Zaloguj się, aby obserwować  
Prince-of-Persia

Prince of Persia: The Forgotten Sands - Temat ogólny

188 postów w tym temacie

Wielkimi krokami zbliża się kontynuacja znanej nam wszystkim serji gier Prince of Persia. Kolejna część nosić będzie tytuł The Forgotten Sands (Zapomniane Piaski). Tak więc zostaje otwarty temat do tej gry.

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:55, KamyK_84 napisał:

eee nie za szybko trochę?
Prawie nic o grze nie wiadomo...

Prędzej czy później i tak temat by się pojawił,a tak przynajmniej można
podywagować na temat gry zanim poznamy szczegóły ujawnione przez twórców.
Ja mówiąc szczerzę z chęcią zagram w nową odsłonę Księcia, jednak mam małe zaległości
bo przygodę z tą serią skończyłem na "Dwóch tronach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:59, Dark_elves napisał:

jednak mam małe zaległości
bo przygodę z tą serią skończyłem na "Dwóch tronach"


Nie masz żadnych zaległości bo przeszedłeś całą trylogię. Piaski Czasu, Dusza Wojownika i Dwa Trony. A ten najnowszy PoP (z 2008r) to w ogóle inna historia. Prince of Persia: The Forgotten Sands to będzie dalsza część przygód księcia z poprzednich trzech części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 22:42, GringoG3 napisał:

The Forgotten Sands to będzie dalsza część przygód księcia z poprzednich trzech części.


A to niby w jaki sposób? Historia Piasków jest już zakończona - Dwa Trony kończą się początkowym filmikiem Piasków Czasu. Wplecenie tu jakiejkolwiek historii byłoby niezłym przegięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 22:59, milten6 napisał:

A to niby w jaki sposób? Historia Piasków jest już zakończona - Dwa Trony kończą się
początkowym filmikiem Piasków Czasu. Wplecenie tu jakiejkolwiek historii byłoby niezłym
przegięciem.


Nic nie jest żadnym przegięciem dopóki nie ujawnią fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat najnowszej części gry o Księciu i Elice (<3) był świetny... Bardzo mi się ta gra podobała i równie przyjemnie mi się w nią grało :). Takie jest przynajmniej moje zdanie co do ostatniej odsłony PoPa. Czekam na więcej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 23:03, Nagaroth napisał:

Nic nie jest żadnym przegięciem dopóki nie ujawnią fabuły.


Dla mnie samo powiązanie z trylogią Piasków jest przegięciem.
"Nie umiemy stworzyć zupełnie nowej, wspaniałej historii, zrobimy coś na podstawie znanej i lubianej."
Oczywiście to tylko spekulacje, jak słusznie zauważyłeś - wszystko okaże się po pierwszych informacjach od producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 16:27, Amperomierz napisał:

> Huhu, bedzie Farah ? :D
Jeśli będzie gra powiązana z filmem, to pojawi się Tamina, odpowiednik Farah


Uchroń Boże przed taką decyzją. To będzie fail jeli pstanowiliby zrobic tę część na bazie filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilka. To nie ma być przypadkiem egranizacja ekranizacji? A jeśli tworzą grę na podstawie filmu, to może on jest kontynuacją historii Piasków?
Bo mi to wygląda na nic więcej niż zwykły port ze srebrnego ekranu ze scenariuszem opartym na SoT (chociaż podobno ma sporo odchyłów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 00:32, Izrafel92 napisał:

Huhu, bedzie Farah ? :D


Premiera Prince of Persia: The Forgotten Sands wydana na maj 2010 i nie przypadkowo na podobny termin wypada premiera filmu Prince of Persia, a na necie można znaleźć pogłoski o powiązaniu fabuły filmu z grą, a filmie pojawia sie jakaś młoda dziwczyna (być może i Farah) ale czy to prawda okaże się z czasem jak Ubisoft będzie podawał więcej informacjo na temat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft poinformował o fakcie trwających właśnie prac nad Prince of Persia: The Forgotten Sands, kolejną odsłoną niezwykle cenionej przez graczy serii. Premiera gry już w chwili obecnej ustalona została wstępnie na maj 2010 roku.

Nowy projekt, wedle twórców, nawiąże pod względem scenariusza do Prince of Persia: Sands of Time i zaoferuje wiele elementów, które tak bardzo uwielbiali fani tej właśnie części gry. Ubisoft obiecuje również wiele innowacji związanych z rozgrywką, jednak tutaj musimy pozostać na obietnicach dewelopera, bowiem żadne konkretne szczegóły nie są w chwili obecnej znane.

Letnia premiera gry doskonale zgra się z premierą obrazu kinowego wytwórni Disney''a - Prince of Persia: The Sands of Time.

Platformy docelowe nie zostały podane, jednak informacja podana przez Ubisoft mówi, że gra ukaże się zarówno na konsole obecnej generacji jak i handheldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować