Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kane & Lynch 2 w 2010. Oficjalnie.

15 postów w tym temacie

Przecież Fragile Alliance było już w jedynce. Polega to z grubsza na tym, że walczysz z kumplami przeciwko grupce NPC-policjantów, zdobywając kasę, ale w każdej chwili możesz się zbuntować i zacząć zabijać swoich, żeby zgarnąć cały łup. Zabici bandyci respawnują się jako policjanci, a gra kończy się, gdy wszyscy przestępcy zginą, lub jeden zwieje z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 17:11, Khasim napisał:

Przecież Fragile Alliance było już w jedynce. Polega to z grubsza na tym, że walczysz
z kumplami przeciwko grupce NPC-policjantów, zdobywając kasę, ale w każdej chwili możesz
się zbuntować i zacząć zabijać swoich, żeby zgarnąć cały łup. Zabici bandyci respawnują
się jako policjanci, a gra kończy się, gdy wszyscy przestępcy zginą, lub jeden zwieje
z kasą.

Dzięki za czujność i przepraszam za wpadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była świetna. Ciekawe jak rozwiążą problem z dwoma zakończeniami. Według mnie po prostu nie będą mówić o córce Kayna. Albo będą tylko wydarzenia przed zakończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer już widziałem jakiś czas temu, zaintrygował mnie:). Myślę, że mamy na bank dobry tytuł, oby tylko zyskał większą popularność niż niedoceniona ,,jedynka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy jedynce mieliśmy świetny pomysł, przyzwoitą fabułę i realizację... no właśnie średnią :( mniej więcej od połowy z gry zrobiła się zwykła, bezsensowna strzelanka. Etapy w bananowej republice w mieście i w dżungli to było jakieś absurdalne nieporozumienie. Mam nadzieję, że w dwójcie nie będzie takich idiotyzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować