony pas, to nie mogłem patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to kupią. Może nie 9 milionów, ale sprzedaż powinna być dobra. Popatrzmy na jedynkę - gniot we wspaniałej oprawie video sprzedał się zaskakująco dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, Assasins Creed sprzedał się w dużej ilości, więc czemu nie sprzedała by się dwójka,przecież wygląda na to że to będzie hit przynajmniej ja tak uważam.:) ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój egzemplarz na pewno przyczyni się do wzrostu sprzedaży tej gry. Jedynka wcale mnie nie znużyła, nie odczułem minusów wypisywanych w praktycznie każdej recenzji. Czekamy na sequele. Sequele AC i MW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz mnie nudzi czekanie na te gre, a biorac pod uwage to, ze bede musial jeszcze czekac na 3. czesc, zeby zobaczyc final historii to chyba poczekam kolejne2-3 lata i kupie w jakiejs promocji AC 2 i 3 na Steamie za polowe ceny czy cos w ten desen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewne jest że kupie jak stanieje bo kupowanie gier za 80-120zł to dla mnie szczyt głupoty jedynka była naprawdę piękna i na pewno kupie dwójeczke chociażby po to żeby zobaczyć te miasta choć panowie z Ubi celują za wysoko ja przypuszczam że będzie to 7-8 mln egzemplarzy. Gry bez multi się tak dobrze nie sprzedają pomijając Simsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

palpatine

że niby jaki gniot?? Tobie się mogło nie podobać, ale np dla mnie Assassin''s Creed był dobrą grą. Fakt, był liniowy, ale był taki inny. Moim zdaniem pokazywał ciekawą historię...2 napewno bd lepsza, ale jedynka aż taka "gniotowata" to nie była..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby później nie było Newsów, że "ubolewamy bo po 3 dniach od premiery gra się nie spredzała w 4 mln kopii" :P. Paźdiernik/listopad to miesiące premier więc gracze będą musieli wybierać co kupić. Jak będzie 1 mln po paru miesiącach to powinni się cieszyć :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz wszyscy mają odpowiedź na to czemu Beyond Good and Evil 2 zostało wstrzymane, pieniążki z przeznaczenia na developing dla tej gry, trafią kanałem przerzutowym na marketing i promocje Assassin''s Creed II…

No ale czy ta gra, nie jest aby słaba ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować