Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2012 o 23:53, Sigu napisał:

Czy ktoś mógłby podać 10 gier najlepszych dla początkujących (przy których można opanować
pada i przywyknąć do konsoli) oraz 10 gier w które trzeba zagrać? Proszę :)


Ja zaczynałem od Gears of War 3 - po paru godzinach śmigasz, ale początki były koślawe :P
Gearsy, Assassin''s Creed, Burnout, Red Dead Redemption, GTA4, Oblivion i Skyrim, teraz Wiedźmin 2 (o ile nie grałeś na kompie). Bioshocki (nadchodzi trzecia część), Halo po sieci, Mass Effecty, Batman AA i AC, Deus Ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 23:53, Sigu napisał:

Czy ktoś mógłby podać 10 gier najlepszych dla początkujących (przy których można opanować
pada i przywyknąć do konsoli) oraz 10 gier w które trzeba zagrać? Proszę :)

W sumie niewiele mogę dodać do tego, co powiedział Daelor, ale myślę, że warto jeszcze wspomnieć o Call of Duty. Na pierwszym MW nauczyłem się grać w FPS-y na konsoli. Mowa oczywiście o kampanii dla pojedynczego gracza, bo multi to jedna wielka sieka. Najlepiej zacznij od czegoś łagodnego - Assassin''s Creed, Grand Theft Auto, Gears of War, a gdy już się oswoisz z padem w dłoni to uderz w strzelanki. Zobaczysz, że przyzwyczaisz się szybciej niż myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na wypunktowanie, ale dzięki mimo mojego rozczarowania :D
Zobaczymy jak to będzie z grami. Moja siostra na pewno chce Kinect Adventures i Fruit Ninja :P
Ja chyba Gearsy 1&2&3 + Oblivion + Assassin''s Creed + Wiedźmin 2 w pierwszym rzucie kupię.


@Karnifex
- podłączasz Internet (chyba) kablem Ethernet do konsoli i wykupujesz konto Gold*
- jest dostępne w Polsce*
- 138.90 za rok abonamentu Gold (dostępu do Internetu)*
~~
Nie jestem specjalistą i informacje rzeczywiste mogą się różnić od tego co napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 15:07, Sigu napisał:

Liczyłem na wypunktowanie, ale dzięki mimo mojego rozczarowania :D
Zobaczymy jak to będzie z grami. Moja siostra na pewno chce Kinect Adventures i Fruit Ninja :P

Jeżeli zamierzasz mieć Kinecta, to są to must-have''y ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 06:45, Karnifex napisał:

Zastanawiam sie nad kupnem xboxa ale zanim to zrobie chcialem zgłębić temat internetu.
Jak to wgl wygląda w xboxsie? Ile kosztuje? I czy wgl jest dostępny na terenie naszego
kraju?

Tak jak napisał Sigu. I potwiedzam również, że jest dostępny w Polsce. Szczerze to polecam bardzo nawet jeżeli jest płatny. Nie wiem jak wygląda to na Plejstejszyn ale tutaj w miare fajnie to wszystko funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PlayStation podłączasz kabel i grasz, ale... SEN jest czasami niestabilne, mają problemy z hakerami, jest wyłączane, a analitycy nie wróżą mu świetlanej przyszłości bo Sony musi dopłacać chyba $68 do każdej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakie macie zdanie na temat konsol(xbox-a oraz PS4). która konsole lepiej wybrać? Czym się kierować? czy może są takie same... osobiście jestem fanem xbox-a ale nie znam plusów i minusów konsoli x360-ki jak i PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś fanem xboxa a nie znasz jego plusów i minusów?
Kieruj się grami typu exclusive, dostępnymi na daną konsolę - sprzętowo są one podobne (choć PS3 ma odtwarzacz blu ray), wydaje mi się jednak, że Kinect jest ciekawszym, bardziej przyszłościowym kontrolerem ruchu niż Move (choć oba są marnowane na jakieś bzdurne familkijne gierki, niestety).
Xbox ma Halo i Gears of War, PS3: God of Wara i Shadow of the Colossuss. Wymieniać można długo, ale większość gier dostępna jest na obu.
Płatny Live na xboxie (jakieś 150zł za rok) też może być argumentem (tylko z wykupionym kontem gold można grać w multi).
Ja mam xboxa, nie narzekam - wszystko co mnie interesuje jest na nim, PS3 potrzebowałbym jedynie do ww. exclusive''ów (zabiłbym za God of Wara na xboxa *_*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś zapomnieć o uncharted :P

Jeżeli chodzi o xa moim zdaniem halo to nie jest jedna z tych gier dla których się kupuje konsolę (Chociaż gears of war już może być) . Takich gier ps3 ma zdecydowanie więcej.

Moim skromnym zdaniem kinecta można sobie o tyłek rozbić :)

Shadow of the Colosuss to ps 2 (tak tak wiem teraz wszytko w hd daja itd)

No i zapomniałeś że w sumie kontroler do xa jest lepszy niż ten do ps 3 ale to moje prywatne odczucia (ot co)

Btw nie jestem fanboyem sony z dużych konsol mam xboxa z małych psp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że jest lepszym kontroler X360 nie jest tylko twoim odczuciem. Wszyscy tak mówią, a niektóre sklepy proponują drogie przejściówki kontrolera X360 do PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sobota, godzina 19:00. Potrzebuję kupić paczkę punktów msp, a za nią feza. Gdzie najlepiej mogę to zrobić aby punkty dostać jeszcze dzisiaj? :P Płacę kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 18:40, Sigu napisał:

Można X360 podłączyć do Internetu przez Wi-Fi?


Tak, jeśli masz wersję slim lub przystawkę do starszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot ze swoim kontem Xbox live/Games for windows live (bo chyba doszło do połączenia? Pytam, nigdy mnie to nie interesowało zbytnio, a gier z GfWL mam może trzy...). Od kiedy posiadam Xboxa, zacząłem się troszkę tym bardziej interesować, grzebię sobie dzisiaj w ustawieniach konta, i taki feler, że mam region ustawiony na UK. I za cholerę nie mogę przestawić na PL.
I teraz noobowskie pytanie - jest sens zmieniać bądź zakładać nowe konto na PL? Czy microsoft pointsy kupione, na przykład w sklepie gramu, będę mógł spokojnie aktywować u siebie? A jeśli nie zmieniałbym z UK, to czy w danych konta mogę wpisać byle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody powinny działać na kontach całego świata, a przynajmniej tak piszą sklepy. Jednakże jak bym nie kupował na gramie, ponieważ za kod 2100 pkt jest 0,948zł/100pkt więcej niż w sklepie 3kropki.pl, a na karcie 4200 pkt płacisz 0,238zł/100pkt więcej niż na muve.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować