Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Assassin`s Creed II seksu nie zabraknie!

46 postów w tym temacie

Autorzy mocno wyznaczają limit sexu w grach. Pewnie w najgorszym przypadku będzie jak w wiedźminie(te karty) a w najlepszym jak w mass effect ta scena kilkunastosekundowa na którym niewiele widać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ciekawa sprawa. Faktycznie, ostatnio wszyscy się nagle deklarują, że dadzą erotyczne sceny do swoich gier. Jakaś zmowa? Krucjata? Może już nie mają pomysłu jak przyciągnąć graczy? Mam nadzieję, że wszystko będzie w miarę stonowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:43, donard napisał:

Cytuję ,,YES YES YES!!!"

Ja w twoim przypadku za bardzo bym się nie podniecał...PEGI :]
PS: Co do wprowadzenia scen erotycznych. Moim zdaniem jest to naturalne i znacznie podkreśli kobieciarstwo Ezio. Będzie można się lepiej utożsamić z bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo w DeadSpace 2 będzie seks, w końcu jak to ktoś wcześniej powiedział, seks i przemoc lepiej się sprzedadzą :]
BTW, może jeszcze w Episode 3... Gordon... Alyx... Hahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby mama nie zobaczyła? Gra będzie przeznaczona dla graczy od 18 lat i tego się trzymajmy.

Nawiązując przy okazji do sceny z Heavy Rain - twórcy tej gry zamieścili już scenę seksu w Fahrenheit. Problem w tym, że do dzisiaj nie mogę dojść jak główny bohater mógł "spełnić swój obowiązek", skoro

Spoiler

już nie żył i z oczywistych względów krew nie mogła zasilić niezbędnych do tego instrumentów

.


*mrxenomorph
Seks w próżni, w ciężkich skafandrach i otoczeniu pełnym czyhających na nas obcych. Masz wyobraźnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:50, LESZ3u napisał:

Nawiązując przy okazji do sceny z Heavy Rain - twórcy tej gry zamieścili już scenę seksu
w Fahrenheit. Problem w tym, że do dzisiaj nie mogę dojść jak główny bohater mógł "spełnić
swój obowiązek", skoro

Spoiler

już nie żył i z oczywistych względów krew nie mogła zasilić
niezbędnych do tego instrumentów

.

Pamiętam tę scenę. Przytoczę pewne słowa: Są na tym świecie rzeczy, które się "fizjologom" nie śniły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:48, DonSzabla napisał:

> Cytuję ,,YES YES YES!!!"
Ja w twoim przypadku za bardzo bym się nie podniecał...PEGI :]

To niech dodadzą 1 znaczek i poza tym nie jesteśmy w australi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem nad czym tu dyskutowac dla mnie sex wcale niejest tematem tabu. Jeżeli ma to na celu przybliżyc postać bohatera/bohaterki lub nadać pewien klimat , to jak najbadiej jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste jeden z najbardziej interesujących fragmentów rozgrywki.
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Ubi nie umie JUŻ robić gier dobrych.
Tworzy tylko paćkę, przeznaczoną dla casuali - czyli to co dobrze się sprzedaje, a co się sprzedaje to wiadomo (patrz tytuł newsa). Marzę o grze w stylu starego (Piaski) Księcia Persji z równię piękną, opowiedzianą w genialny sposób, historią, jednak te czasu już minęły i nic nie wskazuje na to, że kiedyś powrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super! a a będzie hradcore czy softcore ? a może troche zabawy ze zwierzakami ?
Jedna dupa czyni cuda, nawet z muminków zrobi dramat psychologiczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować