Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słabe debiuty na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii

19 postów w tym temacie

Pomyśleć, że około 10 lat temu wisiałbyś za takie zdanie...Szkoda, że te czasy nie wrócą ; /.

Co do samego newsa - Ee tam, WB jest dziwna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Mario tylko na Pegasusie i Game Boyu Color grałem i był mega ;] MW2 na hypie leci (sam go przez to kupiłem ;p), bardziej na pierwsze miejsce zasługuje Assassin''s Creed 2, bo jest mistrzowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 16:03, mac040495 napisał:

anglicy mają downa i tyle (jak można grąc w mario)


sadzac po tej wypowiedzi gralem w mariana jak jeszcze na gowno mowiles papu ;). mario to juz nie sa gry to jest kult, cos czego mlodziez nie zrozumie... szczegolnie taka ktora odczuwa podniecenie na widok zaawansowanych efektow graficznych - a tej jest najwiecej na dzis dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szaq138 zgadzam się z Tobą :) Grę w zasadzie ukończyłem. Teraz gram w Zombi Island i czekam na ten patch polonizjący od cenegi... tylko jakoś się doczekać go nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pokiełbasiło :)
"34. Dragon Age: Origins (PC, PS3, Xbox)
360 35. Guitar Hero 5 (PS3, PS2, Wii, Xbox 360)"

A co do tematu... Mario 4ever !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym tekstem o Mario to koleś przegiąłeś. Właśnie kiedyś to się gry robiło - zwłaszcza platformy. Ile się człowiek nasiedział by obszukać wszelakie poziomy ... ile naskakał by odnaleźć poukrywane przejścia na skróty ... Ech, to były czasy ... chyba wyciągnę Pegasusa z szafy ;] Zabawa na całego. Zresztą w dobie emulatorów to starczy pad i można również wrócić do pewnych klasyków. Kilka kolorów na krzyż, a dni przegranych i zabawy więcej niż przy obecnych grach ze wszystkimi realistycznymi bajerami. Gdzie minęły te czasy ?!

Batman: Arkham Asylum, Dragon Age: Origins, Borderlands to tak troszkę za nisko jak dla mnie. Assassin''s Creed II to raczej na PS3 i X360 bo na PC to nadal czekaaamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 16:13, EmperorKaligula napisał:

> anglicy mają downa i tyle (jak można grąc w mario)

sadzac po tej wypowiedzi gralem w mariana jak jeszcze na gowno mowiles papu ;). mario
to juz nie sa gry to jest kult, cos czego mlodziez nie zrozumie... szczegolnie taka ktora
odczuwa podniecenie na widok zaawansowanych efektow graficznych - a tej jest najwiecej
na dzis dzien...

Ja do dzis mam mario na kompie
I czasami wole wylaczyc mw2 i wlaczyc je :)
Serio polecam MArio
A ten mac sie nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 20:09, calwert napisał:

Dziwi mnie brak na tej liście Dirt 2.Czyż by nie został tam jeszcze wydany? ;-).

Wydany na konsolach został dawno.
A widocznie na PC nie sprzedała się na tyle by wskoczyć do rankingu powtórnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to fakt grało się kiedyś w Mario u kolegi i jeszcze taka gra była hokey tytułu już nie pamiętam :) co do rankingu dziwi mnie że tak niziutko znajduje się L4D2 myślałem że będzie znaczniej wyżej niż 13 pechowa pozycja no, ale trudno płakać to Ja nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować