Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II na PC opóźniony!

67 postów w tym temacie

Po pierwsze dzieki temu Batman Arkham Asylum praktycznie ma zapewniony tytuł gry roku PC
Po drugie może to i dobrze ze przekładają premiere,tyle tych gier wyjdzie pod koniec roku,a jak pokazał właśnie Batman AA przesunięcia premier w wersji PC może wyjść grze na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra... To naprawde zaczyna irytowac. Tak sie zastanawiam po cholere ATI i nVidia tocza tą swoją wojenke jak nawet nie ma sensu inwestowac w kompa gdzie co rusz są obsuwy. Dla kogo ten nowy ATI 5870? Zeby walkowac w kolo 2-letniego Crysisa?

Anyway ten rok jest coraz gorszy dla PC. Czy oprocz MW2, L4D2 i Dragon Age jest jeszcze cos co zostalo nam na ten rok?

PS. Pora odkurzyc PS3 dla Nathana, niech on chociaz zagwarantuje mi troche rozrywki w nadciagajacym super-wypasnym okresie, ktory powoli zaczyna omijac PC-ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Nie mam słów. Od kilku miesięcy odkładam kasę na tą grę, napaliłem się na nią jak głupi. A jej wydawca pod byle pretekstem najzwyczajniej w świecie faworyzuje konsole. Kurna, mieli tyle czasu! Gra pewnie jest już skończona, a tu zostały jeszcze 2 miesiące do premiery. Na co im dodatkowe 3?

Aa... Już wiem. Jako pecetowiec jestem skazany na rolę lichego dopełniacza sakiewki wypchanej wcześniej przez konsolowców? I oni się dziwią, że piractwo rośnie, jak tak się olewa pecetowców? Sam po takim numerze zastanawiam się czy aby na pewno kupić AC 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:23, golic napisał:

Masakra... To naprawde zaczyna irytowac. Tak sie zastanawiam po cholere ATI i nVidia
tocza tą swoją wojenke jak nawet nie ma sensu inwestowac w kompa gdzie co rusz są obsuwy.
Dla kogo ten nowy ATI 5870? Zeby walkowac w kolo 2-letniego Crysisa?

Anyway ten rok jest coraz gorszy dla PC. Czy oprocz MW2, L4D2 i Dragon Age jest jeszcze
cos co zostalo nam na ten rok?

Zapomniales o takich grach jak Risen a takze tych ktore juz wyszly,rozumiem twoje rozgoryczenie ale to bylo do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ma to być taka chała jak część pierwsza to może w ogóle nie wychodzić na PC. Jak na razie czytając zapowiedzi można dojśc do wniosku, że twórcy nie do końca zrozumieli gdzie spieprzyli jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cel takiej decyzji jest wiadomy. Na PC króluje piractwo, nie ma się co oszukiwać. Aktualnie dużo osób posiada PC oraz konsolę, więc Ubi woli przekonać graczy, żeby wybrali wersję konsolową, mniej zagrożoną piractwem. Dla niezdecydowanych wersja PC ukaże się później.
Z drugiej strony nie wróżę zbyt wielkiej sprzedaży na PC grze, którą da się ukończyć w ok. 7 godzin. Od tego są konsole, na komputerach osobistych ludzi zachęca się sieciową rozgrywką. Albo Simsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:23, golic napisał:

Anyway ten rok jest coraz gorszy dla PC. Czy oprocz MW2, L4D2 i Dragon Age jest jeszcze
cos co zostalo nam na ten rok?


Że co proszę? W tym roku wyszło dużo znakomitych gier, z czego wiele tylko i wyłącznie na PC. Musisz dramatyzować z powodu jednego tytułu?

Co do newsa... Powód opóźnień jest zawsze jeden i ten sam - obawa przed gigantycznym piractwem i idiotyczna kalkulacja "może i mniej zarabiamy na kopiach konsolowych, ale sprzeda się ich więcej".
http://www.vg247.com/2008/10/08/ubisoft-creative-director-piracys-basically-killing-pc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:41, DoomnY napisał:

Gdyby sklepem graczy PC nie był torrent to może inaczej sprawy by się potoczyły...


Bullshit (powiedziałbym dosadniej, ale zasady forum nie pozwalają). Wyjaśnij mi mistrzu jak to się stało, że niezabezpieczone gry Stardock potrafią się sprzedać mimo tego piractwa? Jak to się stało, że WoW kupiło mnóstwo ludzi, chociaż bardzo szybko powstały pirackie serwery, do których wystarczyło pobrać betę gry? A teraz jeszcze zapytam, dlaczego taka Valkiria Chronicles na PS3 zeszła słabo, chociaż tam nie ma piractwa, a sama gra zebrała pochlebne recenzje?

już nie wspomnę, że takie Majesty 2 już wyszło na PC, a premiera konsolowa gdzieś tam w 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:26, NecroVisioneR napisał:

> Masakra... To naprawde zaczyna irytowac. Tak sie zastanawiam po cholere ATI i nVidia

> tocza tą swoją wojenke jak nawet nie ma sensu inwestowac w kompa gdzie co rusz są
obsuwy.
> Dla kogo ten nowy ATI 5870? Zeby walkowac w kolo 2-letniego Crysisa?
>
> Anyway ten rok jest coraz gorszy dla PC. Czy oprocz MW2, L4D2 i Dragon Age jest
jeszcze
> cos co zostalo nam na ten rok?
>
Zapomniales o takich grach jak Risen a takze tych ktore juz wyszly,rozumiem twoje rozgoryczenie
ale to bylo do przewidzenia.


Risen to pójdzie i na starszym sprzęcie na full,bo to będzie tylko Gothic3 + i nic więcej ;)

" Cel takiej decyzji jest wiadomy. Na PC króluje piractwo, nie ma się co oszukiwać. Aktualnie dużo osób posiada PC oraz konsolę, więc Ubi woli przekonać graczy, żeby wybrali wersję konsolową, mniej zagrożoną piractwem. Dla niezdecydowanych wersja PC ukaże się później."

Taaak ... wersja konsolowa za ok 200 zł + konsola + porządny tv - dziękuję,postoję.

" Z drugiej strony nie wróżę zbyt wielkiej sprzedaży na PC grze, którą da się ukończyć w ok. 7 godzin. Od tego są konsole, na komputerach osobistych ludzi zachęca się sieciową rozgrywką. Albo Simsami. "

E,tam - ja rozgrywki sieciowej nie lubię,a Simsów nie tknąłbym nawet kijem ;)

" jak ma to być taka chała jak część pierwsza to może w ogóle nie wychodzić na PC. Jak na razie czytając zapowiedzi można dojśc do wniosku, że twórcy nie do końca zrozumieli gdzie spieprzyli jedynkę. ''

A mi się jedynka bardzo podobała i z niecierpliwością czekałem na dwójkę ... cóż,w listopadzie po zakupie Dragon Age i MV2,pozostanie mi trochę gotówki ;)

Na początek roku przełożono też Bioshocka 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze ,szitu na PCta nie będzie.Bo ta gra nie jest godna zeby na nim byc.12 godzin grania ,to nie dla mnie.A kupowanie konsoli dla jednej ,dwóch gier ,to tylko strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem graczem WoWa, ale od kumpli słyszałem, że prywatne serwery są o kant dupy potłuc. To chyba tak jakbyś grał w betę dowolnej gry.
Co to Stardock?
Valkyria Chronicles jest jRPG z jakąś tam domieszką strategii, a te rządzą się własnymi prawami. Gatunek ten nie ma 15mln fanów na świecie jak Call of Duty od Infinity Ward. Do tego dodaj 1 platformę docelową i masz odpowiedź. Ile możesz sprzedać gier na platformę z 23mln jednostek na świecie?
Majesty 2 - tak już kilku kolegów się chwaliło, że ściągnęli drugą część strategii z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko napedzanie sprzedazy wersji konsolowych (a przy okazji i samych konsol) , czyli glaskanie sony i ms. A jak potem gra nie sprzeda sie na pc, to winne bedzie piractwo oczywiscie. Nikomu nie przyjdzie do glowy (nie oficjalnie w kazdym razie), ze wlasnie przez takie manewry strzelaja pc-towej wersji w stope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 14:06, Triderus napisał:

I dobrze ,szitu na PCta nie będzie.Bo ta gra nie jest godna zeby na nim byc.12 godzin
grania ,to nie dla mnie.A kupowanie konsoli dla jednej ,dwóch gier ,to tylko strata pieniędzy.

12 godzin? hkhm...

No szkoda, ale czyżby to strach przed MW2? czy tylko programiści kolejne gry nie chcą skończyć jak twóry GTA IV na PC..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:46, Bambusek napisał:

Jak to się stało, że WoW kupiło mnóstwo ludzi, chociaż bardzo szybko powstały pirackie
serwery, do których wystarczyło pobrać betę gry?


Bo na tych serwerach nic nie działało? Wieszały się? Góra 100 osób na serwer? duh. Dopiero na dzień dzisiejszy powstają serwery pod classica na których działa większość rzeczy (questy, itemy itp.) Ludzie których na to stać wolą grać w pełnoprawny produkt a nie popłuczyny.

Dnia 24.09.2009 o 13:46, Bambusek napisał:

A teraz jeszcze zapytam, dlaczego taka
Valkiria Chronicles na PS3 zeszła słabo, chociaż tam nie ma piractwa, a sama gra zebrała
pochlebne recenzje?


Z tych samych powodów co Okami, Shadow of Collossus czy Ico :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:38, Cherry69 napisał:

Cel takiej decyzji jest wiadomy. Na PC króluje piractwo, nie ma się co oszukiwać. Aktualnie
dużo osób posiada PC oraz konsolę, więc Ubi woli przekonać graczy, żeby wybrali wersję
konsolową, mniej zagrożoną piractwem. Dla niezdecydowanych wersja PC ukaże się później.
Z drugiej strony nie wróżę zbyt wielkiej sprzedaży na PC grze, którą da się ukończyć
w ok. 7 godzin. Od tego są konsole, na komputerach osobistych ludzi zachęca się sieciową
rozgrywką. Albo Simsami.


bez obrazy ale pieprzysz jak potluczony, gdyby faktycznie stopien piractwa na PC byl powodem przesuniecia premiery to na xklocka premiere tez powinni przeniesc, no bo nie oszukujmy sie ale ilosc osob bawiacych sie w "tanie granie" tj przerobiony xbox + torrenty jest ogromna, np w Polsce duuuzo wieksza niz osob kupujacych oryginaly, a wbrew pozorom ludzie na zachodzie wcale nie pozostaja za nmi tak bardz z tylu

co do przesuniecia samej premiery to pozwole sobie tego nie skomentowac poniewaz gdybym sprobowal musialbym uzyc ogromnej ilosci slow wulgarnych, powiem tyle ze Ubi wlasnie sporo stracilo w moich oczach i juz nie wiem czy wogole kupie ta gre odrazu po premierze ;) z pozycji must have przeskoczyla moze na 5msc zaraz za Mafia i kilkoma innymi tytulami ktore maja sie pokazac w 2010roku. Jezeli o to chodzilo Ubi no to gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować