Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Tak Tak Pewien pracownik Ubisoftu wyszedł nieco przed szereg i potwierdził, że firma pracuje nad trzecią częścią serii Far Cry.
:D
zapowiada się ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:24, Neo02 napisał:

Tak Tak Pewien pracownik Ubisoftu wyszedł nieco przed szereg i potwierdził, że firma
pracuje nad trzecią częścią serii Far Cry.
:D
zapowiada się ciekawie

...
Co wg ciebie zapowiada się ciekawie skoro nie ma żadnych informacji. Że będzie?


Dobry Boże, widzisz a nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:59, Stalker69 napisał:

> Tak Tak Pewien pracownik Ubisoftu wyszedł nieco przed szereg i potwierdził, że firma

> pracuje nad trzecią częścią serii Far Cry.
> :D
> zapowiada się ciekawie
...
Co wg ciebie zapowiada się ciekawie skoro nie ma żadnych informacji. Że będzie?


Dobry Boże, widzisz a nie grzmisz.

Chodzi mi oto że zapowiada się ciekawie że Firma dała już informację że pracują nad Far Cry 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 18:12, Crew_900 napisał:

Nie za szybko taki temat , skoro zupełnie nic nie wiadomo ?

są pewnie już informację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pewien pracownik Ubisoftu wyszedł nieco przed szereg i potwierdził, że firma pracuje nad trzecią częścią serii Far Cry.

Na spotkaniu prasowym dotyczącym Avatara Jamesa Camerona przedstawiciel brytyjskiej wersji pisma Official PlayStation Magazine wziął na spytki autora scenariuszy dla gier Ubisoftu, Kevina Shortta. Nie licząc na zbyt wiele, zapytał m.in. o to, czy pracuje on obecnie nad trzecią częścią serii Far Cry. Odpowiedź? "Nie, ja osobiście nie pracuję..."

"...Ale wiem, że inni tak - to, co widziałem do tej pory wygląda naprawdę ekscytująco".

Na konkretne informacje jeszcze za wcześnie, ale można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że Far Cry 3 powstaje - podobnie, jak wydana nieco ponad rok temu część druga - na PC, PS3 i Xboksa 360. OPM spekuluje też, że "trójka" będzie oparta na ulepszonej wersji silnika poprzednika (nazwanego Dunia) i może zachować jego miejsce akcji, Afrykę.

Wszystko to powinno się wyjaśnić, kiedy Ubi zdecyduje się oficjalnie ujawnić projekt - może miała to być jedna z niespodzianek grudniowej imprezy Spike Video Game Awards 2009?"


Przynajmniej potwierdzone, że wyjdzie .Najprawdopodobniej o szczegółach, jak wyżej, dowiemy się w okresie świątecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos premiery Far Cry 3
Byłem dziś w Empiku i moją uwagę przykuło pudełko z -uwaga- Preorderem Far Cry 3.
Uwagę przykuwa zwłaszcza śmieszna cena. Niestety opakowanie wiele nie wyjaśnia, a już na pewno nie w to dlaczego tak tanio - wietrzę tu jakiś przekręt. Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 11:49, Demagol napisał:

Wiesz na czym polegają pre-ordery w sklepach fizycznych? Kupujesz takie pudełko, a później
przy zakupie gry płacisz taniej :D.

Preordery pudełkowe? Jaki to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Później różnicę w cenie pomiędzy tym preorderem, a normalną wersją musisz zapłacić :D najczęściej taki sklepowy preorder zawiera jakiś mały bonus dla osoby kupującej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 11:52, pawbuk napisał:

Później różnicę w cenie pomiędzy tym preorderem, a normalną wersją musisz zapłacić :D
najczęściej taki sklepowy preorder zawiera jakiś mały bonus dla osoby kupującej :)

Hmm, taki Pre-Order of-line, pewnie nawet nie daje gwarancji, że grę kupisz w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 10:00, diabolo20 napisał:

Wie ktoś czy ta gra wykorzysta direxa 11 czy będe znowu podziwiał grafike z konsol plus
kanciaste koła?

Nic nie wiadomo, więc raczej na pewno nie.

Wypali ci oczy ta kanciasta grafika i nie będziesz w stanie w nic już grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że oglądałem dzisiaj film prezentujący grę i muszę przyznać, że jestem pozytywnie nastawiony do tej premiery. Szczególnie rozwalił mnie tekst gości z Ubisoft.

He feels a Call of Duty and sees the opprotunity for Medal of Honor so he head into Battlefield to try to resolve the Crysis on Uncharted territory. There is a kind of Borderland...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem sobie odpuścić FC3, ale z racji "górowania czegoś nad czymś" chyba wyłożę gotówkę. Otwarty świat zawsze mnie kręcił, dziwne, że do tej pory nie spróbowałem drugiej odsłony, a może dobrze zrobiłem? Po tych wszystkich zwiastunach i filmikach 3 wygląda na kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już sporo recenzji, oceny od 9/10 do nawet 10/10 ale nie wiem, czy z moim sprzętem jest sens kupować ten tytuł:

http://www.pcgameshardware.de/Far-Cry-3-PC-217540/Tests/Far-Cry-3-Test-Grafikkarten-CPU-Benchmarks-1036726/

czyli u mnie będzie jakieś 25 fps ...

recki:

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=8653

http://www.cdaction.pl/artykul-29833/far-cry-3--recenzja-cdactionpl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować