Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II sprzedaje się doskonale

18 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2009 o 20:05, Elkhwind napisał:

Te [sponsorowane] recenzje są mało obiektywne i nic nie warte. Takie newsy również.

Opinie raczej słyszę pozytywne, i to do graczy, którym raczej Ubi nie płaci za dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinia gracza, który właśnie męczy asasyna. Gra, moim zdaniem, jest bardzo dobra. Prócz elementów poprzedniczki zawiera sporą dawkę nowych. Zlecenia na zabójstwa stały się częstsze (możesz je w końcu odbierać i wykonywać nie bacząc na główny wątek). Sam początek gry jest znacznie lepszy niż AC1, a za chwilę poznasz gościa, którego, jeśli lubisz doktora House, pokochasz ;). Jestem już po kilku godzinach gry, a nadal mam wrażenie, że oglądam interaktywny film (uczucie to potęgują wręcz genialne wstawki QTE). Coby jednak tak nie słodzić (mógłbym napisać tego troszkę więcej ;)), to wymienię kilka wad. Bugi - Ludzkie ręce wystające zza ściany, znad ławki; lampy, które potrafią "świrować"; lekkie niedogodności jeśli chodzi o działanie związane z kamerą (nie to, że działa źle, po prostu kilka razy miałem sytuację, gdy pod koniec misji wszystko poszło... na piwo, bo skok nie wyszedł ze względu na źle ustawioną kamerę <problem w wersji na PC raczej występować nie będzie>); Asasyn nauczy Was również na nowo podejścia do łodzi (mam nadzieję, że to nie zostanie potraktowane jako spoiler, na obrazkach było już widać gondole); Raz zdarzyło się, że Ezio spadł mi z wieży, gdyż zabijając strażnika ukrytym ostrzem, ten wylądował w powietrzu - razem z moją postacią; Kilka drobnych błędów przy łapaniu się krawędzi (spowodowanych bliskimi spotkaniami ze strażnikami). Uff... Ogólnie jednak, jak już napisałem we wstępie. Gra jest bardzo dobra, pomimo tych bugów (że o słabej rozdzielczości niektórych tekstur nie wspomnę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 20:06, Madoc napisał:

Opinie raczej słyszę pozytywne, i to do graczy, którym raczej Ubi nie płaci za dobre
opinie.


Jedynka też opinie od graczy zbierała dobre. Co nie zmienia faktu, że dla mnie mocno zmarnowany potencjał. I nadal marnowany, bo z recenzji wynika, że to co mnie najbardziej bolało jest nadal obecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 20:05, Elkhwind napisał:

Te [sponsorowane] recenzje są mało obiektywne i nic nie warte. Takie newsy również.


Naprawdę, dajcie już sobie spokój... Te sztuczne i wymuszone narzekania na pierwszą część były jeszcze jako-tako uzasadnione, ale teraz, kiedy nie ma już prawie żadnych powodów do narzekania, ty próbujesz zrzucać dobre recenzje AC II na łapówki Ubisoftu. Owszem, afera była, ale na 99% to była po prostu żałosna próba podniesienia nakładu małego, nic nieznaczącego pisemka niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 20:26, Mercuror napisał:

Owszem, afera była, ale na 99% to była po prostu żałosna próba podniesienia
nakładu małego, nic nieznaczącego pisemka niemieckiego.


Naprawdę uważasz, że sranie do własnego gniazda jest dobrym sposobem na podniesienie sprzedaży swojego pisma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszedłem do pewnego wniosku, ojciec Ezio ma na imię Giovanni a przecież tak nazywa się syn Rodrigo de Borgia czyli papieża w tamtych czasach. Raczej mało to prawdo podobne aby taki wzrot akcji był w grze ale,kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odnoszę się konkretnie do Assassyna 2, bo w niego nie grałem i mało mnie kręci. Chodzi raczej o sam fakt, że co wyjdzie gra jakaś nowa to w kółko się powtarzają te informacje ile to 90+% gra zdobyła pkt w jakieś tam recenzji - a w rzeczywistości bywa to różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wczoraj podawaliśmy wyniki sprzedaży gier z Wielkiej Brytanii (które są uważane za miarodajny obraz gustów Europejczyków)..."

Przez kogo uważane? Nie spotkałem takiego poglądu (powszechnego, czy nawet z ust jednej osoby) przez wszystkie lata korzystania z sieci. Nie mogę też stwierdzić czegoś takiego z własnego doświadczenia (mieszkam tu i studiuję). Brytyjczycy są mało europejscy, powiedziałbym nawet, że UK stanowi oddzielny kontynent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedynka była bardzo dobra. Sporo rzeczy było źle zrobionych ale dwójka to poprawia i dlatego na pewno ją kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować