Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fumito Ueda chce przenieść ICO na PS3

20 postów w tym temacie

Panowie z Sony, przywróćcie wreszcie wsteczną kompatybilność w PS3. Patrzycie jeno jak wydoić jak najwięcej kasy z tego samego. Obydwie ww. gry mam już na PS2, a bulić po raz drugi tylko żeby w nie pograć na waszej nowszej maszynce nie zamierzam, nie jestem idiotą. To samo tyczy się obu części God of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie mam i z chęcią zakupię dodatkowo będzie zapewne system pucharków, miło by mi niezmierni było, gdyby się ukazały. Jak nie chcesz to nie kupuj. Zawsze możesz sprzedać te co masz, dozbierać trochę pieniążków i ewentualnie kupić znowu. Albo grać dalej na PS2. Jak kto woli. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 13:22, Leber16 napisał:

Ja na przykład nie mam i z chęcią zakupię dodatkowo będzie zapewne system pucharków,
miło by mi niezmierni było, gdyby się ukazały. Jak nie chcesz to nie kupuj. Zawsze możesz
sprzedać te co masz, dozbierać trochę pieniążków i ewentualnie kupić znowu. Albo grać
dalej na PS2. Jak kto woli. :>


Nie jestem przeciwnikiem elektronicznej dystrybucji, ale to co wyprawia SCE... Mogą dodawać na PSN po kolei wszystkie najpopularniejsze gierki z PS2. Kompletnie mnie to nie interesuje, o ile będę mógł odpalić te same gry z płyty za którą już swoje zapłaciłem (rozwiązanie takie zastosował już Microsoft w swoim X360). Dlatego też dalej czekam na wprowadzenie wstecznej kompatybilności dla WSZYSTKICH modeli PS3, być może kiedyś się doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłoby naprawdę piękne. Nawet jeśli nie dałoby radę przenieść tych tytułów to niech chociaż zrobią jakaś reedycję. Obecnie te dwie gry na PS2 stoją sobie na aukcjach za jakieś kosmiczne kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 13:18, Hefajstos76 napisał:

Panowie z Sony, przywróćcie wreszcie wsteczną kompatybilność w PS3. Patrzycie jeno jak
wydoić jak najwięcej kasy z tego samego. Obydwie ww. gry mam już na PS2, a bulić po raz
drugi tylko żeby w nie pograć na waszej nowszej maszynce nie zamierzam, nie jestem idiotą.
To samo tyczy się obu części God of War.


O boże !! 200 złoty psu w dupę!!

Jak masz to co się rzucasz do jasnej cholery!? Na **** ci kupować to samo na PS3 kiedy masz już na PS2?! .... do reszty ? Nie rozumiem takiego myślenia.

Z wielką ochotą zobaczył bym te tytuły na PS3, gdyż: nie grałem, nie próbowałem i nie posiadam PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem i wytrzyj pianę z ust. :-)

Dnia 26.09.2009 o 14:21, AjKnowJu napisał:

Jak masz to co się rzucasz do jasnej cholery!? Na **** ci kupować to samo na PS3 kiedy
masz już na PS2?! .... do reszty ?


Sęk w tym, że NIE chcę po raz kolejny kupować tego samego.

Dnia 26.09.2009 o 14:21, AjKnowJu napisał:

Nie rozumiem takiego myślenia.


Ja też nie. Może dlatego, że kompletnie nie zrozumiałeś tego nie napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 14:21, AjKnowJu napisał:

> Panowie z Sony, przywróćcie wreszcie wsteczną kompatybilność w PS3. Patrzycie jeno
jak
> wydoić jak najwięcej kasy z tego samego. Obydwie ww. gry mam już na PS2, a bulić
po raz
> drugi tylko żeby w nie pograć na waszej nowszej maszynce nie zamierzam, nie jestem
idiotą.
> To samo tyczy się obu części God of War.

O boże !! 200 złoty psu w dupę!!

Jak masz to co się rzucasz do jasnej cholery!? Na **** ci kupować to samo na PS3 kiedy
masz już na PS2?! .... do reszty ? Nie rozumiem takiego myślenia.

Z wielką ochotą zobaczył bym te tytuły na PS3, gdyż: nie grałem, nie próbowałem i nie
posiadam PS2.



+1

Troche popłynąłeś z wrzutami. :] Ja rowniez nie zaznalem PS2, zawsze byl to dla mnie produkt niedostepny, ponadczasowy i z zazdroscia troche patrzylem na niego jako uzytkownik... Teraz z checia zobaczylbym te gierki na mojej PS3, God of War Collection łykam moment, na to czekam rowniez...

Badzmy dobrej nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz te tytuły i masz PS2, to po co chcesz je odpalić na PS3? Jaki jest w tym większy sens, prócz ujrzenia ich w większej rozdziałce i z trofeami? Kompletnie takich ludzi nie rozumiem. Mi nie zależy jakoś szczególnie na wstecznej kompatybilności. Dlatego rozwiązanie jakie podaje nam aktualnie Sony jest dla mnie optymalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 15:07, Leber16 napisał:

Skoro masz te tytuły i masz PS2, to po co chcesz je odpalić na PS3? Jaki jest w tym większy
sens, prócz ujrzenia ich w większej rozdziałce i z trofeami?


Na moim HDTV gry z PS2 wyglądają koszmarnie. Obraz jest niewyraźny, a pikseloza straszy, co znacznie wpływa na przyjemność czerpaną z gry. Poza tym nie uśmiecha mi się plątać w kablach i mieć dwóch konsol pod telewizorkiem, i tak mam tam spory bajzel.

Dnia 26.09.2009 o 15:07, Leber16 napisał:

Kompletnie takich ludzi
nie rozumiem. Mi nie zależy jakoś szczególnie na wstecznej kompatybilności.


Kompletnie nie rozumiesz, ponieważ nie zależy ci na wstecznej kompatybilności i nie masz problemów takich jak ja. :-) Nie pytałem o twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te tytuły na PS3 będą remasterowane do 720p, pewnie z systemem trofeów. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć swoje ulubione gry z o wiele ładniejszą grafiką i większa frajdą z grania, to czemu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 16:54, dmwcamel napisał:

Moim zdaniem dużo graczy by w to zagrało :)


O ile wiem to obecnie więcej osób ma PS2 jak PS3. Na PS2 te gry się nie sprzedały zbyt dobrze. Więc podaj mi powód, dla którego teraz miałyby się sprzedać. Bo na PS2 było piractwo, a na PS3 nie ma? Valkirii Chronicles jakoś ten brak piractwa nie pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować