Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - Bogusław Linda jako czciciel demonów

72 postów w tym temacie

Chamberlyn

Z przyjemnością prezentujemy kolejny z cyklu newsów poświęconych pracom nad polską wersją Heroes of Might and Magic V. Polonizacja najbardziej oczekiwanej gry roku idzie pełną parą. Przetłumaczono ponad 400 stron dialogów i wypowiedzi, a obecnie trwają nagrania aktorów do dubbingu. Dziś przedstawiamy kolejną z gwiazd - Bogusława Lindę.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V - Bogusław Linda jako czciciel demonów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przedwczoraj "czas surferów" z lindą i nawet nieźle wypadł :)
Głos ma charekterystyczny. Może być do tej gry jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 14:40, Evil Khan napisał:

Ciekawe czy będzie: " co ty wiesz o zabijaniu !"
:)

raczej: " co (wiadome słowo) wiesz o przywoływaniu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2006 o 14:42, L33T napisał:

raczej: " co (wiadome słowo) wiesz o przywoływaniu" :D


nie mogą dać słowa na K.. bo by Rydzyk zakazał dystrybucji.
i zanczek by był (18+) i całe masy 10-latków by kupiło z nadzieją że to jakiś GTA czy inna Lula i że jak (18+) to gołe dupy będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zobaczyć Lindę w akcji w Heroes''ach, żeby to obiektywnie ocenić, bo sam głos bez obrazu to nie za barzdo jakoś tak wypada... Dla mnie troche plastikowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre te sample! Podobają mi się, szczególnie pierwszy. Szczerze powiem - miałem wątpliwości co do roli Lindy, teraz mam dużo mniejsze. :) Głos może i opatrzony, może się i za bardzo kojarzy, ale czuć jednak, że mamy do czynienia z aktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego.....???
Dlaczego zawsze ktoś musi decydować co jest dla innych najlepsze (już to kiedyś było). Dlaczego nie można wydać lokalizacji bez udziału aktorów? Mam ich dosyć na codzień w telewizji, serialach i wątpliwej jakości polskich superprodukcjach. Do tego reklama super lokalizacji podkręślająca udział znanych ludzi, do której nie umywają sie inne. Nie chodzi o samego Lindę ale o pomysł "uszczęśliwiania" graczy znanymi nazwiskami czy tanimi gadżetami. Niech jeszcze clip reklamowy nakręcą Doda z Mandaryną.
Baldur''s Gate sprzedał sie dobrze nie dlatego że głosy podkładali znani aktorzy, ale że był świetną grą. To samo by było z HommV. Po co na siłę polepszać coś co jest już dobre.
Niestety wersja oryginalna na którą jestem dzięki temu skazany jest w CDP limitowana i w odpowiednio wyższej cenie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 15:21, RegisE napisał:

Dlaczego zawsze ktoś musi decydować co jest dla innych najlepsze (już to kiedyś było). Dlaczego
nie można wydać lokalizacji bez udziału aktorów?


Nie wiem czy widzisz, ale w swoim poście sam zaczynasz decydować co jest dla innych lepsze, sugerując lokalizację bez aktorów... :)

Nie ma rozwiązania które zadowoli każdą możliwą osobę, przy wyborze znaczenie mają tak samo pieniądze co marketing co pewnie jeszcze kilka innych rzeczy. Firma, z puli tego co możliwe, musi sama wybierać i decydować co będzie lepsze dla graczy. Świadomość że wszystkich nie zadowolisz jest już wkalkulowana w życie na tej planecie :). Kwestią jest tylko czy decyzje jakie podejmuje są dobre. Biorąc pod uwagę opinie w wątkach dotyczących lokalizacji i polskich sampli, sądzę że można uznać te decyzje za dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować