Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z gry S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

26 postów w tym temacie

Eh pewnie znowu wypuszczą zbugowane gówno za przeproszeniem. Gdy kupiłem 1 część - było trzeba czekać na patche bo nie dało sie grać ale jakoś grałem, gdy kupiłem 2 część podczas premiery zaliczyłem FAILa - tak zbugowanej gry jeszcze nie było, przeszedłem 2 misje, wychodzi patch, grę zaczynamy od początku i nadal nie da się grać, zwolnienia animacji, chore wymagania, zrzuty do pulpitu i restarty - a także savy automatycznie się kasowały. A teraz wychodzi koleja część która wygląda tak samo i będzie tak samo zbugowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 10:42, Kaucz napisał:

Eh pewnie znowu wypuszczą zbugowane gówno za przeproszeniem. Gdy kupiłem 1 część - było
trzeba czekać na patche bo nie dało sie grać ale jakoś grałem, gdy kupiłem 2 część podczas
premiery zaliczyłem FAILa - tak zbugowanej gry jeszcze nie było, przeszedłem 2 misje,
wychodzi patch, grę zaczynamy od początku i nadal nie da się grać, zwolnienia animacji,
chore wymagania, zrzuty do pulpitu i restarty - a także savy automatycznie się kasowały.
A teraz wychodzi koleja część która wygląda tak samo i będzie tak samo zbugowana.


w samodzielnym dodatku nasza jedyna nadzieja - tamte 2 gry sa juz stracone i jak zrobia cos co bedzie polaczone z nimi to bedzie to zabugowane w takim samym stopniu. a samodzielna gre latwiej patchowac no i wierze ze w koncu wydadza cos grywalnego od poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor chyba nie rozumie znaczenia słowa "gameplay". To tutaj to zwykły trailer. W gameplayu można popatrzeć, jak inna osoba gra w grę i po tej nazwie właśnie tego tutaj oczekiwałem. A jednak cały czas oglądamy chodzących sobie stalkerów.

Co do samej gry, to zapowiada się ciekawie. Oby znów nie było problemów ze stabilnością, tak jak w Czystym Niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 10:59, sinir napisał:

Co do samej gry, to zapowiada się ciekawie. Oby znów nie było problemów ze stabilnością,
tak jak w Czystym Niebie.


A CN ma takie problemy? Obecnie gram i nie mam problemów. Chyba, że to taka losowość jak w Ceniu, niektórym śmigał dobrze na słabych, a innym gorzej na dobrych sprzetach :P

A ten "gameplay" to wygląda jakby z CN był :P Bardzo podobny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ten "gameplay"? Chyba w powiązanych... już w wywiadzie z Olegiem Yavorskim jest więcej urywków z rozgrywki.
No i te same życzenia co inni gracze - jeśli znowu dostanę zapełnione bugami monstrum - zaczekam do wydania gry w taniej serii. Najtańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać! Czystoje Niebo straciło wg. mnie nieco na klimacie. Mam nadzieję że wciągnie mnie tak jak Cień. I oby to dobrze zoptymalizowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko twórcy wyciągnęli wnioski z poprzednich części i nie wydali jednego wielkiego buga, którego później trzeba łatać bo okazuje się, że błędy uniemożliwiają rozgrywkę. Liczę też na taki sam dubbing jak w poprzedniczkach. Ogólnie z tego co zobaczyłem to widać niewiele się zmieniło jeśli chodzi o oprawę. Niech trzyma klimat z poprzednich części, mało błędów, dobra optymalizacja, dubbing i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zpatchowane Czyste Niebo miażdzy Cień Czarnobyla.Moim zdaniem jest dużo lepiej pomyślane i nie jest takie opustoszałe jak Cień ale sęk w tym żę zpatchowane - Bo gier przecież nie można robić nie zabugowanych =,=

<Nie mówie akurat o etapach Laboratoryjnych i Agropromie które były wisienką na torcie Czarnobyla tylko o ogóle czyli życiu na "powierzchni">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 11:28, Jumpkov napisał:

Zpatchowane Czyste Niebo miażdzy Cień Czarnobyla.Moim zdaniem jest dużo lepiej pomyślane
i nie jest takie opustoszałe jak Cień ale sęk w tym żę zpatchowane

Lepiej pomyślane? Nie żartuj. Całkowicie nieudana wojna frakcji (oprócz początkowych etapów na Bagnach), całkowicie nieudane zakończenie (

Spoiler

w Elektrowni jesteśmy niespełna 2-3 minuty

). Wycięcie bardzo dobrych obszarów Dziczy i Baru (jedne z najbardziej klimatycznych i charakterystycznych miejsc) także nie było dobrym rozwiązaniem.
Jedyne usprawnienie, które zaobserwowałem to możliwość ulepszania wszelkiej maści sprzętów.
Zmniejszyła się także rola anomalii w grze - ich wydobycie stało się praktycznie nieopłacalne.

Dnia 01.09.2009 o 11:28, Jumpkov napisał:

<Nie mówie akurat o etapach Laboratoryjnych i Agropromie które były wisienką na torcie
Czarnobyla tylko o ogóle czyli życiu na "powierzchni">

Oblivion Lost - takiego klimatu nie ma w żadnej grze :), ściągnij ten mod i już nigdy nie wrócisz do Czystego Nieba, niesamowite emisje, nowe mutanty (przejdź się do opuszczonej wioski w Magazynach Wojskowych - przeżycia niezapomniane), to trzeba po prostu przeżyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 11:02, Kakarotto napisał:

A CN ma takie problemy? Obecnie gram i nie mam problemów. Chyba, że to taka losowość
jak w Ceniu, niektórym śmigał dobrze na słabych, a innym gorzej na dobrych sprzetach
:P


Oj tak, na moim sprzęcie (patrz: podpis) nie było problemów z Cieniem Czarnobyla. Za to w Czystym niebie bugtrapy zdarzały się średnio co 20-30 minut. A najgorzej było, gdy wchodziło się do tzw. "mapy śmierci"(nazwa nadana przeze mnie :P), z której wyjścia już nie było. Za każdym razem gdy się próbowało wyskakiwał bugtrap. Trzeba było zaczynać grę od początku(albo od sejwa sprzed wejścia do tej jakże niebezpiecznej strefy). Sytuację nieco poprawił patch(jedenasty bodajże ;p), ale nadal czasem wyskakiwały błędy. Taki urok Czarnobyla. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 12:14, sinir napisał:

(...)


Ja miałem bugtrapa, ale jednego i to na czystej wersji, przed wgraniem najnowszego patcha :P

Ty masz widocznie pecha, bo sprzęt powinien uciągnąć grę... choć może to jakaś kwestia techniczna, albo coś ze sterami. Z serią stalkera jestem od początku i wiem, że jest bardzo nieobliczalna :P

Kupa bugów, bez patcha ani rusz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i muszę szczerze przyznać, że nie zrobił na mnie wrażenia. To tak naprawdę próba sprzedania tego samego, leciwego już Stalkera ( oczywiście wciąż świetnego ), pod nową postacią. Tym razem podziękuję, chociaż jestem fanem i posiadam obie poprzednie części. Poprostu nie widzę sensu w kupowaniu kolejnej zabugowanej gry, którą autorzy będą naprawiać już po premierze wszelkimi patch''ami.
Niestety, ale wątpię aby Call Of Prypiat zdołał pobić sukces Cenia Czarnobyla, tak samo jak nie udało się to Czystemu Niebu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 11:55, milten6 napisał:

Oblivion Lost - takiego klimatu nie ma w żadnej grze :), ściągnij ten mod i już nigdy
nie wrócisz do Czystego Nieba, niesamowite emisje, nowe mutanty (przejdź się do opuszczonej
wioski w Magazynach Wojskowych - przeżycia niezapomniane), to trzeba po prostu przeżyć
:).


hahahhaha mod?! ty kpisz ze mnie Oblivion Lost to wczesny projekt Cienia Czarnobyla a nie żaden "mod" Oblivion lost to jest to czym miałbyć w założeniu S.T.A.L.K.E.R. ale twórcy zrezygnowali z innych wymiarów i podróży międzygwiezdnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować