Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 ciągle rządzi w Wielkiej Brytanii

22 postów w tym temacie

Ja rozumiem jeśli dane podawane były by dla całej EU ale podawanie samej UK mija się z celem. Kogo tak naprawdę w innych krajach Unii interesuje co jest na topie w Wielkiej Brytanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:03, Lord_Joker napisał:

Ja rozumiem jeśli dane podawane były by dla całej EU ale podawanie samej UK mija się
z celem. Kogo tak naprawdę w innych krajach Unii interesuje co jest na topie w Wielkiej
Brytanii?


Bo największym rynkiem gier jest właśnie UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cypers Polska też nie jest taka mała. Sprzedane ponad 110.000 kopii pierwszej części (mówimy o wersji PC) przy ok. 2.000.000 sprzedanych egzemplarzy to chyba dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem MW2,
single pograłem 10 minut, zwątpiłem przez ciągle odradzających się z d.strony wrogów.
w multi grałem już ponad 5h, ciekawie, lecz ciągle mam wrażenie, że hacki są wszędzie, ludzie ze statami 30/2 są wszędzie xDD

ogólnie to jak ktoś ma kase i chciałby sobie na multi pograć, to może to w ostateczności.

a brak dedyków to.... szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie hacki, to casuale grające w tą grę. Grając u kolegi przez 5 minut nabiłem staty 15/2, mimo że jakimś tam wymiataczem w cod''a nie jestem (w mw 1 grałem jakieś 40h). Po prostu to żaden problem zabijać słabych graczy, którzy pomimo tego, że cię zauważyli pierwsi nie umieją nacisnąć spustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie mało interesuje jak się sprzedaje i co się sprzedaje w Wielkiej Brytanii myślę że dużo ciekawiej wy było jakby to w całej Unii był przeprowadzony takie badanie rynku. Bo tak to nie specjalnie kogoś interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:06, TobiAlex napisał:

cypers Polska też nie jest taka mała. Sprzedane ponad 110.000 kopii pierwszej części
(mówimy o wersji PC) przy ok. 2.000.000 sprzedanych egzemplarzy to chyba dużo.


O jakiej grze piszesz? Jeszcze nie słyszałem, żebyśmy mieli taki stosunek sprzedanych egzemplarzy na świecie w jakimkolwiek konsolowym tytule. A to na konsolach się sprzedaje najwięcej gier. Polska to trzeci świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 07:32, Blizzard_Beast napisał:

> cypers Polska też nie jest taka mała. Sprzedane ponad 110.000 kopii pierwszej części

> (mówimy o wersji PC) przy ok. 2.000.000 sprzedanych egzemplarzy to chyba dużo.

O jakiej grze piszesz? Jeszcze nie słyszałem, żebyśmy mieli taki stosunek sprzedanych
egzemplarzy na świecie w jakimkolwiek konsolowym tytule. A to na konsolach się sprzedaje
najwięcej gier. Polska to trzeci świat.

Pisze o Call of Duty 4: Modern Warfare na PC, które osiągnęło do tej pory w Polsce sprzedaż na poziomie 130 379 sprzedanych egzemplarzy. Sprzedaż jest bardzo duża a to dzięki temu że Polacy mają w większości PC-ty a później konsole. PC-ty u nas rządzą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mi się rzygać chcę od tego CoDa gdzie się wejdzie tam newsy o nim jak to dobrze się sprzedaje, jaki jest dobry, jakie zyski generuje, jakie straty przyniosła produkcja normalnie już się nie da. Aż boję się otworzyć lodówkę, bo nigdy nie wiadomo, czy tam też niema CoDa. Lepiej by było gdyby informowalibyście ile gier sprzedaje się w Polsce, co za problem pogadać z wydawcą, żeby wysyłał wyniki sprzedaży gier w Polsce. Byłoby to bardziej interesujące niż u Anglików, którzy kupują każdą nową grę, bo jest nowa, a nie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej niech się zajmą konkretami jak wielkimi lanami "Big Bang" w CoD4 sponsorowanymi przez MSI, Empik, Enermax, Goodram, Intel, Logitech i NEC... no ale nakręcamy hype :D przecież idą święta. Swoją drogą IW ignoruje swoich klientów na oficjalnym forum, może o tym newsik? Nie? No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalne, że CoD nie będzie cały czas na górze, zwłaszcza że to okres wysypu nowych gier, a sama gra do kogo miała trafić to już trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10:12] <marek97tibia> a musze sciongac steam?
[10:12] <Furr> biorąc pod uwagę, że jest konieczność zainstalowania steama przy instalacji gry :)
[10:12] <Furr> *ściągnąć
[10:12] <siano> to jak kupiłeś grę?
[10:12] <marek97tibia> w sklepie
[10:13] <siano> no to reklamuj
[10:13] <L33T[Panda]> marek97tibia: ta gra wymaga steam
[10:13] <L33T[Panda]> sam steam jest instalowany podczas instalacji

Synek weź się co ?

Co do MW 2, może i dobra ale to jest, przynajmniej dla mnie, ostatnia gra jaką kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dopiero masz zamiar kupić "ostatnią grę", to dobrze jest kupić coś wybitnego, coś co sprawi dużo przyjemności, a nie frustracji. Najlepiej omijać bezczelnie i nachalnie reklamowane średniaki, a rozglądnąć za czymś ciekawym. MW2 jest ŚREDNIE. Pecetowy multiplayer jest fatalny. No chyba, że na x360 go kupisz, ale i tam znajdziesz lepsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie jest niezły fail z grą :P Są same pudełka bez płyty. Jak ktoś kupi, to musi sobie te 11 GB ściągnąć przez STEAM.
Albo poczekać na dostawę z płytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie odpalam szukanie gry i tak czekam minute, dwie, trzy, w koncu cos nalazlo, mysle sobie w koncu sobie zagram ale niestety wyskakuje komunikat problemy z polaczeniem z serwerem no to szukam dalej znowu kilka minut mija i komunikat lobby gry zamkniete i mnie wywala...wiec zrezygnowalem z tej czesci bo wiecej mam czekania na gre iz samego grania i wrocilem do cod 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 11:21, HeX1981 napisał:

ja sobie odpalam szukanie gry i tak czekam minute, dwie, trzy, w koncu cos nalazlo, mysle
sobie w koncu sobie zagram ale niestety wyskakuje komunikat problemy z polaczeniem z
serwerem no to szukam dalej znowu kilka minut mija i komunikat lobby gry zamkniete i
mnie wywala...wiec zrezygnowalem z tej czesci bo wiecej mam czekania na gre iz samego
grania i wrocilem do cod 4.



ja na zlalezienie serwa czekam od 1 do 10 sekund :P ani razu nie wywaliło lagów też nie poczułem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować