Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Need For Speed World Online

243 postów w tym temacie

Nie wiem jakim cudem ale jeszcze nikt nie założył tematu o tej grze a premiera coraz bliżej:)

Kilka informacji o grze:


EA Games ( producent )
Electronic Arts Inc. ( wydawca )
wyścigi ( samochodowe )
październik 2009 ( światowa data premiery )
tryb gry: multiplayer
tryb multiplayer: Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
wersja językowa:
angielska


Gra jest testowana w krajach azjatyckich.
Gra będzie darmowa;)

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=09pcD-PDxMA


Zapraszam do dyskusji:)
Gra zapowiada się bardzo smakowicie;) Już widzę te walki w rankingach, klan wary itp:)
Wy tez czekacie?

20090905005505

20090905005543

20090905005559

20090905005621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby EA planowało zrobić darmowe wersje wszystkich swoich najlepszych serii? Najpierw Battlefield Heroes, teraz NFS:WO, co dalej? Medal of Honor Online?

W każdym razie odnoszę wrażenie, że jak na grę "tuż" przed premierą (zostało ile, 2 miesiące do oficjalnej premiery?), o samym tytule wiadomo stosunkowo niewiele. Znamy kilka samochodów (tyle, co w filmiku widać), ogólne plany (rozgrywka ma mieć miejsce w tych samych miastach, co Carbon i Most Wanted) i już.

Mam nadzieję, że chociaż lista samochodów będzie imponująca (i że może coś nowego wprowadzą, bo ile razy można jechać jednym i tym samym wozem? Jest tyle modeli, które są tuningowane, a "tfurcy" upierają się ciągle przy tych samych), bo bez tego będzie raczej nudnawo i monotonnie na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 08:57, igor8472 napisał:

Ja raczej mam wątpliwości czy to będzie dobre. Ot kolejny plastik-fantastik z rozbudowaną
grą w sieci. To już wolę Shifta.



ten world online to bedzie cos pokroju battlefielda heroes. Taka lekka gra nie nastawiona na fajerwerki graficzne tylko aby sobie za darmo popykać na multi:) Myślę, że gra się przyjmie.
Odrazu mowię, że to odmienna koncepcja w stosunku do Shifta. Tutaj na co innego trzeba sie nastawić i nie mozna porównywać tych dwóch gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mo już te plastiki zbrzydły całkiem po Undercoverze ;-). Carbon jeszcze jako tako, Pro Street nawet niezły ale złote czasy Porsche nie wrócą... Nawet Shift jaki by nie był zostanie dla mnie co najwyżej numerem 2 na liście najlepszych NFS-ów a może nawet i trzeci a drugi NFS 3 Hot Pursuit :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:16, igor8472 napisał:

Mo już te plastiki zbrzydły całkiem po Undercoverze ;-). Carbon jeszcze jako tako, Pro
Street nawet niezły ale złote czasy Porsche nie wrócą... Nawet Shift jaki by nie był
zostanie dla mnie co najwyżej numerem 2 na liście najlepszych NFS-ów a może nawet i trzeci
a drugi NFS 3 Hot Pursuit :-).


no widzisz, tu w ogole nie chodzi o grafikę a o to, że to będzie DARMOWA gra multi dająca bardzo duzo funu z grania z innymi osobami. Nie można tutaj patrzeć na grafikę bo o to tu nei chodzi. Liczy się tylko i wyłacznie grywalność z grafika jak tak patrzę to bardzo przypomina mix undegrounda 2 i most wanted czyli tak źle nie jest.

I tak grywalnością nie przebije NFS 1;) Do tej pory mam na starym kompie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:23, igor8472 napisał:

Cóż zobaczymy jak wyjdzie, mam nadzieję że jakaś otwarta beta będzie. Oby nie skończyła
jak Motor City...



otwarta beta jest już od dawna tyle, że w krajach azjatyckich.
Premiera gry niby w październiku tego roku także już żadnej bety dla nas nie będzie. Chińczyki ją dobrze przetestują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać. Grafiką się nie przejmuję bo i tak nie jest zła. Szkoda tylko że nie ma dla nas bety. Fajnie by było gdyby była możliwość wczytywania do gry własnych naklejek na samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym się cieszył jak bym mógł wybrać JEDEN własnoręcznie stuningowany wóz z MOST WANTEDA albo CARBONA i przerzucić na profil do World Online, ale oczywiście dopiero jak w grze dany model odblokuję.
ale i tak, darmowy carbon/mostwanted z wolną jazdą online jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 18:25, rtyrtyrty napisał:

ja bym się cieszył jak bym mógł wybrać JEDEN własnoręcznie stuningowany wóz z MOST WANTEDA
albo CARBONA i przerzucić na profil do World Online, ale oczywiście dopiero jak w grze
dany model odblokuję.
ale i tak, darmowy carbon/mostwanted z wolną jazdą online jest super



napewno auta będą bardzo podobne:) To sobie tutaj stuningujesz wedle uznania:) No ale trzeba czekac na więcej info o tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 20:19, Citkowsky napisał:

napewno auta będą bardzo podobne:) To sobie tutaj stuningujesz wedle uznania:) No ale
trzeba czekac na więcej info o tej produkcji.


Tak, tylko ciekawe jak rozwiążą tuning... Czy pójdą w kierunku podobnym do Battlefield Heroes? Wtedy wyglądałoby to mniej więcej tak: płatny tuning wizualny (czyli za prawdziwe pieniążki kupujemy walutę w grze, którą następnie wydajemy na lakiery, winyle etc), bezpłatny tuning "techniczny" (ulepszenia do wozu kupujemy za "punkty" zebrane np. podczas szczególnie efektownych driftów).

Nie ukrywam, że ma to nawet sens. Z pewnością znajdzie się sporo maniaków, którzy będą gotowi wydać kasę na metalizowany lakier czy przyciemniane szyby (tak, jak sporo osób wydaje pieniądze na BattleFunds w BH), ale większość osób i tak będzie zainteresowana tylko darmową rozgrywką.

Nie ukrywam, że chętnie zagram w NFS:WO. Ot, choćby nawet tylko po to, by zobaczyć, jak im to wyszło. A swoją drogą, gdyby dorzucili do gry opcję pościgów (jeden gracz ucieka, kilku go goni policyjnymi wózkami), to mieliby hit murowany. Hot Pursuit to była moja ulubiona opcja w NFS3, i nie ukrywam, że bardzo za nią tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 20:49, Ringno5 napisał:

> ....................



I to raczej będzie bo patrząc na trailery pojawia się policja czyli taki tryb o ktorym ty mówisz. Zresztą w undercoverze bylo podobnie. Byly 2 drużyny: policjanci i złodzieje. zadaniem policjantow bylo złapanie złodziei i przejecie pieniedzy. Tu może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 20:19, Citkowsky napisał:

> ja bym się cieszył jak bym mógł wybrać JEDEN własnoręcznie stuningowany wóz z MOST
WANTEDA
> albo CARBONA i przerzucić na profil do World Online, ale oczywiście dopiero jak
w grze
> dany model odblokuję.
> ale i tak, darmowy carbon/mostwanted z wolną jazdą online jest super


napewno auta będą bardzo podobne:) To sobie tutaj stuningujesz wedle uznania:) No ale
trzeba czekac na więcej info o tej produkcji.

no właśnie ale jest jeden problem, jeśli tuning wizualny będzie płatny to nie stuninguję.(mam płacić za możliwość odtworzenia własnego pomysłu?) najwyżej będe jeździł maksymalnie technicznie ulepszoną Mazdą RX-7 , walne szary/czarny lakier i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:39, rtyrtyrty napisał:

> > ja bym się cieszył jak bym mógł wybrać JEDEN własnoręcznie stuningowany wóz
z MOST
> WANTEDA
> > albo CARBONA i przerzucić na profil do World Online, ale oczywiście dopiero
jak
> w grze
> > dany model odblokuję.
> > ale i tak, darmowy carbon/mostwanted z wolną jazdą online jest super
>
>
> napewno auta będą bardzo podobne:) To sobie tutaj stuningujesz wedle uznania:) No
ale
> trzeba czekac na więcej info o tej produkcji.
no właśnie ale jest jeden problem, jeśli tuning wizualny będzie płatny to nie stuninguję.(mam
płacić za możliwość odtworzenia własnego pomysłu?) najwyżej będe jeździł maksymalnie
technicznie ulepszoną Mazdą RX-7 , walne szary/czarny lakier i koniec :)



mi to nie przeszkadza. Póki tuning mechaniczny będzie darmowy póty będe w to grał:) Nie jestem fanem wieśniackiego oblepiania auta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie martwi bardziej ospoilerowanie auta, ewentualnie vinyl który miałem na samochodzie w Most Wantedzie, a którego niestety zabrakło już w Carbonie(był zbyt złożony by próbować go odtworzyć w Carbonie..
zresztą jak trzeba wrzucę screena pojazdu
jeśli EA każe sobie płacić za tuning mechaniczny to będzie to tak jak by zjawili się obok seryjnego mordercy i dali mu broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli, spokojnie. Jak na razie podałem tylko swoje własne przemyślenia na temat tego, jak mogłaby być rozwiązana kwestia tuningu, bazując na mechanizmie z Battlefield Heroes. Nie oznacza to bynajmniej, że tak właśnie będzie, więc nie ma co się nastawiać. Równie dobrze mogą przecież wrzucić system zakładów (czyli każdy z graczy musi wpłacić określoną pulę przed wyścigiem, a zwycięzca bierze wszystko, i może potem wydać tę kasę na tuning), bądź "doświadczenia" (im dłużej jeździsz, tym lepsze części są dostępne do wozu).

Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie, ciekawe czy wprowadzą jakiekolwiek ,,abilities" aby przyciągnąc graczy na dlużej bo takie granie tylko to znudzi się. A tu jakieś wbijanie lvli, pozyskiwanie nowych umiejętności. To zdało by egzamin chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy i tak był Underground i Most Wanted ;) A tak na serio to może być ciekawię. To może być dobry ruch ze strony EA. W końcu internet to przyszłość gier IMO. Na pewno znajdą się tacy, którzy wolą sobie pograć w karierę, walcząc z komputerem, ale ostatnio właśnie to nie wychodzi EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować