Zaloguj się, aby obserwować  
Qurak

Max Payne

181 postów w tym temacie

Może i ja opiszę swój problem związany z Maksem. Jedynką.
Na wstępie warto zaznaczyć, że spełniam minimalne wymagania. ;-) Mój system to Windows XP SP2. Posiadam starą (2002 rok), polską edycję gry.
Ostatnio naszła mnie ochota na powrót do tego klasyka, więc zainstalowałem grę. Włącza się bez żadnych problemów. ;-) Gdy zaczynam... kampanię? (czy raczej trening), pojawia się pasek wczytywania. Dochodzi do połowy i - pyk! - wywala mnie do pulpitu.
Może to być wina Service Packa 2? Czy może troszkę ''za'' nowego kompa? ;-) To ostatnie nawet jest możliwe...
Proszę łaskawie o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pierwszą częścią tej gry. Gdy klikam na Nowa Gra, gra wysypuje się do pulpitu bez żadnego komunikatu ;/ Gdy odpalam trening wszystko jest w porządku. Prosze o pomoc! W razie czego, konfig kompa:

AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 00:15, Mac Cry napisał:

A masz zainstalowanego patcha?

A którego dokładnie ? Bo szukam w googlach i znajduje tylko patche do MP2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie dzisiaj Antologie Max Payne. 18.90 PLN to wiecej niz bardzo uczciwa cena. Pamietam, ze do pierwszego wydania gry Max Payne (czesc pierwsza) byl dodany mod, ktory pozwalal miec nieskonczony bullet time. W Antologi z Kolekcji Klasyki tego moda niestety nie ma, a szkoda. Wie ktos gdzie moglbym znalezc ten mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszła mi Max Payne: Antologia. Gram w pierwszą część, w rozgrywce nie ma problemów, ale kiedy mam zamiar obejrzeć komiks, klikam "Odtwarzaj" i pojawia się tylko (powiedziałbym) strona tytułowa. Natomiast w drugiej części komiks jest wyświetlany. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 22:42, Wojman napisał:

Kupilem sobie dzisiaj Antologie Max Payne. 18.90 PLN to wiecej niz bardzo uczciwa cena.
Pamietam, ze do pierwszego wydania gry Max Payne (czesc pierwsza) byl dodany mod, ktory
pozwalal miec nieskonczony bullet time. W Antologi z Kolekcji Klasyki tego moda niestety
nie ma, a szkoda. Wie ktos gdzie moglbym znalezc ten mod?

Strony Ci żadnej nie podam, ale zasugeruje dwa fajne mody. Do jedynki ściągnij Kung Fu Mod v3, który zna pewnie każdy. Do dwójki natomiast fenomenalny Cinematic Mod (najnowszą wersję, nie pamiętam jaki miała numerek, chyba v2) - nowy, wypasiony skin dla Maxa, lekko zmienione bronie, dwie empepiątki na raz, muzyka podczas bullet time, filmowe zwężenia ekranu - nie widziałem lepszego moda do dwójki :) Tylko jest jeden problem, gdy próbowałem go jakiś czas temu ściągnąć nigdzie nie mogłem znaleźć :/ Gdyby Ci się udało zassać z jakieś strony lub jakimś innym torrentem, to daj mi znać, chętnie sam bym kolejny raz przeszedł w nim grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 10:30, Solmath napisał:

Sprawdzone, działa.


Dzieki za link. Uruchomilem gre z wlaczonym modem i... jak bylo tak nadal jest nie wiem dlaczego. Pozniej jeszcze poprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 11:39, Shini napisał:

> Niestety nie wiem, czy działa.
>
> http://files.filefront.com/KungFu+30zip/;3888937;/fileinfo.html
Dzięki za fatygę, ale mi chodziło o dwójkowy Cinema ;) Jak będe chciał, to poszukam sam,
ale jeszcze raz dzięki za chęci.


Sorki, pomyliło mi się. :) To jest chyba to:

http://files.filefront.com/Cinema+v20+Installer/;6495370;/fileinfo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować