Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2011 o 14:46, Richmond94 napisał:

Witam.
Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre słuchawki z mikrofonem do 80 zł?


Słuchawki z mikrofonem w tym przedziale cenowym to zazwyczaj delikatnie mówiąc syf ;)

Zainteresuj się Sennheiser HD 201 + Zalman ZM-MIC1 różnica taka, że komplet w granicach ~100PLN. Ale dostajesz słuchawki solidnej firmy audio nie produkującej jakiegoś pokracznego sprzętu dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauszne, mówisz? Swego czasu kolega miał składane Philipsy, ale cóż to był za model, nie mam pojęcia.

Swoją drogą, do Koss KEB 4 dodają fantastyczne pudełeczko, gdzie kręcisz paluchem, a słuchawki same ci się nawijają na szpulę. Śmiem twierdzić, że pudełko jest lepsze od słuchawek :D Bo KEBy są wyjątkowo przeciętne, ale w końcu to pchełki za 30 złotych :p
Ot, ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 16:01, Richmond94 napisał:

Czyli taki zestawik byłby akurat?


Dokładnie, kumpel ma taki zestaw i jest z niego zadowolony, być może nawet zamawiał w tym sklepie.

Dnia 17.12.2011 o 16:01, Richmond94 napisał:

wejdą do najzwyczajniejszych wejść różowego i zielonego w
zwyczajnym laptopie? :) Dzięki za odpowiedź!


Tak, dodatkowo mikrofon możesz przypiąć do jedno z kabli od słuchawek, nawet leżący gdzieś obok tłumi szumy otoczenia - do pewnej granicy, w tej cenie cudów nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,
poszukuję słuchawek do gier m.in. MW3, gdzie zlokalizowanie przeciwnika za pomocą słuchu nie będzie problemem. Do tego czasu przez ok. 2 lata używałem Creative HS-1200. Byłem z nich cholernie zadowolony, jednak zepsuł mi się w nich mikrofon, a dźwięk jakby się pogorszył. Bardzo je lubiłem z powodu bezprzewodowości, oraz ogólnego wyglądu i jakości dźwięku- wydaje mi się, że pozostawiły za sobą wysoką poprzeczkę. Jednak sentyment sentymentem- czas na nowe. I pytanie jakie? Myślałem nad jakimiś Sennheiser-ami (podobno w tej chwili to jedne z najlepszych słuchawek na rynku). Chciałbym prosić o parę propozycji cenowych- mam do wydania ok. 500-550zł
Najlepiej aby były najtańsze. W ostateczności nie muszą mieć mikrofonu- dokupię stojący. Nowa karta dźwiękowa raczej nie wchodzi w grę- obecnie mam Realtek High Definition Audio (Zintegrowana- GA-H67A-USB3-B3).
Pomożecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śmieszna sprawa :). Mój ostatni post jest Nieco nieaktualny związku z czym mam kolejne słuchawki do porównania dla was :
KOSS Porta Pro
Sennheiser hd 202
Philips SHP 5401
Koss ur20
AKG K44

O wszystkich nasluchalem sie pozytywnych opini na rożnych forach ale mało które były ze sobą konfrontowane. Oczywscie wszystkie są nauszne , bo na takich mi zależy . Wygląd nie gra większej roli ( patrz kossy porta pro :D) mimo wszystko wolałbym większe , zamknięte takie jak UR20 czy AKG . Jak sądzicie , które wybrać? A może macie jakieś własne propozycje (jeśli tak to śmiało , ale cena najlepiej jakby oscylowala wokół 100zl)? Proszę o pomoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 19:29, JJZ_master napisał:

Pomożecie? :D


W tym przedziale cenowym możesz rozejrzeć się za świetnymi Sennheiser HD 598, ale przy obecnym kursie dolara mogą być droższe ~600 PLN. Zintegrowana karta sobie z nimi poradzi, ale do takiego sprzętu warto dokupić choćby Xonara DX różnica będzie zauważalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam Razer Banshee i nie narzekam. Wściekle duży ale diabelnie wygodny set, rozmówcy nie narzekali na jakość mikrofonu a dźwięk dobry.
No i w bonusie kolorowe światełka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Request:

- słuchawki do mp3ki
- w miarę dobre, w miarę tanie i względnie wytrzymałe
- raczej nie typowe ''pchełki'' bo te zazwyczaj padają po jakimś czasie lub jedna z nich nie daje dźwięku
- jako że ''pchełki'' spotyka los opisany wyżej zaczynam zastanawiać się na alternatywą więc ... słuchawki pełne, nauszne? Z pałąkiem? A może jakieś bezkablowe po prostu zakładane na uczy? Jakieś sugestie i propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niestety kwota jaką mogę przeznaczyć na słuchawki nieco spadła (po czesci z powodu klawiatury) co byście polecili tak ok. 200-250zł? Myślałem nad Creative aurvana live- co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 17:49, Fumiko napisał:

Osobiście posiadam Razer Banshee i nie narzekam. Wściekle duży ale diabelnie wygodny
set, rozmówcy nie narzekali na jakość mikrofonu a dźwięk dobry.
No i w bonusie kolorowe światełka ;-)


Nie bardzo. Wygląd mi nie podchodzi i mają mikrofon. Ponawiam więc pytanie: słuchawki do muzyki, bez mikrofonu, nauszne, dobry bass, cena do 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 15:58, charnjit013 napisał:

Nie bardzo. Wygląd mi nie podchodzi i mają mikrofon. Ponawiam więc pytanie: słuchawki
do muzyki, bez mikrofonu, nauszne, dobry bass, cena do 250zł.


Ale ja wcale Tobie nie odpowiadałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem dobre słuchawki tracera, Shaggy. Jestem z nich zadowolony, a najlepsze jest to, ze wyrwałem je za 39 zł. Ale planuję przejść na zawodowstwo w TF2, w związku z tym potrzebują dobrych słuchawek. Czy te wystarczą, czy raczej trzeba szarpnąć się na Razera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otóż popsół mi się mikrofon a mam go 4 lata. Więc postanowiłem kupić nowy ALE razem z słuchawkami (mikrofon w montowany w słuchawki). Nie wiem gdzie mogę kupić , za ile, czy się opłaca ale ich przeznaczeniem będzie rozmowa przy skype, BFBC2 i ogólnie gry ;)

Nie przemawia do mnie słowo 4Gamers ;)

Według opinii userów macie słabe mikrofony, nie mówiłem jakie forum ale jakie mikrofony macie. Niby Chim3r4 jest nie wiadomo jaka super ale nie mogłem ich znaleźć w polskich sklepach internetowych w których mogę płacić przy odbiorze.

Najlepiej żeby słuchawki były w jakimś sklepie z rzeszowa, przemyśla. Kraków za daleko ;)
Wtedy bede mógł przetestować :D

Cena 100-200 zł
Karta dźwiękowa: nie wiem jaką mam ;D

Zależy mi żeby było na USB ale pewnie nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/;015267788-10.htm

Tyle, że jak do mp3 to na szyję tak nie wiem czy było by Ci wygodnie. Ja to mam na mini jacka do telefonu także kabla mam wystarczająco.

Sam wolałbym nauszne zamknięte, ale jeżeli już to dobre. Kiedyś sobie upatrzyłem takie za 2 stówki, ale budżetu nie miałem, więc zdecydowałem się na te soniaki, bo były u mnie w bardzo korzystniej cenie (tak, ten w recenzjach za 32zł to ja :)

Ogólnie co do słuchawek to naprawdę moim zdaniem najlepsze nauszne, ale pełne (tzn. na całe uszy, a nie np. takie zakładane na ucho lub tym podobne), tyle, ze trzeba trochę na nie wydać, a w drugiej kolejności polecam douszne. Dokanałowych nie trawię osobiście - pożycz, a dostaniesz słoik miodu, po za tym są niewygodne. Ale jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować