Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spike TV Video Game Awards 2009 - lista zwycięzców

49 postów w tym temacie

Wynki na najlepszą gre roku jest niesprawiedliwy.Tylko tytuły multiplatformowe powinne zdobywac takie nagrody.Nie wyobrażam sobie takie U2 zdobyło nagrode dla gry roku ale jednak obstawiam ze około 60 procent populacji graczy(nie licząc wii),nie grało w tą gre.
Ale przyszły rok juz nie bedzie taki fajny dla fanboyów ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza Gra - PC: - juz sama obecnosc w nominacjach GENIALNEGO Plants vs. Zombies cieszy :] Wg mnie najlepsza gra 2009 na PC jest Kings Bounty Armored Princess, a zaraz za nia Dragon Age

Najlepsza Gra - Handheldy: - hmmm... bardzo ciezko cos wybrac z nominacji ;) swietna gra akcji, swietne jrpg/zrecznosciowa, swietna logiczna i cos innowacyjne - ale raczej marian zamiata wszystko :]

Najlepszy RPG: - obecnosc mariana cieszy i jest na miejscu ale juz borderlands w rankingu rpg ? to pokazuje jak zle sie dzieje z rpgami na pc/konsole

Najlepszy Soundtrack:: tutaj brutal legend niszczy, w koncu gra z mocnym brzmieniem - szkoda ze niedoceniona... chyba sprzedaz ma wplyw na wynik w tym rankingu (popularne dj hero, raczej niszowe BL)

Najlepsza Rola Kobieca: litosc... plastikowe beztalencie wygrywa...

Najlepsza Rola Męska: to samo co wyzej tylko ze bez plastiku ;) Samuel L Jackson jako Afro Samurai duuzo lepszy.

Najbardziej Oczekiwana Gra: GoW tylko na PS3 ;) dlatego zwyciestwo w tej kategori wg mnie niezasluzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wszystko jest OK , lecz nie podoba mi sie to ze najlepsza bijatyka nie jest Tekken ;p

@Triderus
Nie zaczynaj znowu. To ja Ci powiem ze nastepny rok (2010) bedzie rokiem PS3 a dla X-klocka beznadziejny i fanboye (W tym ja) beda zadowoleni. Dlaczego tak ty nienawidzisz tego PS3 ? , a gdyby nie wygralo U2 , a Np.Left 4 Dead 2 to bylbys zadowolony ? czy tez nie bo (Tam jak policzyles) 60 % ludzi i fanboyow nie bedzie gralo w ta gre.


A teraz pomysl czy ta twoja gatka o tym ze PS3 jest do dupy itp ma sens ?
Jak masz jakis problem to zachowaj komentarze dla siebie , bo jak widze 2 takiego posta przez ciebie napisanego to az dostaje cisnienia.

PS.Przeraszam ze pisze troche nie na temat ale jak widze takie cos to nie moge , niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 10:26, Triderus napisał:

Wynki na najlepszą gre roku jest niesprawiedliwy.Tylko tytuły multiplatformowe powinne
zdobywac takie nagrody.Nie wyobrażam sobie takie U2 zdobyło nagrode dla gry roku ale
jednak obstawiam ze około 60 procent populacji graczy(nie licząc wii),nie grało w tą
gre.
Ale przyszły rok juz nie bedzie taki fajny dla fanboyów ps3.



Zastanawiam się dlaczego ty tak nienawidzisz tego PS3?? i w ogóle to dlaczego wybór najlepszej gry roku jest niesprawiedliwy?? Gra ma bardzo ciekawą fabułę, bardzo dobrą grafikę, niezastąpioną grę aktorską i co najważniejsze zajebisty gameplay. Sam głosowałem na tą grę, ale Assassin''s Creed też jest bardzo dobrą grą, ale takiej gry jak U2 nie było od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że wg facebookowego quizu "moim grzechem" jest lenistwo - nie będę przesadzał i ograniczę się do kilku słów na wyników, z którymi szczególnie się nie zgadzam.

Najlepsza Gra - Xbox 360: mimo że nieskomplikowane strzelanki celnie trafiają w mój gust, serii L4D nie kupuję. Nie leży mi ona po prostu. Kilkakrotnie próbowałem podchodzić do pierwszej części - zawsze z podobnym rezultatem: po mniej niż godzinie płyta opuszczała czytnik. Mój typ: Batman: Arkham Asylum.

Najlepszy Soundtrack: okej, może rzeczywiście lista kawałków z DJ Hero wyglądałaby lepiej na OST-ku, ale ludzie - to nie są nagrody dla płyt, tylko dla gier! W tym przypadku (muzyka jako element całości - gry) zwycięzca powinien być inny. Mój typ: Brutal Legend.

Najlepsza Oryginalna Ścieżka Dźwiękowa: j.w.; ODST nie miało aż tak dobrego soundtracka jak poprzednie części serii.

Najlepsza Gra na Podstawie Filmu/Serialu TV: żart - tyle mam do powiedzenia. W roku, w którym pojawił się bardzo dobry X-Men oraz kontynuacja Riddicka? Ech... Mimo wszystko wybór może być tylko jeden, w końcu znaczna część wydania Assault on Dark Athena to powtórka z dobrze już znanej i docenionej produkcji. Zastanawiałem się zresztą, czy w tej kategorii nie powinno znaleźć się miejsce na Batmana, ale nie, temu jednak mimo wszystko bliżej do komiksu, aniżeli filmu.Mój typ: X-Men Origins.

Najlepsza Rola Kobieca: Megan bo? Nawet nie chcę wiedzieć dlaczego. Mój typ (z nominowanych): Kristen Bell.

Najlepsza Rola Męska: Wolverine - owszem, był bardzo dobry, ale klimat mangowego samuraja w tym roku pozamiatał. Mój typ: Samuel L Jackson.

Najlepsza Obsada: i tu raz jeszcze zwycięzca bezdyskusyjny. Ech, strasznie niedoceniona ta gra. Mój typ: Brutal Legend.

Tyle, idę oglądać zwiastuny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 10:19, PabloZ_94 napisał:

O cholera, ale Dragon Age w kategorii RPG miał konkurencję ;D

Bieda w kwestii RPG w tym roku. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 10:26, Triderus napisał:

Wynki na najlepszą gre roku jest niesprawiedliwy.Tylko tytuły multiplatformowe powinne
zdobywac takie nagrody.Nie wyobrażam sobie takie U2 zdobyło nagrode dla gry roku ale
jednak obstawiam ze około 60 procent populacji graczy(nie licząc wii),nie grało w tą
gre.


Dlaczego jeśli gra jest boska, a nie jest multiplatformem to ma z tego powodu cierpieć ?

Dnia 13.12.2009 o 10:26, Triderus napisał:

Ale przyszły rok juz nie bedzie taki fajny dla fanboyów ps3.


1.Nie dla fanboyów tylko posiadaczy
2.Dlaczego niby nie będzie taki fajny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście posiadacze PS3 mogą iść i nie wracać z takimi nadchodzącymi gniotami jak Final Fantasy 13 czy Heavy Rain :P /sarkazm

A swoją drogą, pomocy - mam PS3 i Xboxa360, jakim fanboyem w takim razie jestem!? Pomóżcie! Jestem taki rozdarty!!11oneone *idzie łkać w kąciku*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:00, NBlast napisał:

Dobrze, że chociaż Rocksteady zostało wyróżnione, bo Batman miażdzy...


Moim zdaniem to skandal, ze Batman: Arkham Asylum nie dostal zadnego wyroznienia ani tytulu gry roku. Ciekawe np. dlaczego Batman byl nominowany jako najlepsza gra na x360 i PS3, ale na PC to juz nie. Jak widac jak sie pojawia genialna gra to w branzy jest ona nie doceniana. Na szczescie Batmana docenili gracze i druga czesc jest w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Anvi
Trzeba bylo jeszcze dodac God of War III , Gran Turismo 5 , Killzone 3 (tylko nie wiadomo kiedy bedzie) , Final Fantasy versus XIII.
Ale zgadzam sie z toba w 100% z takimi grami to tylko isc i nie wracac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:32, posejdon21 napisał:

@Anvi
Trzeba bylo jeszcze dodac God of War III , Gran Turismo 5 , Killzone 3 (tylko nie wiadomo
kiedy bedzie) , Final Fantasy versus XIII.
Ale zgadzam sie z toba w 100% z takimi grami to tylko isc i nie wracac ;p


No co ty o takich szmirach jak GoW3 czy GT5 to nawet żal pisać! Szkoda ścierać klawisze! Ech... idę rozpalić w kominku, trzeba jakoś zutylizować PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:20, Michu94x napisał:

> Ale przyszły rok juz nie bedzie taki fajny dla fanboyów ps3.

1.Nie dla fanboyów tylko posiadaczy
2.Dlaczego niby nie będzie taki fajny ?


Dołączam się do pytania. W 2010 wychodzi Heavy Rain, God of War III, GT5, Yakuza 3, White Knight Chronicles, MAG: Massive Action Game. To dopiero początek roku a co z resztą ?? Następny rok będzie dobry dla PS3. No i w ogóle Czy ten rok nie należy do Sony?? Konsola wygrała w rankingu najlepszej konsoli roku, U2 najlepszą grą roku, wiele exclusive''ów na tą platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nagrody do filmów?Ktos sobie wyobraża że jakis tam film jest wyswietlany tylko na jednym typie telewizora/kina i większośc ludzi nie bedzie go wstanie obejrzec ,więc wszystkie nagrody dla tego filmu będą niesprawiedliwe.Tak samo jest z grami w tym przypadku, Unchrted 2,takich gier było pełno min.stare Indiany Jones''y czy Tomb Raider''y.Zreszta Spikie TV nie jest tam jakims wielkim znawca gier ,ani tym bardziej poważnym serwisem zajmujacym się grami.Trzeba czekac na werdykty min.Gamespota,ignu czy BAFTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:29, Anvi napisał:

Rzeczywiście posiadacze PS3 mogą iść i nie wracać z takimi nadchodzącymi gniotami jak
Final Fantasy 13 czy Heavy Rain :P /sarkazm

FF XIII również wychodzi na Xboxa 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować