Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 - wymagania sprzętowe

31 postów w tym temacie

Fajnie, pograłbym sobie na full detalach. Ale nie wiem czy zakupię tą grę w premierę. Zresztą...EA szykuje w końcu full polonizacje na skale CD-Projektu, czy tylko kinowa będzie? Bo jak tylko to drugie to nędznie dla mnie. ME1 grałem na full po polsku i głupio będzie mi usłyszeć Sheparta po ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie... napewno zagram :D a co do wymagań nie są one jakoś super wygórowane, bedzie mozna pograc na przecietnym komputerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie i tak chyba kupię tę grę gdzieś rok po premierze, jak to było w przypadku jedynki - może uda mi się rozbudować sprzęt i wymienić podzespoły na lepsze, a wtedy może odpalę to na full detalach? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy gra zajmuje mniej miejsca niż pierwsza część? W ME1 pamiętam że było to coś około 20GB, te pozostałe pięć to efekt dopracowania czy gra będzie jeszcze krótsza i uboższa w zawartość?

Same wymagania - UE3 i nie ma niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania zblizone do ME 1. W sumie mozna wywnioskowac, ze to bedzie odgrzewany kotlet z drobna aktualizacja kodu. Ja osobiscie chcialbym zeby to byl dobrze zoptymalizowany kod :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gra powinna śmigać na najwyższych, całe szczęście, że mój GeForce 8600 jeszcze się trzyma, ale to pierwsza rzecz jaką chcę wymienić w najbliższym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania sprzętowe:
* klawiatura i mysz;


Wow, widział ktoś żeby współczesny użytkownik/komputer nie miał klawiatury i myszki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli obyło się bez niespodzianek. Prawie takie same jak w "jedynce". Chciałbym, żeby dopracowali optymalizację, żeby nie było takich spowolnień jak w ME1 miejscami przy intensywnej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współcześni użytkownicy DOS-a nie potrzebują myszki :P

Klienci w dystrybucji cyfrowej będą mieli problem z DRM-em, skoro sprawdza czy płyta jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować