Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów

21 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

30 listopada 2009 - 6 grudnia 2009. Ten tydzień zakończy się Mikołajkami. To już wiecie. Za to nie macie pewnie pojęcia, jakie teksty zaplanowaliśmy na najbliższe kilka dni... a będzie ich sporo!

Przeczytaj cały tekst "W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów (30 XI - 6 XII)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie (przynajmniej teraz) recenzji The Force Unleashed na PC (chociaż wiem, że kiedyś takowa była w serwisie), ale o takim Avatarze przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 18:53, Bobo napisał:

Powiedzcie tylko w jakim kinie grają Avatara mającego premierę 25 grudnia już w ten piątek,
a pójdę od razu:)

No dobra, coś mi się pozajączkowało, już poprawione, dzięki za czujność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę doczekać się recenzji Assassyna i Stalkera :). Bardzo dobrze, że wprowadziliście te zapowiedzi artykułów. Teraz przynajmniej się wie na co czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, tak trzymać. Z niecierpliwością czekam na Retrogram, uwielbiam takie powtórki z historii.
Z recenzji sprawdzę nowego STALKERa a także Borderlands mimo 50h na liczniku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe recenzje się zapowiadają, szczególnie że aż dwie na czarnulkę.

Lucas, mam nadzieję, że to Ty jesteś/będziesz autorem recki Wojowniczej Księżniczki. A że to Twoja recenzja King''s Bounty, przekonała mnie kiedyś do jej zakupu, to teraz chętnie zapoznałby się z Twoimi wrażeniami odnośnie tej samostójki (nie, żebym nie zamierzał kupić, ale... ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 22:56, BigLebowski napisał:

Ciekawe recenzje się zapowiadają, szczególnie że aż dwie na czarnulkę.

Lucas, mam nadzieję, że to Ty jesteś/będziesz autorem recki Wojowniczej Księżniczki.

Nie mam wiele czasu na pisanie - ale tak, Księżniczką zająłem się osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 14:23, niechtodiabli napisał:

naród domaga się recenzji Divinity 2!


Biorę na tapetę, ale dopiero w następnym tygodniu. Obrodziło ostatnio czasochłonnymi grami. I nie żebym specjalnie na to narzekał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielbię Cię! Niestety nie mam ostatnio czasu na granie, ale w jedynkę się zagrywałem swego czasu wręcz do bólu i może jakbym w okolicy Świąt miał trochę czasu to by mi się udało kupić, a tymczasem poluję na recenzje, bom okrutnie ciekaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować