Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 04.02.2008 o 11:20, Earthshaker napisał:

Raz mówisz, że zginął raz nie :P Pewnie chodzi Ci o tego Howarda Masona co z Michaelem
walczył.

No przeca mówię że to o niego mi chodzi XD Kolega Sumeragi nie zginął bo jego tylko zdmuchnęło, a potem Grahamowi przekazał że doktorek zginął. Ja mówiłem o tym oficerze w okularach, tym o takich ostrych rysach twarzy.

Dnia 04.02.2008 o 11:20, Earthshaker napisał:

Zaciekawiło Was może to światło z ED? Ja sądzę,że to nowy Gundam, który pomoże
CB, może moja upragniona Astraea :P

Ty masz jakąś obsesję na punkcie tej Astraei XD Ja tam chciałbym zobaczyć te ulepszenia dla Exii i Dynames

Dnia 04.02.2008 o 11:20, Earthshaker napisał:

Tak na marginesie, gdyby Setsuna pomyślał mógłby
owinąć sobie Nenę wokół palca i po jakimś czasie poznać plany Team Trinity. No cóż jednak
woli ''''Emo-Margarynę''''... xD

Hehe pomysł niezgorszy XD Tylko że:
1. Ona raczej nie jest taka głupia i by się nie dała zmanipulować, w najgorszym wypadku to ona by wciskała Setsunie kit i wodziła CB za nos.
2. To prawie pedofilia by była XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 11:35, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"

TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
> Zaciekawiło Was może to światło z ED? Ja sądzę,że to nowy Gundam, który pomoże
> CB, może moja upragniona Astraea :P
Ty masz jakąś obsesję na punkcie tej Astraei XD Ja tam chciałbym zobaczyć te ulepszenia
dla Exii i Dynames

Ja również, ale światełko wskazywało na nowy typ. O Gundam odpada bo jest jaśniejszy, więc musi to być Astraea. O Sadalsuudzie nie warto mówić bo jest prototypem. Może to Tieren Taozi Mao Zedong Custom? xD

W ogóle Flagi pokazały, że nawet potrafią uniknąć Fangów i wygrać z Gundamem (gdyby Michael nie użył Fangów zginąłby, albo miałby troszkę zniszczonego Gundama) Co by było, gdyby Flag zamiast Plasma Blade''ów miał Beam Saber, nie chcę nawet wspominać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani użytkownicy bardzo bym prosił o nie podawanie linków do jakichkolwiek stron skąd można pobrać lub obejrzeć anime lub mange, związane jest to z licencjami (temat wałkowany przeze mnie dość często).
Podawanie linków do stron w stylu www.animenfo.com oczywiście nie będzie w żaden sposób gnębione czy represjonowane z naszej strony tak samo w kwestii AMV.
Natomiast linki do innych stron niż czysto informacyjnych czy oficjalnych traktowane będą jako naruszenie regulaminu i tak samo karane.

Rozpiska czasu emitowania nowych epizodów ->
http://animecalendar.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... ostatnio zaniedbałem M&A ;) z mangi to tylko na bieżąco z Naruto i Bleachem jestem, ale co do anime to chyba od 3 tygodni nic nie obejrzałem. Wstyd mi za siebie. Może w weekend coś obejrzę ;)
A co do przypiętego posta : może dodać tam jeszcze link do naszego klubu na MAL''u żeby każdy zainteresowany wiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera...znowu szkołą ,a ja podczas ferii tylko zdążyłem obejrzeć 50 odcinków One Piece i 30 Naruto...no i znowu nie mam okazji jak to nadrobić.Szlag by to wszystko...ogólnie to już wszystko mnie wkurza...jestem w każdej chwili w stanie "nieprzewidywalnym".

Teraz może troszkę inaczej xD.Obecnie zaopatruje się w takie mangi Naruto,Oh! My Goddness ,Death Note, FMA , GTO... no i jak zwykle chce jeszcze jeden tytuł dla różnorodności...co polecicie??

@Akashi

> ba miałem już dość powtarzania XD

Hmm...szczerze powiem ,że to teraz będzie wyglądało tak : Wejdzie jakiś nowy "Tylko tutaj odcinki DB ******"...do akcji wchodzisz Ty i ban...jestem tego pewien ,że tak będzie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 19:58, Nertis napisał:

Teraz może troszkę inaczej xD.Obecnie zaopatruje się w takie mangi Naruto,Oh! My Goddness
,Death Note, FMA , GTO... no i jak zwykle chce jeszcze jeden tytuł dla różnorodności...co
polecicie??


Berserk ! :) Najlepsza manga na świecie :)

btw. Tylko tutaj najlepsze odcinki DBZ !!!! .... zapomniałem linku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 20:01, Taikun napisał:

Berserk ! :) Najlepsza manga na świecie :)


No co ty powiesz ;D.Normalnie się czuje jak bym był na berserku ale to szczegół xD.Tylko takie pytanie...czy JPF lub Waneko wydaje tą mangę??Bo ja lubię sobie poczytać nie patrząc w monitor...no i jeden tom więcej daje mi jakąś satysfakcje xD.

Dnia 04.02.2008 o 20:01, Taikun napisał:

btw. Tylko tutaj najlepsze odcinki DBZ !!!! .... zapomniałem linku ;)


No właśnie xD...szkoda ,że tak to nie będzie wyglądało <szczerze...spadłem z krzesła xD>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech nie jestem modem i bawić się w moda także nie zamierzam... podałem jasne zasady by nikt potem nie płakał że dostał za darmo ban... choć banowanie ma swój urok :)

pozdrawiam...

PS. ja tu jestem zwykłym urserem i tak mnie traktujcie no chyba ze zwracam komuś uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:09, Akashi napisał:

ech nie jestem modem i bawić się w moda także nie zamierzam... podałem jasne zasady by
nikt potem nie płakał że dostał za darmo ban... choć banowanie ma swój urok :)


No tak...o lol...nie zauważyłem ,że ten post jest przyklejony xD.Ale i tak...jakby nie patrzeć to na początku zazwyczaj nikt nic nie czyta i piszę...a jak dostanie bana to wtedy zaczyna czytać...tak to jest z Polakami...dobrzy po szkodzie xD.

Dnia 04.02.2008 o 21:09, Akashi napisał:

PS. ja tu jestem zwykłym urserem i tak mnie traktujcie no chyba ze zwracam komuś uwagę
:P


No co ty powiesz??Może ja też chcę mieć taką fajną zieloną czcionkę jak ty??To jest nie fair xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ja chciałem różową czcionkę ona jest taka mroczna :) a dostałem zieleninę.... blech

Dobra wracam do Movie - Inukami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 20:35, Alamut napisał:

Ciekawie się robi - wrócił Nishi z lepszą pukawką, ale bossa nie załatwił - twarda sztuka,
coś jak ten z misji w buddyjskiej świątyni. Jednak najbardziej mnie zastanawia gdzie
ten Gantzbot się podział?


jaki Gantzbot?
mnie zastanawia gdzie sie podziali Reika & Co.? czyzby mieli sie przylaczyc do walki z bosem czy kampują? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2008 o 09:20, Alamut napisał:

Oglądam to oglądam, już na samym początku bitwa sprzed 10 lat, gdzie około jedną dzielnicę
zmieciono z powierzchni ziemi, a potem tekst narratora iż raz na dekadę rozgrywa się
"Wojna o Święty Graal" w której przeciwko sobie staje 7 magów - Mistrzów wraz ze Sługami,
którzy są duszami dawnych bohaterów przyzwanych na ich rozkazy. I muszę przyznać, że
mnie serial wciągnął, co prawda krótki (24 odcinki), ale bardzo ciekawy. Polecam wszystkim,
którzy jeszcze nie oglądali.


Fate/Stay Night miał ogromny potencjal, poniewaz bazowal na grach, jednak jak zwykle ten potencjal zmarnowano... poczytaj sobie na wiki jak to powinno bylo wygladac
ta fioletowowlosa (nie pamietam imienia) tez poźniej miala byc masterem i to zlym w dodatku, miala sie pojawic DarkSaber, Archer mial miec wieksza role, glowny bohater nie powinien byc taka ciota itp, itd...
w ogole watek z Gilgameszem tak spieprzyli jak sie tylko dalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam tego Winga, oglądam i mnie coraz bardziej nudzi (19 ep). Poleci ktoś dobrą serię z mechami w tle? Dobrze gdyby była stosunkowo nowa ... i ładna ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:40, Taikun napisał:

Oglądam tego Winga, oglądam i mnie coraz bardziej nudzi (19 ep). Poleci ktoś dobrą serię
z mechami w tle? Dobrze gdyby była stosunkowo nowa ... i ładna ;d

Gundam 00 już oglądasz więc się zastanawiam co by ci polecić... mhm... Jeśli lubisz Evangelionowate klimaty to mógłbym ci polecić Rahxephon, seria jest naprawdę ładnie wykonana, a mechy to bardziej dzieła sztuki (nieco psychodeliczne miejscami XD) niż przerośnięte machiny wojenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:44, Hubi Koshi napisał:

> Oglądam tego Winga, oglądam i mnie coraz bardziej nudzi (19 ep). Poleci ktoś dobrą
serię
> z mechami w tle? Dobrze gdyby była stosunkowo nowa ... i ładna ;d
Gundam 00 już oglądasz więc się zastanawiam co by ci polecić... mhm... Jeśli lubisz Evangelionowate
klimaty to mógłbym ci polecić Rahxephon, seria jest naprawdę ładnie wykonana, a mechy
to bardziej dzieła sztuki (nieco psychodeliczne miejscami XD) niż przerośnięte machiny
wojenne.


Tia, za Rexa zabieram się już od dłuższego czasu, problemem jest tylko źródło, a dokładniej jego brak ... bo rmvb mnie nie zadowala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:40, Taikun napisał:

Oglądam tego Winga, oglądam i mnie coraz bardziej nudzi (19 ep). Poleci ktoś dobrą serię
z mechami w tle? Dobrze gdyby była stosunkowo nowa ... i ładna ;d


eee... ten tego... TTGL ?? ;p

Wprawdzie mówiąc to jedyne anime o mechach, które oglądałem od momentu kiedy Wing leciał na hyperze... A wcześniej to tylko Jattamany, królestwo kalendarza...i może jeszcze coś ale nie pomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 00:03, Latniak napisał:

eee... ten tego... TTGL ?? ;p


Obrażasz mnie :) TTGL oglądałem już 3 razy + non stop oglądam wybrane sceny
WHO THE HELL DO YOU THINK I AM ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się