Zaloguj się, aby obserwować  
Fizyczek

IŁ 2 STURMOVIK

100 postów w tym temacie

To ja trochę odświeżę ten temat, mam takie pytanie:
w bombowcu japońskim D3A1 (chyba tak się nazywa) jest celownik. Gdy nacisnę Shift+F1, żeby przez niego spojrzeć, widać tylko czarny ekran. Zorientowałem się, że jest on przysłonięty jakąś klapką (?), ale nie wiem jak ją odsłonić, a w sterowaniu nie znalazłem odpowiedniej (chyba) opcji. Pomoże ktoś? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:27, gogiell napisał:

Nie wiem może spróbuj tak jak się to szkło przyciemniające sciąga w Niemieckich maszynach.


A jak to się robi? xD Sturmovika mam od 4 dni... (ale latać potrafię, jakieś 150 godzin w MFS 2004, nie chwaląc się :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:30, Assasin93 napisał:

> Nie wiem może spróbuj tak jak się to szkło przyciemniające sciąga w Niemieckich maszynach.


A jak to się robi? xD Sturmovika mam od 4 dni... (ale latać potrafię, jakieś 150 godzin w MFS
2004, nie chwaląc się :D)

Szturmovika omyłkowo usunąłem płytka nie działa ale jako fan tej gry teraz kupuję edycję DVD :D
O ile pamiętam to chyba shift + D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:31, gogiell napisał:

Szturmovika omyłkowo usunąłem płytka nie działa ale jako fan tej gry teraz kupuję edycję DVD
:D


Ja posiadam edycję DVD, gra mi się podoba, na razie nie potrafię latać odrzutowcami (jak docisnę trochę bardziej przyspieszenie, silnik albo się apli, albo wybucha xD)

Dnia 17.07.2007 o 22:31, gogiell napisał:

O ile pamiętam to chyba shift + D


Ok, dzięki, wypróbuję. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:33, gothix13 napisał:

Mam pytanko w jakiej cenie jest ta gra a i czy fajna chociaz?

To zależy czy lubisz symulatory przez duże S czy jakieś strzelanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:33, gothix13 napisał:

Mam pytanko w jakiej cenie jest ta gra a i czy fajna chociaz?


Jeśli lubisz gry typu Combat Wings, nie kupuj, jeśli lubisz symulatory, kupuj, ale jeśli masz jakiś dobry joystick (tzn. z przepustnicą, przęłącznikiem HAT i najlepiej z obrotową rączką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrzutowcami operuj łagodnie przepustnicą.
Jeżeli masz joystick z przepustnicą to łagodnie pchasz ją w przód (ŁAGODNIE)
Jeżeli masz joystick bez niej lub samą klawę (dokup joystick!) wtedy dodawaj gaz nie klawiszami 0-9 tylko + i - i powinno jakoś pójść :D Tylko musisz się przyzwyczajić do tego po inaczej możesz mieć niespodziankę w trakcie lotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:37, gothix13 napisał:

no wiesz grałem w ił 1 i mi sie podobał

Nie ma IŁ 1 bo IŁ 2 to nazwa samolotu :D :D :D
Edycja DVD to w necie wydatek 70 złotych. Jeżeli lubisz symulacje: KUPUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:40, gothix13 napisał:

ok dzieki chyba nawet sobie kupie



jest dobra cena w empik.com 50zł (komplet na DVD) i możesz odebrać w najbliższym punkcie bez opłat (jeśli jest w Twoim mieście), śpiesz się bo podniosą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:37, gogiell napisał:

Odrzutowcami operuj łagodnie przepustnicą.
Jeżeli masz joystick z przepustnicą to łagodnie pchasz ją w przód (ŁAGODNIE)
Jeżeli masz joystick bez niej lub samą klawę (dokup joystick!) wtedy dodawaj gaz nie klawiszami
0-9 tylko + i - i powinno jakoś pójść :D Tylko musisz się przyzwyczajić do tego po inaczej
możesz mieć niespodziankę w trakcie lotu :D


Mam joystick z przepustnicą (logitech force 3d pro), i czasem z przyzwyczajenia podczas startu dopchnę przepustnicę na max. :D I efekty są opłakane... :D Ale spróbuję.

Co do tego celownika - jest ok, działa, tyle że nie Shift+D, a Ctrl+D, ale naprowadziłeś mnie na odpowiedni trop, poszukałem w sterowaniu i znalazłem. :D Dzięki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2007 o 22:45, Assasin93 napisał:

dopchnę przepustnicę na max. :D I efekty są opłakane... :D Ale spróbuję.

Co do tego celownika - jest ok, działa, tyle że nie Shift+D, a Ctrl+D, ale naprowadziłeś mnie
na odpowiedni trop, poszukałem w sterowaniu i znalazłem. :D Dzięki. :D

Czekam aż będe miał trochę więcej kaski (w sierpniu) to do empiku :D A na razie żałoba bo z tym tytułem jestem wierny od 2004 roku. Ale przy okazji to dokupię sobie Pacific Fighters bo ciężko było kupić a teraz w jednym zestawie DVD :D
Co do płomieni na silniku (np. w odrzutowcach ale i nie tylko) jeżeli stało się to blisko bazy to staraj się wprowadzić maszynę w lot nurkowy aż płomienie odpadną (silnik tylko będzie się dymił) i postaraj się postawić maszynę w jakimś przygodnym miejscu. Jeżeli jesteś na swojej linii frontu misja powinna się zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować