Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

nie slyszalem nic o drugim filmie FMA, moze cos dokladniej?

a co do koncowki serii FMA i filmu pierwszego to ja sie srodze zawiodłem 6/10 to max co bym dał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 22:00, Gourry napisał:

> > fulla nie oglądałem ale podobno jest super i mam zamiar niedługo oglądnąc jak je
oceniasz
> w
> > skali do 10.
> >
> > Ja moge poleci z takich ciekawych i wyjątkowych Soul Hunter
>
> Na 9+ bo wszystko nie jest takie jasne, nie których rzeczy trzeba się domyślić i to jest
w
> tym fajne ale dla nie których może być uciążliwe:)


dzięki jedyne co o tym wiem to to ze poczatek jest ciekwy jak oboje prawie tracażycie i ze
poszukują kamienia filozofocznego


Gourry>> Tą stronke co mi poleciles http://www.download-anime.prv.pl/ nie dziala !!
Ściagalem z niej pliki az do dzis nie moglem ja wlaczyc przenosi mnie na strone prv.pl !!
Nie wiem co zrobic!! ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 23:17, JaMES` napisał:

nie slyszalem nic o drugim filmie FMA, moze cos dokladniej?

a co do koncowki serii FMA i filmu pierwszego to ja sie srodze zawiodłem 6/10 to max co bym
dał...

Conqueror of Shambala na końcu Ed mówi o bombie atomowej jako kolejnym celu

a mi końcówka serialu się podobała, fajny (może naciągany pomysł) z dwoma światami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 11:04, michu96 napisał:

> > > fulla nie oglądałem ale podobno jest super i mam zamiar niedługo oglądnąc jak
je
> oceniasz
> > w
> > > skali do 10.
> > >
> > > Ja moge poleci z takich ciekawych i wyjątkowych Soul Hunter
> >
> > Na 9+ bo wszystko nie jest takie jasne, nie których rzeczy trzeba się domyślić i
to jest
> w
> > tym fajne ale dla nie których może być uciążliwe:)
>
>
> dzięki jedyne co o tym wiem to to ze poczatek jest ciekwy jak oboje prawie tracażycie
i ze
> poszukują kamienia filozofocznego

Gourry>> Tą stronke co mi poleciles http://www.download-anime.prv.pl/ nie dziala
!!
Ściagalem z niej pliki az do dzis nie moglem ja wlaczyc przenosi mnie na strone prv.pl !!
Nie wiem co zrobic!! ;((



juz wiem czemu ja mam Opere i został mi stary adres

wejdź na 2 sposoby albo przez google wpisz w wyszukiwarce download-anime i to bedzie 1 lub 2 link albo wejdx w ten link powinien działac
http://dainfo.webd.pl/heaven/index.php

sorka za kłopot i dzięki za wysłuchanie to naprawde super strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 11:09, Lucas016 napisał:

Conqueror of Shambala na końcu Ed mówi o bombie atomowej jako kolejnym celu


to nie znaczy ze drugi film powstanie...

Dnia 24.12.2006 o 11:09, Lucas016 napisał:

a mi końcówka serialu się podobała, fajny (może naciągany pomysł) z dwoma światami


mocno naciagany, bardziej jestem ciekawy mangowej koncowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 21:49, JaMES` napisał:

> Conqueror of Shambala na końcu Ed mówi o bombie atomowej jako kolejnym celu

to nie znaczy ze drugi film powstanie...

> a mi końcówka serialu się podobała, fajny (może naciągany pomysł) z dwoma światami

mocno naciagany, bardziej jestem ciekawy mangowej koncowki

jak narazie powstało chyba 9 tomów i historia jest bardziej rozciągnięta:) np o wątki więźniów-dusz w zbrojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 21:54, Sephirath napisał:

Mam pytanie dot. Cowboya Bebopa - czy poza serią właściwą (tam 26 albo 27 odcinków) i OAVką
powstało coś jeszcze?


To nei była OAV''ka (bo tych zazwyczaj jest parę) tylko film pełnometrażowy. Dodatkowo jest jeszcze 5 tomików mangi, ciężko tylko ją znaleźć, wiem że na msngroups gdzieś są skany...kiedyś czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 22:09, Lucas016 napisał:

jak narazie powstało chyba 9 tomów i historia jest bardziej rozciągnięta:) np o wątki więźniów-dusz
w zbrojach


James pisze o końcówce mangi, ciekaw jest jak ona się zakończy. Jasnym chyba jest, ze krytykując film, wie co nieco o mandze ;p To tyle gwoli wyjaśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję jakiegoś ciepłego anime, coś w stylu ichigo100%. Najlepiej żeby było nielicencjonowane. Ja przez kilka ostatnich miesięcy straciłem kontakt z anime i jestem naprawdę do tyłu:P Aha ktoś się może orientuje czy Aoki Densetsu Shoot będzie dalej tłumaczone czy grupa fansubująca odpuściła sobie po 25 odcinku na 51 możliwych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 01:12, shinian napisał:

Aha ktoś się może orientuje czy Aoki Densetsu Shoot będzie dalej tłumaczone czy grupa fansubująca
odpuściła sobie po 25 odcinku na 51 możliwych?


Zapraszam tutaj: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1840

Wszystko wskazuje na to że na razie nikt tego na angielski nie tłumaczy (chociaż termin "stalled" może oznaczać ze wznowią fansub)Jest pełen fansub, ale po hiszpańsku :p

Co do pierwszego problemu... może "Negima" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie ten TV Special 4 One Piecea, ten z Japonią w latach 1800. Kurcze myślałem że już nic co wymyśli Oda-san mnie nie zaskoczy, a tu niespodzianka. Niemal tarzałem się ze śmiechu oglądając to. Najlepszy motyw to chyba artyleryjska pięść Onami (trafiła Oyabunem prosto przed Usoppa :-D)
Poza tym... wydaje mi się czy Luffy jest tutaj nieco/sporo inteligentniejszy, a Usopp mniej tchórzliwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:24, Hubi Koshi napisał:

Poza tym... wydaje mi się czy Luffy jest tutaj nieco/sporo inteligentniejszy, a Usopp mniej
tchórzliwy ??


Również to zauważyłem :)
Wiesz co, zaniedługo, nawet chyba już teraz, wychodzi kolejny special, też dzieje się w Japonii feudalnej.

ANN mówi że nawet już 24 ten odcinek wyszedł ( http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=836&page=25 )
2006-12-24 291.Boss Luffy Again! Dream or Reality Lottery Riot
Rufi Oyabun Futatabi! Yume ka Utsutsu ka Tomikuji Soudou
ルフィ親分再び!夢か現(うつӖ 8;)か富くじ騒動

Po tytule 292 epizodu wnioskuje że on tez dzieje się tam, więc troszkę fillerów nam się szykuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:31, Latniak napisał:

Po tytule 292 epizodu wnioskuje że on tez dzieje się tam, więc troszkę fillerów nam się szykuje
;P

Jeśli klimatem i humorem będą dorównywać TV Special 4 to ja absolutnie nic przeciwko fillerom nie mam :-D Chociaż z drugiej strony chciałbym już zobaczyć egzekucje Kumadoriego, ale spoko pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 22:09, Lucas016 napisał:

jak narazie powstało chyba 9 tomów i historia jest bardziej rozciągnięta:) np o wątki więźniów-dusz
w zbrojach


manga ma 65 chapterów obecnie, a na jeden tom przypada 4-5 chapterów, wiec po podzieleniu wychodzi znacznie wiecej tomow ;)
a swoja droga widziałem okładki tylko do dziesięciu, musze poszukac nastepnych na ANN

a co do OP kto wydał tego speciala w Jap feud bo bym chetnie obejrzał... K-F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 11:33, Gourry napisał:

> > > > fulla nie oglądałem ale podobno jest super i mam zamiar niedługo oglądnąc
jak
> je
> > oceniasz
> > > w
> > > > skali do 10.
> > > >
> > > > Ja moge poleci z takich ciekawych i wyjątkowych Soul Hunter
> > >
> > > Na 9+ bo wszystko nie jest takie jasne, nie których rzeczy trzeba się domyślić
i
> to jest
> > w
> > > tym fajne ale dla nie których może być uciążliwe:)
> >
> >
> > dzięki jedyne co o tym wiem to to ze poczatek jest ciekwy jak oboje prawie tracażycie

> i ze
> > poszukują kamienia filozofocznego
>
> Gourry>> Tą stronke co mi poleciles http://www.download-anime.prv.pl/ nie
dziala
> !!
> Ściagalem z niej pliki az do dzis nie moglem ja wlaczyc przenosi mnie na strone prv.pl
!!
> Nie wiem co zrobic!! ;((


juz wiem czemu ja mam Opere i został mi stary adres

wejdź na 2 sposoby albo przez google wpisz w wyszukiwarce download-anime i to bedzie 1 lub
2 link albo wejdx w ten link powinien działac
http://dainfo.webd.pl/heaven/index.php

sorka za kłopot i dzięki za wysłuchanie to naprawde super strona


A lubisz też Anime Naruto??I czy wiesz gdzie ją można ściągnąć?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:08, michu96 napisał:


A lubisz też Anime Naruto??I czy wiesz gdzie ją można ściągnąć?? :-)



czy luboe Naruto sczerze mówiąc nie wiem bo nie oglądałem ( i strasznie się tego wstydze) bp tp podobno super anime ale własnie je sciagam zgadnijz kąd

http://www.download-anime.info/

tak dokładnie z tej strony co zawsze nie ma niesety wszytkich odcinków bo trudno miec wszystkie 400 odrazu ale zanim dojsziesz do tych co niema to juz uploaderzy się tym znajdą zebby były. jescze raz daje ci link tam wchodzisz w Haben version, nastepnie w anime, literka n i naruto zreszta sam się domyslisz to adres

http://www.download-anime.info/

odpowiedz czy działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się